Hlavní navigace

Společnost ecommerce.cz, a. s. dodala komplexní řešení pro on-line prodej a rezervaci letenek společnosti VIP Wings s.r.o.

29. 1. 2009

[Tisková zpráva] Brno, 28. ledna 2008 – Společnost ecommerce.cz, a. s. vytvořila komplexní systém pro rezervaci a prodej letenek na internetu pro Danube Wings, což je obchodní značka, pod kterou provozuje pravidelnou i nepravidelnou regionální leteckou dopravu slovenská společnost VIP Wings, s.r.o.

Společnost ecommerce.cz, a. s. pro slovenskou společnost VIP Wings, s.r.o. realizovala systém, který poskytuje komplexní řešení pro prodej a rezervaci lístků na lety provozované touto společností a představuje procesní a informační propojení přímo s klientem. Systém je pro zákazníky dostupný na internetové adrese www.danubewin­gs.com. Danube Wings je čtvrtou leteckou společností s domovským letištěm v Bratislavě.

Vedle nákupu elektronickou cestou mohou uživatelé kdykoliv zkontrolovat stav svého nákupu a zjistit, v jakém stádiu zpracování se právě nachází. Rezervační systém nabízí také integrační rozhraní pro připojení dalších systémů třetích stran v budoucím provozu. Samozřejmou součástí systému je vyhledávání, které uživateli umožňuje vyhledávat podle zadaných kritérií, jako jsou cílová destinace, datum letu apod., ale i podle výsledků jako je nejvýhodnější let podle ceny nebo rychlosti spojení.

Systém respektuje nejmodernější trendy v oblasti IT respektované při vývoji aplikací, mezi které po procesní stránce patří princip interoperability, po technologické stránce princip architektury orientované na služby a ergonomická stránka promítá potřeby uživatelů do uživatelského rozhraní. Systém je rozdělen do několika vrstev. Tento přístup umožňuje v případě potřeby provádět změny uvnitř jednotlivých vrstev nebo jejich nahrazení jinou komponentou systému či infrastruktury.

Danube Wings je obchodní značka, pod kterou provozuje pravidelnou i nepravidelnou regionální leteckou dopravu společnost VIP Wings, s.r.o. Bratislava. Jejím společníkem je společnost Slovak Wings, a.s. Bratislava. V roce 2008 společnost Danube Wings uskutečnila 198 komerčních letů a přepravila 4 630 pasažérů. Společnost v současnosti využívá francouzsko-italská turbovrtulová letadla ATR-72 s kapacitou až 72 míst. Pravidelnou leteckou dopravu společnost zahájí na konci března a činnost svých vnitrostátních a mezinárodních linek zahájí spojením Bratislavy s Popradem, kde bude působit jako jediný letecký přepravce. Společnost pro tento rok počítá s až 300 tisíci cestujících. Mapu všech vnitrostátních i mezinárodních destinací je možné nalézt na stránkách Danube Wings – www.danubewings.com

O společnosti ecommerce.cz, a. s.
Dynamicky rostoucí česká IT firma zaměřená na vývoj rozsáhlých a náročných zákaznických řešení a aplikací. Na trhu informačních technologií a služeb působí od roku 2000. Je držitelem certifikátů ISO 9001:2000 a ISO 20000–1. Vytváří unikátní systémy, které jejím klientům pomáhají v podnikání, snižují náklady a zvyšují efektivitu práce a konkurenceschop­nost. Dnes ecommerce.cz zaměstnává přes sto IT specialistů.

K nejvýznamnějším zákazníkům patří SAZKA, a.s., ČEZ, E.ON, ČEPS, Telefónica O2 Czech Republic, a.s., Tipos, národná lotériová spoločnosť , GTS Novera, Ministerstvo zahraničních věcí, Ministerstvo vnitra, Státní zemědělská a potravinářská inspekce, Zlínský kraj, Bratislavský samosprávny kraj, Allianz – Slovenská dôchodková správcovská spoločnosť, a.s., Coca-Cola HBC Česká republika, s.r.o., Skanska, Škoda Auto, Televize Prima, Protool s.r.o. a další.

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Podnikatel.cz: Prodává přes internet. Kdy platí zdravotko?

Prodává přes internet. Kdy platí zdravotko?

DigiZone.cz: NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

Vitalia.cz: Jak koupit Mikuláše a nenaletět

Jak koupit Mikuláše a nenaletět

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Podnikatel.cz: Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

DigiZone.cz: Milan Kruml: procházka TV historií

Milan Kruml: procházka TV historií

Vitalia.cz: Manželka je bio, ale na sex moc není

Manželka je bio, ale na sex moc není

Podnikatel.cz: Na poslední chvíli šokuje vyjímkami v EET

Na poslední chvíli šokuje vyjímkami v EET

Root.cz: Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

120na80.cz: 5 poporodních problémů a jejich řešení

5 poporodních problémů a jejich řešení

Lupa.cz: Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Vitalia.cz: Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Podnikatel.cz: Pozor, pojišťovny mění čísla účtů

Pozor, pojišťovny mění čísla účtů

Vitalia.cz: To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

Měšec.cz: Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?