Hlavní navigace

HP pomáhá zjednodušit firemní operativu řešeními postavenými na platformě Microsoft SharePoint Server 2010

27. 5. 2010

[Tisková zpráva] Nová nabídka produktů a služeb staví na společné iniciativě se společností Microsoft v oblasti jednotné komunikace a spolupráce

Praha, 27. května 2010 – Společnost HP představila infrastrukturní služby, software a nástroje, které pomohou zákazníkům zjednodušit, integrovat a automatizovat podnikové procesy prostřednictvím řešení Microsoft® SharePoint® Server 2010.

„Naši klienti požadují lepší a jednodušší spolupráci mezi kolegy, partnery a zákazníky při současném snižování nákladů na infrastrukturu,“ řekla Meg Shea-Chiles, viceprezidentka HP pro strategickou alianci se společností Microsoft. „Naše nové řešení pro Microsoft SharePoint Server 2010 jim umožní zkvalitnit interní spolupráci a zároveň zvýšit ekonomickou efektivitu.“

Služby HP pro SharePoint Server 2010
Společnost HP bude poskytovat nové služby pro outsourcovanou nebo klientem spravovanou infrastrukturu, které zajistí lepší podmínky a výsledky pro klienty, mimo jiné:

  • o dvacet procent efektivnější tvorbu obsahu díky opakovanému využití digitálního obsahu prostřednictvím správy portálu, spolupráce a obsahu;
  • snížení rizika při přechodu na standardizované prostředí z Lotus Notes se službami HP pro migraci systému zasílání zpráv, infrastruktury a aplikací;
  • úsporu času a nákladů na správu konsolidací různých implementací serveru SharePoint pomocí služeb vývoje, konsolidace, správy, upgradu a vyřazení starších aplikací;
  • urychlení růstu firem sladěním jejich obchodní a IT strategie prostřednictvím služeb Business Value Services zaměřených na tvorbu řešení jednotné komunikace a spolupráce;
  • dosažení konzistentního a kvalitního chodu řešení SharePoint Server 2010 s rámcovými službami HP pro integrovanou metodiku, zpracování a návrh.

Zdokonalená řešení pro nakládání s informacemi v SharePoint Server 2010 Software a služby HP Information Governance pro SharePoint Server 2010 pomohou snížit riziko úniku firemních informací a rychleji reagovat na měnící se požadavky předpisů zajištěním správy dokladů, informační architektury a ochrany dat. Mezi nové produkty a služby patří:

  • Software HP Data Protector, který pomáhá firmám snižovat riziko ztráty dat rychlým, centralizovaným a flexibilním zálohováním či obnovením dat pro prostředí SharePoint Server 2010.
  • Řešení správy dokladů HP TRIM, jež umožňuje firmám zlepšit dodržování předpisů a snížit rizika týkající se nakládání s informacemi. Spravuje všechny záznamy řešení SharePoint Server 2010 v jednom transparentním prostředí pro všechny zdroje včetně blogů, wiki článků, diskuzí, formulářů, kalendářů či pracovních postupů.
  • HP Strategy & Planning Workshop a služby Governance Services pro SharePoint Server pomohou klientům zvýšit efektivitu a snížit rizika optimalizací platformy SharePoint Server 2010 pro spolupráci na vedení záznamů a dokumentů.

Nové šablony HP pro SharePoint Server 2010
Jako pomoc pro zákazníky, kteří potřebují přizpůsobit infrastrukturu svým potřebám v oblasti spolupráce, uvádí HP bezplatný nástroj HP Sizer. Ten poskytne klientům detailní posouzení implementace včetně optimální konfigurace technologií HP pro SharePoint Server 2010.

Pro urychlení implementace a dosažení rychlejší návratnosti investice mohou zákazníci využít HP Sizer k vygenerování referenčních šablon HP BladeSystem Matrix pro SharePoint Server 2010. Tyto šablony lze importovat do prostředí Matrix přímo u zákazníků, což ušetří administrátorům čas při plánování, návrhu a zprovoznění infrastruktury.

„Řešení HP pro SharePoint Server 2010 poskytnou zákazníkům značné výhody z hlediska podnikové produktivity,“ řekl Kirk Koenigsbauer, viceprezident Office Business Productivity Group ve společnosti Microsoft. „Je to další příklad kooperativy našich dvou společností při zdokonalování nabídky pro zákazníky a podpoře bohatší, lepší a produktivnější spolupráce využívající řešení SharePoint Server 2010.“

Nová řešení staví na iniciativě společností HP a Microsoft v oblasti jednotné komunikace a spolupráce, která byla oznámena na konci května 2009.

O společnosti HP
HP neustále vytváří nové příležitosti pro uplatnění technologií, které významně ovlivňují jednotlivce, firmy i celou společnost. Jako největší technologická firma světa nabízí HP špičkové produkty zahrnující tisková řešení, osobní výpočetní techniku, software, služby a IT infrastrukturu. Další informace o společnosti HP (NYSE: HPQ) jsou k dispozici na webu www.hp.com.

120na80.cz: Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Měšec.cz: Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Vitalia.cz: To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

DigiZone.cz: Mňam TV splnila slib a odešla z DVB-T

Mňam TV splnila slib a odešla z DVB-T

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Lupa.cz: Avast po spojení s AVG propustí 700 lidí

Avast po spojení s AVG propustí 700 lidí

Vitalia.cz: Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Podnikatel.cz: Změny v daních z příjmů u zaměstnávání

Změny v daních z příjmů u zaměstnávání

120na80.cz: 5 poporodních problémů a jejich řešení

5 poporodních problémů a jejich řešení

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

DigiZone.cz: Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

120na80.cz: Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

Podnikatel.cz: Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Vitalia.cz: Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Podnikatel.cz: Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy