Hlavní navigace

Společnost Epicor získala ocenění Product Innovation Award

22. 3. 2010

[Tisková zpráva] Epicor uspěl v kategorii inovací softwarových produktů; publikací Network Products Guide byl oceněn za vynikající řešení plánování podnikových prostředků

IRVINE, Kalifornie, 22. března 2010 – Společnost Epicor Software Corporation (NASDAQ: EPIC), přední dodavatel softwarových řešení pro řízení podnikových procesů, získala pro své ERP řešení Epicor 9 ocenění Product Innovation Award 2010 udělované publikací Network Products Guide zabývající se výzkumem a poradenstvím v oblasti informačních technologií. Toto prestižní ocenění každoročně vyznamenává poskytovatele softwarových řešení, jejichž inovativní a převratné produkty podněcují vývoj a zásadní změny ve všech oblastech informačních technologií.

„Z tohoto významného ocenění máme velkou radost, neboť potvrzuje, že řešení Epicor 9 předběhlo ostatní produkty ve své třídě. Naším cílem je poskytovat zákazníkům vyspělý podnikový software s bezkonkurenční hodnotou, a to naše inovativní technologie umožňují,“ řekl James Norwood, senior viceprezident marketingu produktů společnosti Epicor.

Řešení Epicor 9 poskytuje díky konceptům webu 2.0 uživatelům skutečně kolaborativní a dynamické prostředí podnikové aplikace. Jádrem řešení je adaptabilní a kolaborativní architektura, která vyhoví potřebám jakéhokoli podniku bez ohledu na zemi, odvětví nebo používané přístupové zařízení. Umožňuje tak pracovat kdekoli a bez bariér.

Řešení Epicor 9 získalo od svého uvedení na trh v roce 2008 již více než deset mezinárodních ocenění, například „Nejlepší doporučené ERP řešení pro čínské strojírenství“ na třetím výročním fóru CIO e-Works; Progressive Manufacturing 100 Technology Partner 2009; „Špičková inovace“ v Polsku; „Produkt roku“ od časopisu Customer Interaction Solutions; či International Business Awards a American Business Awards (The Stevies) za „Nejlepší nový produkt nebo službu roku v kategorii počítačového softwaru“, „Podnikovou inovaci roku“ a „Vývojový/mana­žerský tým roku.“

ERP řešení Epicor 9 nesbírá jen ocenění, ale zaznamenává i velké úspěchy mezi zákazníky. Bylo dodáno již více než tisícovce zákazníků a partnerů s více než 34 000 uživateli po celém světě. Výrobci, distributoři, finanční instituce, poskytovatelé služeb a maloobchodníci po celém světě volí Epicor 9 díky jeho snadnému ovládání, možnosti přizpůsobení požadavkům konkrétní firmy a oboru a v neposlední řadě také díky skutečnosti, že je lze snadno přizpůsobit růstu a změnám v organizaci. Podrobnější informace o tomto inovativním produktu najdete v článku http://www.net­workproductsgu­ide.com/innova­tions/2010/Epi­cor-Software-Corporation.html.

„Inovace nejsou jen o nových produktech," řekl Rake Narang, šéfredaktor Network Products Guide. „Má-li firma uspět, musí se na inovace dívat ne jako na jednorázovou záležitost, ale jako na něco, co se má neustále vyvíjet a zdokonalovat. K tomu je zapotřebí klást větší důraz na potřeby zákazníků a udělat z inovací středobod veškerého vývojového úsilí společnosti. Inovativní produkty jako Epicor 9 umožňují firmám dosahovat větší účinnosti a zvyšovat ziskovost.“

O oceněních Network Products Guide Awards
Jako přední výzkumná a poradenská publikace hraje Network Products Guide ze Silicon Valley důležitou roli v informování rozhodujících pracovníků a koncových uživatelů o možnostech volby ve všech oblastech informačních technologií. Objevíte v ní široké spektrum informací a nástrojů včetně nejlepších produktů a služeb, produktových plánů, prognóz vývoje odvětví, pokroku v technologiích a nezávislých hodnocení produktů, jež usnadňují rozhodování o technologiích s dopadem na dosahování obchodních i osobních cílů. Průvodce se svědomitě drží výzkumných metodik rozvíjených a zdokonalovaných odborníky. Další informace najdete na www.networkpro­ductsguide.com.

O společnosti Epicor Software Czech
Epicor Software je předním globálním poskytovatelem softwarových řešení pro odvětví výroby, distribuce, maloobchodu, pohostinství a služeb. Svým 20 000 zákazníkům ve více jak 150 zemích poskytuje společnost Epicor integrovaná softwarová řešení pro řízení podnikových procesů, s jejichž pomocí dokážou firmy zákazníků zvyšovat efektivitu a ziskovost, konkrétně jsou to systémy podporující plánování a využití podnikových zdrojů (ERP), řízení péče o zákazníky (CRM), řízení dodavatelsko-odběratelského řetězce (SCM) a řízení operací v oblasti maloobchodu (retail). V České republice a na Slovensku působí společnost Epicor Software již 17 let. ERP řešení Epicor zde využívá přes 200 společností a s tímto softwarem pracuje více než 3 000 koncových uživatelů. Více informací naleznete na www.epicor.cz.

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

DigiZone.cz: Philips nabídne více TV s DVB-T2/HEVC

Philips nabídne více TV s DVB-T2/HEVC

Podnikatel.cz: Přiznání na 2 stránky? Jen předvolební pozlátko

Přiznání na 2 stránky? Jen předvolební pozlátko

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

Lupa.cz: Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

DigiZone.cz: Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení