Hlavní navigace

Firewally společnosti ZyXEL získaly prestižní certifikaci ICSA

9. 2. 2006

[Tisková zpráva] V Praze dne 6. února 2006: Síťové produkty značky ZyXEL se dočkaly dalšího významného ocenění. Americké výzkumné a testovací laboratoře ICSA Labs zveřejnily, že udělily svoji certifikaci produktové řadě firewallů ZyWALL. Toto osvědčení dává uživatelům jistotu, že dotyčný produkt je při náležitém nainstalování, nastavení a správné konfiguraci schopen poskytnout jejich síti zabezpečení špičkové úrovně proti vnějším útokům a zároveň je nebude omezovat při práci. Firewally s certifikací ICSA patří k elitě ve své kategorii.

K získání certifikátu musely produkty ZyWALL úspěšně projít řadou náročných testů, jejichž cílem bylo ověřit jejich funkčnost, bezpečnostní prvky a kompatibilitu. ICSA Labs budou navíc produkty průběžně testovat i nadále. Pokud dokáží stabilně splňovat kritéria ICSA, může jim být certifikace po roce opět prodloužena. „Takové uznání od respektované nezávislé laboratoře nás samozřejmě těší,“ uvedl Milan Baran, ředitel společnosti ZyXEL Communications Czech. „Na trhu firewallů panuje velká konkurence a pro zákazníky není vždy snadné rozhodnout, kterému produktu by měl důvěřovat. Certifikace ICSA posiluje naši reputaci předního výrobce zabezpečovacích nástrojů.“

ICSA Labs jsou samostatnou divizí společnosti Cybertrust, Inc. Již déle než deset let nastavují laťku kvality a úrovně v oblastech výzkumu, informací a certifikování bezpečnostních produktů ze sféry informačních technologií. ICSA Labs testují přibližně 95 procent všech běžně používaných antivirů, firewallů, síťových IDS systémů, nástrojů pro VPN, kryptografii, SSL VPN a pro odstraňování spywaru. K testování využívají nejmodernější technologické prostředky a maximálně objektivní metodologii.

Společnost ZyXEL nedávno představila novou technologii ZyXEL SecuASIC integrovanou do akcelerační Turbo karty, která zajišťuje vyšší propustnost a zrychlení šifrování dat u své špičkové série firewallů ZyWALL 5/35/70. S použitím této Turbo karty, ZyWALL UTM zvýší výkon stávající řady ZyWALL 5/35/70 až dvacetinásobně.

ZyWALL UTM přináší praktickou realizaci sjednocené správy bezpečnosti. Zařízení ZyWALL UTM představuje snadno ovladatelný, výkonný hardware s nabídkou všech nezbytných funkcí pro bezpečnost firemního prostředí: Anti-Virus, IDP, Anti-Spam, Firewall, VPN, Load Balancing, Bandwidth Management a Content Filtering. Integrované řešení UTM poskytuje v čím dál složitějším síťovém prostředí možnost přímočaré správy, snadné instalace a vícevrstvé ochrany sítě.

O společnosti ZyXEL
ZyXEL je největším světovým dodavatelem DSL routerů (Gartner, srpen 2005). Jakožto specializovaná firma v oblasti širokopásmového přístupu na Internet a komplexních síťových řešení, integruje ZyXEL do své produktové nabídky technologie WAN, LAN, xDSL, firewall, wireless LAN, VoIP a routery.

Společnost má za partnery klíčové telekomunikační operátory a poskytovatele internetu a prostřednictvím rozsáhlého celosvětového partnerského kanálu přináší řešení pro připojení společností a zákazníků. Mezi její telekomunikační partnery patří Deutsche Telecom, Telefonica, Swisscom, Český Telecom, GTS Novera, Tiscali a řada dalších.

Hlavním cílem společnosti ZyXEL je přinášet zákazníkům technologické inovace, vysokou kvalitu, spolehlivost a snadnou ovladatelnost, jakou očekávají od špičkové společnosti. ZyXEL je vedoucí světovou společností ve svém oboru a předním technologickým a produktovým inovátorem.

Společnost ročně investuje přibližně 5% svého obratu do vývoje a výzkumu. Centrála společnosti ZyXEL sídlí na Tchajwanu a její produkty jsou nabízeny ve více než 150 zemích pěti kontinentů. České zastoupení společnosti ZyXEL bylo otevřeno v roce 2004 a nese zodpovědnost za trhy v České republice, Slovenské republice a v Polsku. Rozhodnutí otevřít kancelář společnosti ZyXEL v České republice je logickým krokem rozvoje společnosti a odpovědí na vzrůstající poptávku po řešeních s přidanou hodnotou a produktech společnosti ZyXEL.

Pro další informace o společnosti a jejich produktech, prosíme, navštivte internetové stránky www.zyxel.com nebo www.zyxel.cz.

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

Root.cz: Ovládnout 500 000 kamer není věda

Ovládnout 500 000 kamer není věda

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Vitalia.cz: Ahold nabízel falšovaný slunečnicový olej

Ahold nabízel falšovaný slunečnicový olej

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

120na80.cz: I stařec může mít spermie jako zamlada

I stařec může mít spermie jako zamlada

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

DigiZone.cz: Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Root.cz: OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

120na80.cz: Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?