Hlavní navigace

ESET začal oficiálně prodávat nové inteligentní bezpečnostní řešení ESET Smart Security a novou generaci antiviru ESET NOD32 Antivirus

6. 11. 2007

[Tisková zpráva] Studenti mají nárok na 50% slevu na oba nové produkty!

Společnost ESET, lídr v proaktivní počítačové ochraně, oficiálně uvolnila do prodeje integrovaný bezpečnostní produkt ESET Smart Security a novou generaci antivirového programu ESET NOD32 Antivirus.

Cena ESET Smart Security na jeden počítač na rok je 1249 Kč (bez DPH), ESET NOD32 Antivirus při pořízení na rok na jeden počítač stojí 999 Kč (bez DPH).

Od 1. listopadu 2007 mohu všichni držitelé karty ISIC při koupi bezpečnostních produktů ESET Smart Security nebo ESET NOD32 Antivirus získat slevu 50 %. Stejnou slevu získají také držitelé průkazu TP, ZTP a ZTP/P, zdravotnická zařízení, školy a nestátní neziskové organizace. Slevu 20 % mohou čerpat subjekty veřejné správy. Další informace jsou dostupné na www.esetsmartse­curity.cz nebo na www.eset.cz.

ESET Smart Security je nové integrované řešení pro domácí a firemní zákazníky. Obsahuje čtyři komponenty – ESET NOD32 Antivirus, ESET NOD32 Antispyware, ESET Personal Firewall a ESET Antispam, které navzájem spolupracují v dokonalé symbióze na bázi pokročilé heuristické technologie ThreatSense® a skenovacího jádra ESET NOD32. ESET Smart Security v sobě kombinuje rychlost a preciznost s minimálním zatížením počítačového systému, čímž přináší viditelné zlepšení oproti tradičním řešením na současném trhu. Díky integrovanému ESET NOD32 antiviru zaručuje ESET Smart Security nejvyšší stupeň preciznosti při odhalování virových infiltrací a nejméně falešných poplachů (zdroj: Virus Bulletin – říjen 2007). S prokazatelně nejnižším systémovým zatížením v porovnání s konkurencí zabere ESET Smart Security jen 40 MB na disku.

Verze pro firemní zákazníky, ESET Smart Security Business Edition, navíc obsahuje nástroj vzdálené správy ESET Remote Administrator a funkci Mirror pro vytvoření lokálního aktualizačního serveru. ESET Smart Security Business Edition bude v prodeji v průběhu listopadu 2007.

ESET NOD32 AntivirusESET už několik let poskytuje světu nejvyšší kvalitu antivirové ochrany, přičemž systémové požadavky svého software udržuje na co nejnižší úrovni. Teď ESET svůj produkt ještě vylepšil, optimalizoval detekční jádro a ve verzi 3.0 pro větší pohodlí zdokonalil grafické uživatelské rozhraní. Nový ESET NOD32 Antivirus bude pro firemní zákazníky k dispozici také ve verzi Business Edition, a to již v průběhu listopadu 2007. Stávající uživatelé ESET NOD32 Antivirus 2.7 mají přechod na novou generaci ESET NOD32 Antivirus 3.0 zdarma.

Systémové požadavky produktů ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus
Microsoft Windows Vista/XP/2000/2003, 300MHz procesor nebo lepší, 128 MB RAM, 100 MB volného místa na disku.

Podmínky poskytnutí slevy pro studenty
Sleva je poskytována pro držitele ISIC karty na elektronickou licenci ESET NOD32 Antivirus nebo ESET Smart Security na jeden počítač na rok. Pro uplatnění slevy je nutné předložit společnosti Eset software kopii ISIC karty pro ověření údajů a to faxem na 233 090 230, emailem na obchod@eset.cz, poštou nebo jako přílohu objednávky. V opačném případě nemůže být sleva přiznána. Společnost Eset software respektuje soukromí zákazníka, chráníme osobní data před zneužitím. Společnost Eset software je vedena u Úřadu pro ochranu osobních údajů. Slevu je možné čerpat také při nákupu u ESET Partnerů, jejichž seznam lze nalézt na www.eset.cz/par­tneri.

DigiZone.cz: Test set-top boxu s „DVB-T2ověřeno“

Test set-top boxu s „DVB-T2ověřeno“

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

120na80.cz: I stařec může mít spermie jako zamlada

I stařec může mít spermie jako zamlada

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase

120na80.cz: Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Vitalia.cz: Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

120na80.cz: Sem vás dají, když budete v karanténě

Sem vás dají, když budete v karanténě

Měšec.cz: Když krachuje banka

Když krachuje banka

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Měšec.cz: ČNB: ERB bank není solventní

ČNB: ERB bank není solventní