Hlavní navigace

Hitachi Data Systems předvede na letošním veletrhu CeBIT řešení pro zvýšení efektivity Data Storage

21. 2. 2006

[Tisková zpráva] 21. února 2006 — Hitachi Data Systems, dodavatel řešení Application Optimized Storage™ a stoprocentní dceřiná společnost korporace Hitachi, Ltd. (NYSE: HIT), se opět zúčastní nadcházejícího veletrhu CeBIT, kde bude vystavovat portfolio svých produktů a služeb na stánku své mateřské firmy Hitachi, Ltd., číslo D45 v hale 1. Ve shodě se svým mottem „Hitachi Technology Makes Your Life Easier“ předvede Hitachi Data Systems storage řešení, která efektivně a kontinuálně podporují podnikové procesy ve společnostech všech velikostí, zejména v malých a středních firmách.

Klíčová témata se letos zaměří na technologické oblasti, v nichž je Hitachi Data Systems celosvětově vedoucím dodavatelem a které také formují budoucí trendy ve storage: virtualizace storage, koncepty Tiered-Storage, správa životního cyklu dat DLM (Data Lifecycle Management), Storage Management a Business Continuity.

Virtualizace získává půdu pod nohama
Hitachi Data Systems na veletrhu předvede, jak virtualizace úložných kapacit zvyšuje flexibilitu a výkonnost firemních storage sítí a zároveň zjednodušuje administraci a snižuje celkové náklady na vlastnictví TCM (Total Cost of Management). Virtualizační řešení založená na platformě TagmaStore Universal Storage Platform (USP) a TagmaStore Network Storage Controller (NSC55) – technologicky vyspělých virtualizačních platformách – byla již v praxi prověřena mnoha zákazníky jak v regionu EMEA, tak i v jiných částech světa. Ke dnešnímu dni instalovala společnost Hitachi Data Systems více než 2000 virtuali­začních enginů u zákazníků z celého světa a za poslední fiskální čtvrtletí, které skončilo k 31. prosinci 2005, dosáhla rekordních tržeb za prodej systémů USP a NSC55 v regionu EMEA.

Poprvé bude na nějakém evropském veletrhu
představena celá rodina TagmaStore včetně nových midrange systémů AMS (Adaptable Modular Storage) a WMS (Workgroup Modular Storage). Jako ukázka bude sloužit model Tiered Storage prostředí, zahrnující několik tříd úložných systémů. Návštěvníci stánku se budou moci zúčastnit i živých předvádění, kvůli nimž Hitachi Data Systems zřídí přímé spojení se svým Solution Center, umístěným v Dreieichu nedaleko Frankfurtu nad Mohanem.

Návštěvníkům budou k dispozici i další demostanice, které jim zprostředkují obsáhlý náhled na všechny současné trendy v oblasti storage systémů a budou využity i při dalších živých prezentacích na taková témata, jako storage management atd.

Prezentace řešení pro středně velké podniky společně s partnery
Na veletrhu CeBIT 2006 bude Hitachi Data Systems nabízet výjimečně široké portfolio produktů pro malé a střední podniky. Spolu s devíti partnery přitom předvede řešení vhodná pro každodenní aktivity, zjednodušení procesů a optimalizaci kontinuity podnikání pro malé a středně velké podniky. Mezi partnery budou firmy ADA – Das Systemhaus, Assistra, Cema, eld Datentechnik, Kramer & Crew, Maxdata, SUN Microsystems, SVA a Unisys. Každý z těchto partnerů předvede řešení pokrývající oblast jeho zájmu od DLM, virtualizace, backup a recovery přes kontinuitu podnikání, správu úložných systémů a řešení pro platformu Microsoft až po doplňková řešení pro storage servery.

“CeBIT 2006 je ideální místo pro ukázky řešení Hitachi Data Systems podnikům všech velikostí,“ řekl Michael Väth, viceprezident Hitachi Data Systems a generální manažer pro oblast EMEA. “V Evropě máme mnoho příležitostí k růstu v segmentu malých a středních firem, a zároveň stále vylepšujeme svou vedoucí pozici ve velkých podnicích. Společným cílem s našimi partnery je poskytovat řešení, která nabídnou optimální úložnou infrastrukturu na podporu podnikových procesů našich zákazníků – což jsou samozřejmě především jejich aplikace. Tento přístup nazýváme Application Optimized Storage.”

O Hitachi Data Systems
Hitachi Data Systems využívá své globální kapacity pro výzkum a vývoj k vývoji storage řešení postavených na špičkových technologiích s takovou výkonností, dostupností a škálovatelností, které maximalizují návratnost investic zákazníků a minimalizují jejich rizika. Firma se zaměřuje na zákaznická hlediska a poskytuje špičkový hardware, software a služby od Hitachi a svých partnerů.

Společnost Hitachi Data Systems s 2900 zaměstnanci obchoduje prostřednictvím přímých i nepřímých kanálů ve veřejném, státním i soukromém sektoru ve více než 170 státech a regionech. Mezi její zákazníky patří více než 50 procent společností uvedených v žebříčku Fortune 100. Více informací naleznete na adrese http:/www.hds­.com.

O Hitachi, Ltd.
Hitachi, Ltd. (NYSE: HIT), se sídlem v japonském Tokiu je vedoucí globální společnost v elektronice se zhruba 347 000 zaměstnanci po celém světě. Fiskální rok 2004 (ukončený 31. března 2005) přinesl konsolidované prodeje ve výši 9 027 mld. jenů (84,4 mld. USD). Společnost nabízí široké spektrum systémů, produktů a služeb na trzích s informačními systémy, elektronickými zařízeními, energetickými a průmyslovými systémy, spotřebním zbožím, materiály a finančními službami. Více informací o společnosti Hitachi naleznete na adrese http://www.hi­tachi.com.

Podnikatel.cz: Podniky v horách a EET. Zabalí to?

Podniky v horách a EET. Zabalí to?

DigiZone.cz: Eurosport nabídne v listopadu drony

Eurosport nabídne v listopadu drony

120na80.cz: 5 příznaků, že trpíte oční vadou

5 příznaků, že trpíte oční vadou

Podnikatel.cz: OSVČ by nemusely podávat přiznání

OSVČ by nemusely podávat přiznání

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Podnikatel.cz: Přiznání na 2 stránky? Jen předvolební pozlátko

Přiznání na 2 stránky? Jen předvolební pozlátko

Podnikatel.cz: EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

Lupa.cz: Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Vitalia.cz: Jakákoli změna znaménka varuje

Jakákoli změna znaménka varuje

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Root.cz: WoSign a StartCom se oddělí a vymění vedení

WoSign a StartCom se oddělí a vymění vedení

Vitalia.cz: Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

DigiZone.cz: Kuki: vlastní platforma tychlejší reakce

Kuki: vlastní platforma tychlejší reakce

Podnikatel.cz: Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček