Hlavní navigace

HP a Avaya spolupracují na zdokonalování jednotné firemní komunikace

14. 7. 2010

[Tisková zpráva] Praha, 13. července 2010 – Společnosti HP a Avaya budou nabízet flexibilní, cenově velmi výhodná řešení, která zákazníkům umožní zprovoznit v jejich sítích a systémech vyspělé možnosti podnikové komunikace.

V rámci tříleté strategické dohody budou k produktům Avaya Unified Communications a Contact Center přidány služby HP Unified Communications and Collaboration (UC&C) pro podniky. Tuto sadu řešení bude prodávat a dodávat společnost HP.

„Firmy čelí neustálým tržním změnám a jejich rozhodnutí proto musejí být dostatečně flexibilní, aby vyhověla i budoucím potřebám – například sjednocení komunikace v reálném čase s aplikacemi webu a sociálních médií,“ řekl Gary M. Budzinski, senior viceprezident a ředitel HP Technologie Services. „S produkty HP a Avaya mohou uživatelé zvýšit schopnosti svých stávajících komunikačních systémů, realizovat představy o jednotné komunikaci s interoperabilitou mezi produkty různých dodavatelů a ve výsledku ještě ušetřit náklady.“

„Portfolia společností HP a Avaya se vzájemně velmi dobře doplňují a poskytují zákazníkům mimořádné výhody, zejména v kombinaci s poradenstvím a IT outsourcingem HP,“ doplnil Joel Hackney, senior viceprezident a prezident Global Field Operations společnosti Avaya. „Partnerství společností HP a Avaya umožňuje zákazníkům snížit náklady a rozšířit možnosti využití komunikačních nástrojů i služeb v takovém modelu nákupu a řízení, který nejlépe vyhovuje jejich obchodním cílům.“

Řešení jednotné komunikace společností HP a Avaya

  • Zákazníci mohou využívat celý životní cyklus služeb a podpory, který zahrnuje plánování, návrh, implementaci, průběžné řízení a školení. HP v rámci služeb HP UC&C Lifecycle Services nabízí architekturu a aplikace Avaya Aura™ Unified Communications, aplikace Avaya Contact Center a celou řadu klientských aplikací a koncových bodů Avaya.
  • Firmy s prostředími od různých výrobců mohou outsourcovat provoz aplikací a infrastruktury jednotné komunikace v rámci nabídky HP Managed Service pro Avaya Aura.
  • Klienti v oblasti zdravotnictví, přírodních věd a finančních služeb budou mít přístup k vertikálním řešením navrženým na míru jejich konkrétním požadavkům.
  • Týmy HP Networking a Avaya vyzkoušely a certifikovaly produkty a řešení odpovídající potřebám velkých podniků, středních i malých firem.

„Podařilo se nám využít naše dřívější investice do produktů různých dodavatelů a dosáhnout lepší součinnosti mezi podnikovými a desktopovými aplikacemi,“ řekl Christian Anschuetz, ředitel informatiky v globální organizaci Underwriters Laboratories, která se zabývá testováním a certifikací bezpečnosti produktů. „Díky společnostem HP a Avaya naše firma naplno využívá aktuálně dostupné technologie a zvyšuje produktivitu zaměstnanců prostřednictvím bohatších, snáze použitelných nástrojů pro vzájemnou spolupráci.“

Nové nabídky vycházející z poradenských služeb HP UC&C komplexně přistupují k podnikové komunikaci – od strategie a plánování až po implementaci a školení.

HP pomáhá zákazníkům vypracovat na základě jejich jedinečných požadavků obchodní modely, dlouhodobou vizi a analýzu aktuálních nedostatků. Klienti tak získávají celý životní cyklus služeb, který zaručuje vysokou organizační hodnotu jejich technologie.

Řešení Avaya Aura je v rámci programu HP AllianceOne Program certifikováno pro interoperabilitu s produkty HP Networking. HP je platinovým, příp. zlatým partnerem Avaya Connect v zemích po celém světě a platinovým členem vývojářského programu Avaya DevConnect.

O společnosti Avaya
Avaya je globální lídr v oblasti podnikových komunikačních systémů. Přímo i prostřednictvím svých obchodních partnerů poskytuje podnikům a organizacím po celém světě řešení jednotné komunikace, kontaktních center a související služby. Na moderní komunikační řešení společnosti Avaya, která poskytují vyšší účinnost, lepší spolupráci, kvalitní služby zákazníkům a konkurenceschop­nost, spoléhají firmy všech velikostí po celém světě. Další informace o společnosti Avaya jsou k dispozici na webu www.avaya.com.

O společnosti HP
HP neustále vytváří nové příležitosti pro uplatnění technologií, které významně ovlivňují jednotlivce, firmy i celou společnost. Jako největší technologická firma světa nabízí HP špičkové produkty zahrnující tisková řešení, osobní výpočetní techniku, software, služby a IT infrastrukturu. Další informace o společnosti HP (NYSE: HPQ) jsou k dispozici na webu www.hp.com.

Vitalia.cz: Jste stále nemocní? Chybí vám zinek

Jste stále nemocní? Chybí vám zinek

Root.cz: Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

Podnikatel.cz: EET: Totálně nezvládli metodologii projektu

EET: Totálně nezvládli metodologii projektu

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

DigiZone.cz: Milan Kruml: procházka TV historií

Milan Kruml: procházka TV historií

Podnikatel.cz: S.r.o. využívá cizí auto. Jak je to s daněmi?

S.r.o. využívá cizí auto. Jak je to s daněmi?

120na80.cz: Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Lupa.cz: UX přestává pro firmy být magie

UX přestává pro firmy být magie

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Měšec.cz: Jak levně odeslat balík přímo z domu?

Jak levně odeslat balík přímo z domu?

DigiZone.cz: Další dva kanály nabídnou HbbTV

Další dva kanály nabídnou HbbTV

Podnikatel.cz: Dárky v podnikání. Jak je uplatnit v daních?

Dárky v podnikání. Jak je uplatnit v daních?

DigiZone.cz: Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Vitalia.cz: Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Vitalia.cz: Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Podnikatel.cz: Víme první výsledky doby odezvy #EET

Víme první výsledky doby odezvy #EET

Měšec.cz: Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

DigiZone.cz: ČT má dalšího zástupce v EBU

ČT má dalšího zástupce v EBU