Hlavní navigace

Extrémní výsledky v nezávislém testu pro chassis switch ZyXEL MS-7206

9. 7. 2008

[Tisková zpráva] Prestižní testy společnosti Tolly Group ukázaly, že firemní switch ZyXEL MS-7206 dosahuje nulové ztrátovosti, nízké latence a je šetrný k životnímu prostředí.

Hsinchu, Taiwan (23. května 2008) – Firma ZyXEL Communications (TSE: 2391), světový lídr v poskytování řešení pro širokopásmové připojení, dnes oznámila, že její ethernetový modulární switch MS-7206 byl testován a hodnocen nezávislou testovací společností Tolly Group. Výsledky testu prováděného přes 192 GbE rozhraní ukázaly, že přístroj dosahuje nízkou latenci, nulovou ztrátovost a též se zmínily o nízké spotřebě energie, z čehož plyne ekologická přívětivost jednotky.

Tolly Group je přední nezávislá testovací laboratoř, která pracuje s produkty hlavních světových výrobců. Komplexně hodnotí jejich nejdůležitější výrobky a technologie, a umožňuje tak firmám ověřit specifické vlastnosti nebo funkce jejich výrobků. Kromě toho laboratoř poskytuje uživatelům objektivní náhled na produkt a ověřuje tvrzení výrobců.

Propustnost a latence switche jsou (zejména při aktivitách náročných na rychlost přenosu a konektivity) dva z hlavních parametrů, které IT manažeři u těchto zařízení sledují. Inženýři z Tolly Group měřili provozní zatížení MS-7206 layeru 2/3 přes 192 GbE sběrnici a testy výkonnosti ukázaly, že: „I při komplexním a plném zatížení nebyly ztraceny žádné pakety či rámce. A to ani v případě když velikost rámců/paketů variovala od 64 bajtů do 1518 bajtů.“ Co se hlediska latence týká, tak MS-7206 poskytuje význačně nízkou odezvu, čímž zajišťuje vysokou kvalitu připojení. „MS-7206 poskytoval latenci mezi 5,6 a 15 mikrosekundami, což je daleko pod prahem, který může negativně ovlivnit real-time aplikace jako jsou hlasové nebo video přenosy.“

Výsledky testů společnosti Tolly Group potvrzují, že switch ZyXEL MS-7206 je ve srovnání s konkurencí v oboru na čele co se týče výkonnosti i samotné technologie. To též demonstruje, že technologie Ethernetu v podání ZyXELu vstoupila do nové éry.

Spotřeba energie je v sítích, kromě již výše uvedených kritérií výkonnosti a spolehlivosti, důležitým faktorem. Při návrhu sítí příští generace je pro firmy cena za energii též jedním z hlavních kritérií. Podle testů společnosti Tolly Group je spotřeba MS-7206 v nečinném stavu pouhých 555 watů. Při plném zatížení pak narůstá o pouhých 28 watů. Inženýři dále zjistili, že pokud switch řídí připojení 1 Gbps, tak potřebuje při plném provozu pouhých 3,04 watu. Tím, že MS-7206 dosahuje cíle v oblasti efektivity nákladů a ekologické přívětivosti, aniž by přitom obětoval výkonnost a funkčnost, se stává pro společnosti tou nejlepší volbou.

Modulární firemní switch ZyXEL MS-7206 je přístroj nové generace, který se vyznačuje vysokou propustností, nízkými odezvami, redundantním designem a plnou podporou PoE 802.1 zajištovanou externím zdrojem. Díky MS-7206 mohou společnosti snadno řídit a spravovat své síťové služby stejně jako zvládnout budoucí nárůst konektivity a síťového provozu.

Pro více informací o zprávě z testu produktu navštivte stránky společnosti Tolly Group: http://www.to­lly.com/DocDe­tail.aspx?Doc­Number=208309

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Vitalia.cz: Pane doktore, je to akutní!

Pane doktore, je to akutní!

Podnikatel.cz: EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Root.cz: Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Podnikatel.cz: Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

DigiZone.cz: Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

Podnikatel.cz: Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

120na80.cz: 10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává