Hlavní navigace

Honeywell integruje řízení identit od Novellu do své bezpečnostní platformy

3. 5. 2007

[Tisková zpráva] Praha, Česká republika – 2. května 2007 – Novell oznámil, že Honeywell integruje vlajkový produkt řízení identit Novellu do své bezpečnostní platformy kontroly přístupu, což organizacím pomůže lépe chránit jejich fyzické a duševní zdroje.

Obě společnosti spolupracovaly při vytvoření pevně integrovaného řešení bezpečného přístupu k fyzickým a duševním zdrojům a jejich poskytování, které je určeno podnikům s vysokými požadavky na bezpečnost, jakými jsou finanční služby a instituce poskytující zdravotní péči. V důsledku toho mohou organizace i v různorodých systémech automaticky poskytovat přístup uživatelům a řídit jej. Současně získávají holistický přehled o výskytu přístupů pro zvýšenou bezpečnost a shodu s předpisy.

Integrace produktu Novell do řešení Honeywell SmartPlus Identity Manager snižuje náklady a zvyšuje produktivitu zjednodušením celého procesu manuálního přidělování oprávnění a řízení informací o identitě uživatelů v rámci několika systémů. IT správci mají možnost automaticky synchronizovat uživatelská data a hesla přes různá zařízení a systémy, udržovat jediný bod řízení pro všechny uživatele, aktualizovat změny postavení uživatelů a ukončovat jejich přístup. Konečným výsledkem je silnější bezpečnostní řízení v rámci všech organizačních systémů.

„Legislativní předpisy a zvýšený zájem o bezpečnost nutí podniky koordinovat řízení fyzické a logické bezpečnosti,“ řekl Kent Erickson, viceprezident a generální manažer Managementu identit a bezpečnosti v Novellu. „Organizace, které hledaly koordinovanější přístup k řízení uživatelského přístupu, stály před složitým problémem, jak snadno získat a integrovat obě části systému. Naše spolupráce se společností Honeywell umožňuje distribuci řešení kombinovaného fyzického a logického řízení bezpečnosti z jednoho zdroje. A to dává zákazníkům důvěru v to, že obě součásti budou společně pracovat dobře.“

Novell Identity Manager, vlajkový produkt portfolia řešení řízení identit a bezpečnosti společnosti Novell, je integrován s novou verzí SmartPlus společnosti Honeywell tak, aby organizace měly úplnou infrastrukturu s aktivací identit. Novell Identity Manager řídí všechny uživatelské identity a chrání informační zdroje a podnikové systémy před neoprávněným přístupem. Řešení Honeywell SmartPlus řídí všechny fyzické kontroly přístupu, monitorování poplachů a identifikační systémy.

„Toto je první integrované řešení, které poskytuje organizacím takovou úroveň ochrany jejich duševního a fyzického vlastnictví,“ řekl John Lorenty, generální manažer v Honeywell Systems Group. „Naše spolupráce s Novellem usnadňuje z hlediska bezpečnosti sloučení fyzického a logického přístupu, což našim zákazníkům umožňuje lépe zvládat bezpečnostní rizika.“

Honeywell toto integrované řešení fyzického a logického přístupu již nabízí. Pro další informace navštivte www.fipssoluti­ons.com.

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti

Root.cz: Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

120na80.cz: Jak nosit dítě v zimě?

Jak nosit dítě v zimě?

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

120na80.cz: Zastavte akutní průjem

Zastavte akutní průjem

Podnikatel.cz: Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Podnikatel.cz: Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

DigiZone.cz: Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Lupa.cz: IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?