Hlavní navigace

Ensemble od společnosti InterSystems vyhrál cenu Produkt roku

4. 1. 2005

[Tisková zpráva]

Cambridge, Massachusetts, 7. prosince 2004 – Společnost InterSystems Corporation dnes oznámila, že její univerzální integrační platforma Ensemble získala prestižní cenu Produkt roku v rámci letošních cen informačního managementu Information Management Awards. Cena byla udělena na gala večeři konané 2. prosince v Londýně. Platforma Ensemble umožňuje výjimečně rychlou integraci stávajících aplikací a neobyčejně rychlý vývoj kompozitních aplikací.

Produkt Ensemble společnosti InterSystems byl zvolen před 49 dalšími finalisty z celé řady odvětví počínaje mobilními komunikacemi a telekomunikacemi, softwarovou bezpečností a správou dokumentů konče.

Ceny informačního managementu Information Management Awards, které byly letos vyhlášeny již podeváté, představují přední evropské uznání excelence a novátorství v oblasti správy obchodních informací. Modrá stuha ceny Produkt roku je udělována uchazeči, který podle názoru nezávislé poroty skládající se z více než čtyřiceti předních pozorovatelů v odvětví představuje celkově nejlepší produkt pro informační management.

Trevor Matz, generální ředitel pro integraci aplikací společnosti InterSystems, k ocenění říká, že „výrazné snížení doby, nákladů a úsilí spojených s řešením široké škály komplexních integračních úkolů, jimž jsou organizace v současnosti vystaveny, je i nadále primárním projekčním cílem produktu Ensemble. Jsme poctěni a potěšeni, že naše úsilí získalo v odvětví tak důležité uznání.“

Roger Gibbons, generální ředitel organizátora cen Elan Conferences, dodává, že „výjimečná celková kvalita letošních účastníků dokládá, že mnoho společností získalo prostřednictvím vývoje a nasazení průkopnických technologických řešení výrazné obchodní výhody. Vítězové cen si zasluhují všechny pocty pramenící z veřejného uznání jejich přední pozice v odvětví.“

Produkt Ensemble, který byl uveden na integračním trhu přesyceném produktovými sadami a technologickými sestavami, vyčnívá jako jediná platforma pro integraci aplikací začleňující do jediného architektonicky konzistentního produktu funkcionalitu integračních a aplikačních serverů, vysoce výkonnou databázi a jednotné vývojářské a řídicí prostředí. Jedinečná architektura produktu Ensemble umožňuje řešit i ty nejkomplexnější integrační projekty daleko rychleji a z hlediska nákladů efektivněji než jiné integrační technologie. Doplňkem této technologie nejvyšší úrovně je obchodní model založený na partnerství se systémovými integrátory, implementačními partnery a aplikačními partnery. Tento jedinečný přístup založený na partnerech umožňuje společnosti InterSystems soustředit se výhradně na inovace technologií a špičkovou úroveň zákaznických služeb.

Výsledkem této snahy je, že produkt Ensemble společnosti InterSystems celosvětově získává větší podíl na trhu, přičemž obzvlášť vysoký nárůst vykazuje ve zdravotnictví, v oblasti finančních služeb a ve vládním sektoru. „Velmi efektivně konkurujeme v případě scénářů, kdy dochází ke konvergenci integračních a vývojářských projektů, zejména pak v případě těch, jejichž výsledkem jsou kompozitní aplikace,“ říká Matz.


V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte:

PRAM
Patrik Schober
patrik.schober@pram­.cz

O cenách IM2004

Ceny informačního managementu Information Management Awards jsou předním evropským uznáním excelence a novátorství v oblasti správy obchodních informací. Představují přehlídku úspěšných příběhů. Mnoho organizací předvedlo, že mají vizi a obchodní dovednosti potřebné k realizaci projektů s pokrokovými technologiemi poskytujících skutečné obchodní výhody a pro vývoj průlomových novátorských produktů. Tyto organizace si zasluhují pocty pramenící z veřejného uznání jejich přední pozice v odvětví a s tím spojené mediální pokrytí jejich úspěchů. Více informací o vítězích a finalistech cen IM2004 naleznete na adrese http://www.im2004­.elanconf.co.uk/.

O společnosti InterSystems
Po více než 25 let se společnost InterSystems Corporation (www.InterSys­tems.com), jejíž sídlo je ve městě Cambridge ve státě Massachusetts, orientuje na uspokojování potřeb organizací v sektoru IT a profesionálních vývojářů. Společnost InterSystems dodává databázový a integrační software, který umožňuje rychlé vytváření a integraci vysoce výkonných aplikací klíčových pro úspěšnou činnost organizací. Post-relační databázová platforma Caché a platforma pro rychlou integraci Ensemble, což jsou vlajkové lodi mezi produkty společnosti InterSystems, sdílí výkonné technologie zajišťující konzistentní a efektivní objektovou reprezentaci různorodých programovacích modelů a datových formátů a eliminující neodmyslitelné rozdíly mezi objektovými a relačními technologiemi.
Více než 4 milióny uživatelů používá pro svou činnost klíčové aplikace, které jsou založeny na softwaru společnosti InterSystems. Pro vývojáře aplikací a integrátory po celém světě je dispozici 20 regionálních zastoupení a pro všechny produkty společnosti InterSystems je poskytována nepřetržitá technická podpora.
InterSystems B.V., organizační složka, podporuje prodej Caché od r. 1999 také v České a Slovenské republice.

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

DigiZone.cz: Sat novinky: promo Sky 1 HD

Sat novinky: promo Sky 1 HD

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Podnikatel.cz: Schillerová: Náklady na EET? Zatím 52 mil.

Schillerová: Náklady na EET? Zatím 52 mil.

DigiZone.cz: Volby: nízká účast i nízký zájem o pořady

Volby: nízká účast i nízký zájem o pořady

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

DigiZone.cz: Je tu nový formát programatické reklamy

Je tu nový formát programatické reklamy

Vitalia.cz: Pane doktore, je to akutní!

Pane doktore, je to akutní!

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Podnikatel.cz: Restaurace s menu za 69 Kč. Okrádají stát?

Restaurace s menu za 69 Kč. Okrádají stát?

DigiZone.cz: DVB-T2: problémy českých TV stanic

DVB-T2: problémy českých TV stanic

Podnikatel.cz: Restauracím klesne DPH z 21 na 15 %. Kdy?

Restauracím klesne DPH z 21 na 15 %. Kdy?

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

120na80.cz: Zastavte akutní průjem

Zastavte akutní průjem

120na80.cz: Jak se pozná autista?

Jak se pozná autista?