Hlavní navigace

Fayn.cz s podporou nového strategického partnera

7. 7. 2003

[Tisková zpráva]

Fayn.cz s podporou nového strategického partnera

Praha, 4.7.2003 – Společnost FAYN.CZ, s.r.o., provozovatel veřejné telekomunikační služby fayn, dnes oznámila dokončení vstupu nového strategického partnera. Strategický partner je reprezentován Ing. Ladislavem Chodákem, který se zaměřuje na investice do společností provozující perspektivní technologie, jako jsou např. Unis, spol. s r.o. nebo Massag a.s. Strategický partner poskytl finanční prostředky pro rozvoj společnosti FAYN.CZ částečně navýšením základního jmění společnosti a částečně dlouhodobou investicí. Technologickým partnerem společnosti FAYN.CZ je již od jejího založení společnost Voipac, s.r.o.

Ing. Ladislav Chodák, známý v minulosti v oblasti informačních technologií především z působení v distribučních společnostech A+A, CHS a DNS, převzal zodpovědnost za účelnost a kontrolu investic do společnosti FAYN.CZ, s.r.o. a o svých očekáváních řekl : " Komplexnost poskytované služby fayn nemá na trhu konkurenci. Vlastnictví úplné technologie umožňuje okamžité reakce na potřeby zákazníků a když k tomu připočteme velmi rozumnou cenovou politiku musí být zákazníci firmy FAYN.CZ spokojeni. To je náš cíl, kterého chceme dosáhnout – být opravdu fajn."

Milan Hanuš, výkonný ředitel společnosti FAYN.CZ k tomu dodává: Vstup nového partnera do společnosti nám umožní dokončit vnitřní konsolidaci firmy, investovat do potřebných telekomunikačních zařízení a také do prodeje a marketingu. Jinými slovy: po úvodní pilotní fázi je společnost FAYN.CZ skutečně připravena vstoupit na český trh".

O firmě FAYN.CZ , s.r.o.

FAYN.CZ , s.r.o. je mladá, dynamická telekomunikační společnost, která vstupuje na český telekomunikační trh jako provozovatel první veřejné telekomunikační služby postavené na IP telefonii. Tak jako tato technologie představuje plnohodnotnou alternativu klasické telefonii, tak i FAYN.CZ ,s.r.o. chce být telekomunikačním operátorem nové generace – flexibilním, efektivním, zákaznicky orientovaným. Společnost je výhradním dodavatelem produktů a řešení fayn a Voipac pro Českou republiku. Více informací na : www.fayn.cz.

O firmě Voipac ,s.r.o.

Technologická a vývojářská firma Voipac,s.r.o. vznikla v létě 2002 z týmu zkušených softwarových vývojářů a designerů hardwaru, zabývajících se technologií Voice over IP (VoIP). Po 18 měsících intenzivní práce na vývoji jednotlivých softwarových a hardwarových komponentů celého komunikačního řešení, po měsících pilotního provozu bylo celé řešení doladěni ke komerčnímu nasazení. Výsledkem vývoje je telekomunikační služba postavená na vlastní technologii, zahrnující centrální IP ústřednu Voipac Softswitch (Command Centrum, Gatekeeper) s vlastním billingovým systémem, vlastní USB a IP telefony, fayn Netgate Server, softwarové telefony fayn PC Phone a e-portály (vč. e-shopu) Více informací na : www.fayn.sk

O firmě Unis, s.r.o

Firma Unis je jedna z největších inženýrských firem v ČR, zabývající se především řízením technologických procesů. Firma Unis je jediná firma z ČR, která je plnohodnotný účastník 6. rámcového programu Evropské unie v oblastech spojených především s návrhy standardů pro vývoj SW. Firma získala také řadu ocenění za vývoj a inovativní přínos, jako např. evropská cena IST za produkt Processor Expert (2001) a zlatá medaile MSV Brno za řídící moduly pro leteckou techniku (2002)

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

DigiZone.cz: Česká televize mění schéma ČT :D

Česká televize mění schéma ČT :D

Vitalia.cz: Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Vitalia.cz: Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Měšec.cz: Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Root.cz: Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Podnikatel.cz: Pozor, pojišťovny mění čísla účtů

Pozor, pojišťovny mění čísla účtů

Vitalia.cz: Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Vitalia.cz: Manželka je bio, ale na sex moc není

Manželka je bio, ale na sex moc není

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Lupa.cz: UX přestává pro firmy být magie

UX přestává pro firmy být magie

Podnikatel.cz: EET zvládneme, budou horší zákony

EET zvládneme, budou horší zákony

Lupa.cz: Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

120na80.cz: Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Podnikatel.cz: Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu