Hlavní navigace

Gopas otevírá nové učebny pro grafické kurzy

30. 10. 2008

[Tisková zpráva] Praha, 30. října 2008 - Nové učebny vybavené tou nejlepší technikou mohou nově využívat návštěvníci grafických kurzů počítačové školy Gopas. Špičkové monitory, tablety, tiskárny pro tisk fotografií a další hi-tech vybavení je studentům k dispozici v pražské i brněnské učebně Gopasu. Počítačová škola tak reaguje na rostoucí požadavky na hardware a software, které jsou právě v oblasti grafiky nejvíce zřetelné. Své využití najde nové vybavení například v kurzech věnovaných digitálnímu videu či digitální fotografii.

„Vývoj techniky jde rychle kupředu a jedním z našich cílů je poskytnout studentům ty nejlepší dostupné nástroje v této oblasti. O kurzy zaměřené napráci s grafickými programy je tradičně velký zájem, proto vycházíme vstříc přání studentů a zkvalitňujeme vybavení učeben,“ vysvětluje Kamil Juřík, vedoucí lektor počítačové školy Gopas. Kromě kurzů digitálního videa a fotografie se Gopas v této oblasti specializuje také na výuku typografie a práce s grafickými programy Adobe a Corel. Na své si přijdou jak začátečníci, kteří disponují pouze základními znalostmi programu Microsoft Windows, tak i pokročilí, kteří své znalosti mohou prohloubit pod vedením lektorů z řad zkušených odborníků.

V pražské i brněnské pobočce Gopasu jsou díky modernizaci vybavení studentům k dispozici špičkové kalibrovatelné 24“ monitory NEC s S-PVA technologií a Full HD, kalibrační sonda Eye-One Display 2, tablety Wacom Intuos 3, tiskárny určené primárně pro tisk fotografií, scanner Canon CanoScan 8800F a řada dalších technických vymožeností. V kurzech digitálního videa mohou studenti vyzkoušet práci s mnoha kamerami a systémem pro prostorový zvuk 5.1, pro kurzy digitální fotografie je pak připraveno množství fotoaparátů. Kompletní nabídka grafických kurzů včetně informací o datech a místech konání je k dispozici na http://www.go­pas.cz/Seznam­Kurzu.aspx?IDO­blasti=524.

O společnosti GOPAS
Počítačová škola GOPAS, a. s., zahájila činnost v roce 1992. Soustředila se výhradně na vzdělávání v oboru výpočetní techniky a manažerských dovedností. Důsledným dodržováním této dlouhodobé strategie se společnost vypracovala mezi nejuznávanější firmy v oboru. Díky své specializaci si vytvořila podmínky pro skutečně partnerské vztahy nejen se zákazníky z řad uživatelů, ale umožnilo jí to rovněž spolupráci s předními dodavateli výpočetní techniky a systémovými integrátory. Za rok 2007 prošlo kurzy výpočetní techniky v prostorách počítačové školy GOPAS skoro 26 000 absolventů.

Počítačová škola GOPAS je držitelem nejvyšších dosažitelných autorizací v oblasti vzdělávání firem Microsoft (Microsoft Gold Certified Partner for Learning Solutions), Oracle (OAEC), IBM (IBM Business partner) pro kurzy Lotus Notes, Sun Microsystems (Authorized Education Center), Adobe (Authorised Training Partner), Corel (Training partner), SCO (SCO AEC) a Software602 (Autorizované školicí středisko).

Počítačová škola GOPAS je také autorizovaným testovacím střediskem firem Thomson Prometric (Prometric APTC) a VUE (Virtual University Enterprises), akreditovaným testovacím střediskem pro ECDL (European Computer Driving Licence), testovacím střediskem pro získání certifikátů Microsoft Office Specialist, dále je členem CompTIA, SPIS (Sdružení pro informační společnost) a AIVD (Asociace institucí vzdělávání dospělých).

Firma GOPAS provozuje celkem tři počítačové školy, a to v Praze, Brně a Bratislavě, o celkové kapacitě 36 počítačových učeben. V současné době tvoří tuto firmu 60 zaměstnanců a zhruba 70 stálých externích konzultantů a lektorů. O kvalitách poskytovaných služeb svědčí také získaný certifikát ISO 9001 a akreditace MŠMT pro rekvalifikace.

Podnikatel.cz: S.r.o. využívá cizí auto. Jak je to s daněmi?

S.r.o. využívá cizí auto. Jak je to s daněmi?

Vitalia.cz: Pečete cukroví a zbyl vám bílek?

Pečete cukroví a zbyl vám bílek?

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Podnikatel.cz: Dárky v podnikání. Jak je uplatnit v daních?

Dárky v podnikání. Jak je uplatnit v daních?

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Root.cz: Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Podnikatel.cz: Berňák kvůli EET prodlužuje otevírací dobu

Berňák kvůli EET prodlužuje otevírací dobu

Měšec.cz: Přejete si číslo účtu na přání?

Přejete si číslo účtu na přání?

DigiZone.cz: Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Měšec.cz: Finančním poradcům hrozí vracení provizí

Finančním poradcům hrozí vracení provizí

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

DigiZone.cz: Milan Kruml: procházka TV historií

Milan Kruml: procházka TV historií

Vitalia.cz: Dáte si jahody s plísní?

Dáte si jahody s plísní?

Podnikatel.cz: Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Podnikatel.cz: Na poslední chvíli šokuje výjimkami v EET

Na poslední chvíli šokuje výjimkami v EET

Vitalia.cz: Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka