Hlavní navigace

Gopas otevírá nové učebny pro grafické kurzy

30. 10. 2008

[Tisková zpráva] Praha, 30. října 2008 - Nové učebny vybavené tou nejlepší technikou mohou nově využívat návštěvníci grafických kurzů počítačové školy Gopas. Špičkové monitory, tablety, tiskárny pro tisk fotografií a další hi-tech vybavení je studentům k dispozici v pražské i brněnské učebně Gopasu. Počítačová škola tak reaguje na rostoucí požadavky na hardware a software, které jsou právě v oblasti grafiky nejvíce zřetelné. Své využití najde nové vybavení například v kurzech věnovaných digitálnímu videu či digitální fotografii.

„Vývoj techniky jde rychle kupředu a jedním z našich cílů je poskytnout studentům ty nejlepší dostupné nástroje v této oblasti. O kurzy zaměřené napráci s grafickými programy je tradičně velký zájem, proto vycházíme vstříc přání studentů a zkvalitňujeme vybavení učeben,“ vysvětluje Kamil Juřík, vedoucí lektor počítačové školy Gopas. Kromě kurzů digitálního videa a fotografie se Gopas v této oblasti specializuje také na výuku typografie a práce s grafickými programy Adobe a Corel. Na své si přijdou jak začátečníci, kteří disponují pouze základními znalostmi programu Microsoft Windows, tak i pokročilí, kteří své znalosti mohou prohloubit pod vedením lektorů z řad zkušených odborníků.

V pražské i brněnské pobočce Gopasu jsou díky modernizaci vybavení studentům k dispozici špičkové kalibrovatelné 24“ monitory NEC s S-PVA technologií a Full HD, kalibrační sonda Eye-One Display 2, tablety Wacom Intuos 3, tiskárny určené primárně pro tisk fotografií, scanner Canon CanoScan 8800F a řada dalších technických vymožeností. V kurzech digitálního videa mohou studenti vyzkoušet práci s mnoha kamerami a systémem pro prostorový zvuk 5.1, pro kurzy digitální fotografie je pak připraveno množství fotoaparátů. Kompletní nabídka grafických kurzů včetně informací o datech a místech konání je k dispozici na http://www.go­pas.cz/Seznam­Kurzu.aspx?IDO­blasti=524.

O společnosti GOPAS
Počítačová škola GOPAS, a. s., zahájila činnost v roce 1992. Soustředila se výhradně na vzdělávání v oboru výpočetní techniky a manažerských dovedností. Důsledným dodržováním této dlouhodobé strategie se společnost vypracovala mezi nejuznávanější firmy v oboru. Díky své specializaci si vytvořila podmínky pro skutečně partnerské vztahy nejen se zákazníky z řad uživatelů, ale umožnilo jí to rovněž spolupráci s předními dodavateli výpočetní techniky a systémovými integrátory. Za rok 2007 prošlo kurzy výpočetní techniky v prostorách počítačové školy GOPAS skoro 26 000 absolventů.

Počítačová škola GOPAS je držitelem nejvyšších dosažitelných autorizací v oblasti vzdělávání firem Microsoft (Microsoft Gold Certified Partner for Learning Solutions), Oracle (OAEC), IBM (IBM Business partner) pro kurzy Lotus Notes, Sun Microsystems (Authorized Education Center), Adobe (Authorised Training Partner), Corel (Training partner), SCO (SCO AEC) a Software602 (Autorizované školicí středisko).

Počítačová škola GOPAS je také autorizovaným testovacím střediskem firem Thomson Prometric (Prometric APTC) a VUE (Virtual University Enterprises), akreditovaným testovacím střediskem pro ECDL (European Computer Driving Licence), testovacím střediskem pro získání certifikátů Microsoft Office Specialist, dále je členem CompTIA, SPIS (Sdružení pro informační společnost) a AIVD (Asociace institucí vzdělávání dospělých).

Firma GOPAS provozuje celkem tři počítačové školy, a to v Praze, Brně a Bratislavě, o celkové kapacitě 36 počítačových učeben. V současné době tvoří tuto firmu 60 zaměstnanců a zhruba 70 stálých externích konzultantů a lektorů. O kvalitách poskytovaných služeb svědčí také získaný certifikát ISO 9001 a akreditace MŠMT pro rekvalifikace.

Vitalia.cz: Pane doktore, je to akutní!

Pane doktore, je to akutní!

DigiZone.cz: E-liga na FTV Prima: je tu Hearthstone

E-liga na FTV Prima: je tu Hearthstone

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Měšec.cz: Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P
MarketVoice

Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P

Podnikatel.cz: EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

Podnikatel.cz: Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Vitalia.cz: Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

120na80.cz: Jak se pozná autista?

Jak se pozná autista?

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

DigiZone.cz: DVB-T2: problémy českých TV stanic

DVB-T2: problémy českých TV stanic

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Měšec.cz: ČNB: ERB bank není solventní

ČNB: ERB bank není solventní

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

120na80.cz: Sem vás dají, když budete v karanténě

Sem vás dají, když budete v karanténě