Hlavní navigace

GTS CE získala ocenění Nejlepší velkoobchodní nabídka ve střední a východní Evropě

25. 11. 2009

[Tisková zpráva] Praha, 24. listopadu 2009 – GTS Central Europe, vedoucí telekomunikační operátor v regionu střední a východní Evropy, získal prestižní ocenění Nejlepší velkoobchodní nabídka ve střední a východní Evropě.

Udílení výročních cen magazínu Capacity proběhlo 23. listopadu 2009 v rámci prvního večera konference Capacity Europe, kterého se zúčastnilo více než 400 vedoucích osobností z oblasti telekomunikací. Předávaná ocenění, která definují nejlepší hráče na trhu, jsou založena na pěti kritériích – kvalita a výkon sítě, dosah sítě, rychlost zavádění inovací na trh, cenová strategie a celkové investice do sítě. GTS CE byla již oceněna v letech 2005 a 2007.

Skupina GTS Central Europe byla vybrána pro své úspěchy v rozvoji své velkoobchodní strategie na trzích střední a východní Evropy, které podpořila intenzivními investicemi do technologií a díky kterým došlo ke zvýšení kvality služeb. Ocenění za rok 2009 přichází po dokončení integračního procesu skupiny a potvrzuje zvolenou strategii jednotného operátora pro celý region. Ta zahrnuje služby pro firemní zákazníky v pěti zemích: České republice, Maďarsku, Polsku, Rumunsku a Slovensku, které zajišťují skupině GTS CE místo v čele telekomunikačního průmyslu v rámci tohoto regionu.

„GTS Central Europe pokračovala v roce 2009 i nadále v posilování své velkoobchodní nabídky,“ řekl Matthew Whalley, editor časopisu Capacity. „Úspěšně centralizovala svou činnost a v červenci tohoto roku také spustila své mezinárodní dohledové středisko provozu sítě. To udává cestu pro další rozvoj velkoobchodních aktivit skupiny a pokračujícího úspěchu v rámci trhu střední a východní Evropy.“

Artur Ostrowski, ředitel pro mezinárodní velkoobchodní služby skupiny GTS CE, komentoval získanou cenu: „Jsme opravdu rádi a zároveň velmi hrdí, že jsme získali takové uznání. Toto ocenění odráží tvrdou práci, kterou vynaložil celý tým ve snaze vytvořit nejlepšího operátora v regionu. GTS CE byla oceněna již v roce 2005 a 2007, proto jsme opravdu poctěni, že se tak stalo i potřetí. Doufáme, že tato cena dokazuje důvěryhodnost našich služeb i naše odhodlání poskytovat je v té nejvyšší kvalitě. Taková cena bude jistě motivovat náš tým udržet si v našem regionu i nadále takové postavení.“

O skupině GTS CE:
Nadnárodní skupina GTS Central European Holding B.V. (GTS CE) je předním poskytovatelem integrovaných telekomunikačních řešení v zemích střední a východní Evropy ležících mezi Frankfurtem a Istanbulem. Díky své vlastní páteřní infrastruktuře poskytuje GTS CE služby hlasové, datové, IP, MPLS a širokopásmové komunikace zejména firemním zákazníkům, ale také dalším telekomunikačním operátorům, operátorům mobilních služeb a poskytovatelům obsahu. Primárními státy působnosti skupiny GTS CE jsou Česká republika, Polsko, Maďarsko, Slovensko a Rumunsko se síťovými propojeními a lokálními partnerstvími v sousedních zemích, jako je Ukrajina, pobaltské státy, Bulharsko, Rusko, Chorvatsko, Slovinsko, Srbsko, Moldávie a Turecko. Celosvětový telekomunikační časopis Capacity vyhlásil skupinu GTS CE nejlepším velkoobchodním operátorem ve střední a východní Evropě za rok 2005 a 2007. Skupina GTS CE má více než 1200 zaměstnanců. Za rok 2008 dosáhla obratu 436 milionu EUR a provozního zisku před zdaněním, splátkou úroků, odpisy a amortizací (EBITDA) 77 milionů EUR. Pro více informací navštivte prosím www.gtsce.com.

Jedna síť – jedna oblast – jedna nabídka
GTS Central Europe zanechala bezkonkurenční otisk ve střední a východní Evropě, kde nabízí svým zákazníkům a partnerům stejně bezkonkurenční dosah a dostupnost, čehož dosáhla díky rozsáhlému mezinárodnímu portfoliu. Protože jedna značka je zastoupena v celém regionu, budete využívat jednoduchost, šetřit nálady a získáte efektivitu, která není pokaždé samozřejmá, pokud používáte více dodavatelů pro vaše řešení. Pokud je střední a východní Evropa jeden z vašich regionů, měli byste používat jen jednu síť. GTS CE: Vaše jednotné řešení.

Vitalia.cz: Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

DigiZone.cz: Česká televize mění schéma ČT :D

Česká televize mění schéma ČT :D

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Podnikatel.cz: Víme první výsledky doby odezvy #EET

Víme první výsledky doby odezvy #EET

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Vitalia.cz: Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Vitalia.cz: Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Vitalia.cz: To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Vitalia.cz: Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Vitalia.cz: Pravda o přibírání na zimu

Pravda o přibírání na zimu

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Podnikatel.cz: Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

120na80.cz: Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Podnikatel.cz: Na poslední chvíli šokuje vyjímkami v EET

Na poslední chvíli šokuje vyjímkami v EET

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

DigiZone.cz: Milan Kruml: procházka TV historií

Milan Kruml: procházka TV historií