Hlavní navigace

HP 625/620: business legenda pokračuje

7. 6. 2010

[Tisková zpráva] PRAHA, 7. června 2010 – Společnost HP představila notebooky HP 625 a HP 620, které navazují na odbornou i laickou veřejností skvěle hodnocený model HP 500/550. Ten se vyznačoval vynikající výdrží baterie, pohodlným rozložením klávesnice, kvalitním zpracováním i použitými materiály a především příznivou cenou. Tím vším disponují i nové modely HP 625/620, které aktuálně přicházejí na trh.

HP 625 a 620 jsou cenově nejdostupnější notebooky od společnosti HP, které ale nabízí řadu volitelných funkcí, jako například bezdrátové technologie,(1,2) 2megapixelovou webkameru s integrovaným mikrofonem, či klávesnici odolnou proti rozlití tekutiny.

Solidní výkon, cenová dostupnost a přidaná hodnota
S novým industriálním designem v tmavě šedivé barvě s povrchovým vzorem mikrovláken mají notebooky HP 625 a HP 620 čistý profesionální vzhled a jsou ideální pro uživatele z menších a středních firem, kteří potřebují univerzální notebook za rozumnou cenu.

Zatímco HP 620 využívá sílu procesorů Intel® CoreTM2 Duo (až 2,1 GHz, 2 MB L2 cache), Intel® Celeron® (až 1,9 GHz, 1 MB L2 cache) nebo Intel® Pentium (2,1 GHz, 1MB L2 cache), notebook HP 625 je vybaven nejnovější VISION Pro technologií od AMD a může být osazen procesory AMD Phenom™ II, AMD Turion™ II, AMD Athlon™ II, a procesory AMD řady „V“, které poskytnou požadovanou úroveň výkonnosti.

Notebooky HP 625 a HP 620 jsou k dispozici s HD displejem s úhlopříčkou 39,6 cm (15,6") při možnosti výběru mezi displejem s LED podsvícením a displejem s LED podsvícením a technologií BrightView HD. Volitelná integrovaná 2megapixelová webkamera a integrovaný mikrofon umožňují videokonference, stejně tak jako natáčení videa a pořizování snímků. Port HDMI umožňuje pohodlné a kvalitní digitální připojení k HD (3) displejům kabelem HDMI.

Práce i zábava na dosah
Součástí je i sada softwaru Corel Home Office, pomocí kterého lze začít s efektivním zpracováním textu, tvorbou tabulek a prezentací v aplikacích, které jsou podobné těm, na jaké je většina uživatelů zvyklá. Díky novým multimediálním klávesám je ovládání přehrávání zvukových a filmových souborů, např. přehrání nebo přetočení zpět a vpřed, ještě jednodušší. Díky portu HDMI se lze připojit přímo k zobrazovacím zařízením s vysokým rozlišením.

Data jsou důležitá
Technologie HP DriveGuard chrání data prostřednictvím ochrany pevného disku před fyzickými nárazy. Klávesnice odolná vůči polití chrání důležité součásti notebooku před následky mírného polití, ke kterému může při používání dojít. Pokud se uživatel bude chtít notebooku zbavit, nástroj HP Disk Sanitizer zajistí kompletní odstranění dat z disku. Díky nástroji HP Support Assistant lze notebook spravovat snadněji než kdy dříve. Jednoduchý předinstalovaný software pomáhá udržet kvalitní výkon počítače a vyřešit případné problémy pomocí automatického vyladění, vestavěné diagnostiky a asistované pomoci.

Podobně jako všechny business notebooky HP, i HP 625/620 podstoupily více než 100 000 hodin přísného testování kvality s cílem zajistit nejvyšší standardy v konstrukci, materiálech a komponentech.(4) Ceny a dostupnost (5)

Dostupnost produktů se bude lišit podle regionu a země.
HP 625 by měl být k dispozici v červnu s doporučenou koncovou cenou začínající na 11 290 Kč s DPH. HP 620 je již na trhu a jeho koncová doporučená cena začíná na 12 490 Kč s DPH.Více informací o produktech, včetně specifikace produktu a fotografií, je k dispozici na www.hp.com.

O společnosti HP
HP neustále vytváří nové příležitosti pro uplatnění technologií, které významně ovlivňují jednotlivce, firmy i celou společnost. Jako největší technologická firma světa nabízí HP špičkové produkty zahrnující tisková řešení, osobní výpočetní techniku, software, služby a IT infrastrukturu. Další informace o společnosti HP (NYSE: HPQ) jsou k dispozici na webu www.hp.com.

DigiZone.cz: Sat novinky: promo Sky 1 HD

Sat novinky: promo Sky 1 HD

Podnikatel.cz: Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

Lupa.cz: Jak si vedou české sítě pro Internet věcí?

Jak si vedou české sítě pro Internet věcí?

DigiZone.cz: První den konference Radiokomunikace

První den konference Radiokomunikace

Podnikatel.cz: Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Vitalia.cz: Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Podnikatel.cz: Restaurace s menu za 69 Kč. Okrádají stát?

Restaurace s menu za 69 Kč. Okrádají stát?

120na80.cz: Válka s uhry. Můžete ji vyhrát

Válka s uhry. Můžete ji vyhrát

Podnikatel.cz: Schillerová: Náklady na EET? Zatím 52 mil.

Schillerová: Náklady na EET? Zatím 52 mil.

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

120na80.cz: Neplivejte pecky z vína

Neplivejte pecky z vína

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Podnikatel.cz: Dali slevu, která se nevyplatila. Pozor na to

Dali slevu, která se nevyplatila. Pozor na to