Hlavní navigace

Herní magazín Games.cz má novou redakci i nový vzhled

1. 10. 2010

[Tisková zpráva] Společnost TISCALI MEDIA, a.s. spustila novou verzi internetového magazínu o PC a konzolových hrách Games.cz. Na www.games.cz se čtenáři setkají s novým designem, funkcemi i novou redakcí pod vedením dlouholetého herního publicisty Petra Poláčka.

Po dvoutýdenním zkušebním provozu, během kterého se k novému vzhledu webu mohli vyjádřit samotní uživatelé, se Games.cz dostal do fáze oficiálního spuštění nové verze webu. Ta vychází z předchozího webu a zachovává všechny oblíbené prvky včetně krátkých zpráv, aktualit a rozsáhlého archivu článků. Vedle přepracovaného designu nový Games.cz nabídne i další novinky.

Uživatelé mohou nyní vyhledávat v databázi herních titulů pro všechny současné platformy, zapojit se do nové verze diskusních fór a začíst se do nových rubrik a typů článků. Nová redakce začne vydávat i pravidelný podcast o událostech z herního světa a uživatelé nepřijdou ani o oblíbené videorecenze, otitulkované trailery a dokumenty a další multimediální obsah. Specialitou pak bude pravidelně vycházející videopořad, vyráběný redakcí, který provede všechny zájemce světem her během několika málo minut.

„Nový design, kvalitní redakce a přidané funkce jsou teprve začátek rozvoje Games.cz. Na herním poli máme velké plány a naším společným cílem je dostat Games.cz do pozice jedničky mezi českými herními weby,” říká CEO TISCALI MEDIA, a.s. Jan Václav Čep.

Mezi další připravované prvky patří rozšíření komunitní sekce (např. čtenářské recenze), verze pro mobilní telefony a v neposlední řadě i spuštění vlastního internetového obchodu s hrami.

Obsah webu bude mít nově na starosti redakce vedená Petrem Poláčkem, bývalým šéfredaktorem magazínu Hrej.cz a časopisu Level. Ten převzal roli šéfredaktora Games.cz od Jana Doskočila, který na této pozici působil od založení webu. V novém autorském týmu se vedle Poláčka objevují i další zkušení herní publicisté jako Martin Bach, Pavel Dobrovský, Lukáš Grygar, Michal Rybka, Daniel Vávra, Vojtěch Bednář, Aleš Smutný, Václav Rybář a další. Redakce rovněž navázala úzkou spolupráci s tvůrci televizního pořadu Re-play.

„Čtenáři se nemusí bát, že by přišli o články od dosavadních oblíbených autorů Games.cz. Řada z nich bude přispívat na web i nadále, ” dodává nový šéfredaktor Petr Poláček.

O Games.cz
Internetový magazín Games.cz byl založen v roce 1999 a patří mezi nejdéle fungující herní weby v České republice. Stabilně se drží mezi trojicí nejnavštěvova­nějších webů svého druhu. V červenci 2010 zaznamenal 128 437 unikátních návštěvníků (RU) s průměrnou denní návštěvností 16 201 RU.

O TISCALI MEDIA, a.s.
TISCALI MEDIA, a.s. je provozovatelem portálu Tiscali.cz, který je významným hráčem českého internetového trhu s širokým spektrem služeb a dlouholetou tradicí. Do jeho portfolia patří zejména servery Dokina.cz, Games.cz, Bonus.cz, Osobnosti.cz, HudebniSkupiny.cz, Doktorka.cz, SportStream.cz či NasePenize.cz. V České republice osloví měsíčně kolem 1,6 milionu unikátních uživatelů (RU, NetMonitor).

Měšec.cz: Nenechte se ošidit, když vám staví dům

Nenechte se ošidit, když vám staví dům

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Podnikatel.cz: Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Měšec.cz: Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

Měšec.cz: Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

DigiZone.cz: Další dva kanály nabídnou HbbTV

Další dva kanály nabídnou HbbTV

DigiZone.cz: Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

DigiZone.cz: Flix TV má set-top box s HEVC

Flix TV má set-top box s HEVC

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

DigiZone.cz: ČT má dalšího zástupce v EBU

ČT má dalšího zástupce v EBU

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

Měšec.cz: Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Vitalia.cz: Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Podnikatel.cz: Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

DigiZone.cz: Milan Kruml: procházka TV historií

Milan Kruml: procházka TV historií