Hlavní navigace

HP pomáhá malým a středním podnikům snižovat náklady a maximalizovat energetické úspory s novými tiskovými produkty

24. 3. 2009

[Tisková zpráva] Praha, 24, března, 2009 – HP uvádí na trh dvě nová zařízení ze skupiny HP Officejet, která umožňují malým a středním podnikům vytvářet barevné dokumenty profesionální kvality s úsporou až 50 procent oproti laserovým tiskárnám.

„Naším cílem je být našim zákazníkům skutečným technologickým partnerem, pomáhat jim spravovat, chránit a rozvíjet jejich podnikání na každém kroku, přicházet s inovativními produkty a softwarem. Důležitým bodem je i bezkonkurenční podpora a služby, které pomáhají uspokojit jejich jedinečné potřeby,“ uvádí Daniel Kabele, manažer Inkjet and Web Solutions Business pro Českou Republiku a Slovensko, Imaging and Printing Group, HP.

Významné úspory díky novým kancelářským inkoustovým tiskárnám
Tiskárny řady HP Officejet pomáhají zákazníkům ušetřit až 50 procent oproti outsourcingu nebo copy centru a nabízejí malým podnikům výhodnou kombinaci vlastností špičkových inkoustových tiskáren, rychlý barevný tisk a nízké náklady na stránku. Kromě vysoce kvalitního tisku nabízí malým podnikům tiskárny řady HP Officejet Pro 8000 a tiskárny řady HP Officejet 6500 All-in-One rychlost tisku srovnatelnou s laserovými tiskárnami, zatímco dosahuje jen poloviny spotřeby energie konkurenčních laserových tiskáren.

„Nejnovější inkoustové tiskárny určené pro malé a střední podniky nabízejí lepší odolnost a vyšší kvalitu tisku než předchozí generace. Navíc tato inkoustová zařízení nabízejí stejně dobrý barevný tisk ve většině aplikací ve srovnání s cenově podobným laserovým zařízením a často se mohou pochlubit více funkcemi a nižšími provozními náklady,“ říká Jan Široký ze společnosti IDC, která se zabývá výzkumem a analýzami trhu v oblasti IT.„V současném nepříznivém ekonomickém prostředí by příznivý poměr ceny a hodnoty firemních inkoustových zařízení, měl oslovit zejména malé a střední společnosti, protože barevný tisk se stal nedílnou součástí úspěšného podnikání pro tyto společnosti.“

Jako součást programu HP Eco Solutions disponují všechny nové tiskárny řady HP Officejet ekologickými funkcemi, které pomáhají malým podnikům chránit životní prostředí a šetřit finanční prostředky. Mezi ně patří automatický oboustranný tisk (u vybraných modelů), HP Smart Web Printing, umožňující tisk pouze skutečně požadované části webové stránky, a snadná recyklace kazet pomocí HP Planet Partners.

Řada HP Officejet Pro
Tiskárny řady HP Officejet Pro 8000 využívají technologii HP Scalable Printing Technology, díky čemuž je schopna tisknout s nižšími náklady na stránku a nižší spotřebou energie ve srovnání s laserovými tiskárnami. Tiskárny s označením ENERGY STAR ® nabízí kvalitu tisku srovnatelnou s laserovými tiskárnami při rychlost až 14 stran za minutu (ppm) černobíle a až 11 ppm v barevně, včetně vestavěného klasického i bezdrátového připojení a softwaru pro management zařízení.

HP Officejet 6500
Stejně jako HP Officejet Pro 8000 využívá tato tiskárna technologie HP Scalable Printing Technology a individuálních inkoustových kazet. Tiskárna nabízí mnoho funkcí včetně automatického oboustranného tisku (u modelu HP Officejet 6500 All in One WiFi) a při kvalitě tisku srovnatelné s laserovými tiskárnami dosahuje rychlosti 7 stran za minutu černobíle a 6 barevně. Nabízí také bezdrátový tisk a až o 40 procent nižší cenu za stránku a energetickou nenáročnost oproti laserovým tiskárnám.

Kvalitní a voděodolný tisk
HP Officejet Pro 8000 využívá nové voděodolné náplně 940/940XL Officejet Ink Cartridges, které jsou na bázi pigmentu a poskytují tisk profesionální kvality s nadstandardní odolností. Takto vytištěné dokumenty odolají i dešti, nebo rozlité vodě.

Díky těmto novým náplním mohou malé a střední podniky tisknou marketingové a propagační materiály profesionální kvality bez nutnosti opustit kancelář. Speciální balíček HP 940XL Officejet Brochure Value Pack, který obsahuje zvětšené náplně HP 940XL Cyan, Magenta a Yellow, 100 stran papíru HP Superior Inkjet 180 Paper a Business Marketing Design CD, ušetří až 50 % nákladů oproti nákupu každé části zvlášť. Tiskárny řady HP Officejet 6500 All-in-One využívají náplně HP 920/920XL Officejet Ink Cartridges, které produkují profesionální trvanlivé dokumenty díky speciálnímu složení individuálních inkoustů ColorLok.

Nový vzhled obalů
Stejně jako náplně, i tiskárny budou disponovat novými obaly s černým designem a snadno rozpoznatelnými ikonami tak, aby doplňovaly stávající portfolio obalů pro notebooky a stolní počítače HP. Díky tomu budou zákazníci moci snadno identifikovat produkty HP u svého prodejce.

Cena a dostupnost:

  • HP Officejet Pro 8000 All-in-One bude celosvětově dostupná za doporučenou cenu 3 990 Kč nebo za 5 290 Kč v případě tiskárny s bezdrátovým připojením.
  • HP Officejet 6500 All-in-One bude dostupná od 1. dubna 2009 za doporučenou cenu 3 990 Kč nebo za 5 290 Kč v případě tiskárny s bezdrátovým připojením.

Další informace k novým produktům HP z oblasti tisku a zobrazování, včetně videí a fotografií naleznete na adrese www.hp.com/go/HPSM­BEvent.

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Vitalia.cz: Potvrzeno: Pobyt v lese je skvělý na imunitu

Potvrzeno: Pobyt v lese je skvělý na imunitu

Vitalia.cz: Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

120na80.cz: Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

DigiZone.cz: Další dva kanály nabídnou HbbTV

Další dva kanály nabídnou HbbTV

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Podnikatel.cz: Berňák kvůli EET prodlužuje otevírací dobu

Berňák kvůli EET prodlužuje otevírací dobu

Podnikatel.cz: Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Měšec.cz: Banky mlží o nákladech na předčasnou splátku hypotéky

Banky mlží o nákladech na předčasnou splátku hypotéky

DigiZone.cz: Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Vitalia.cz: Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Podnikatel.cz: Dárky v podnikání. Jak je uplatnit v daních?

Dárky v podnikání. Jak je uplatnit v daních?

Měšec.cz: Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Vitalia.cz: Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Root.cz: Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Měšec.cz: Finančním poradcům hrozí vracení provizí

Finančním poradcům hrozí vracení provizí

Lupa.cz: Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Root.cz: Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Mirai má nový cíl 5 milionů routerů