Hlavní navigace

HP představuje vánoční dárky pro každý životní styl i rozpočet

14. 12. 2009

[Tisková zpráva] PRAHA, 14. prosince 2009 – Společnost HP připravila pro odhadem 46 % spotřebitelů, kteří na letošní svátky plánují nákup elektroniky a počítačů, perfektní řešení. (1) Mezi hlavní letošní technologické trendy patří výrobky s dotykovým displejem, jednoduše ovladatelná mobilní zařízení a cenově dostupná řešení pro kreativní zábavu.

Pro technické udavače trendů
HP nabízí elegantní dotykové počítače a tiskárny navržené tak, aby nabízely co nejvíce intuitivní uživatelské prostředí:

  • Počítače HP TouchSmart spojují nejnovější dotykové inovace a pokročilé funkce s elegantním oceňovaným designem, který integruje HD širokoúhlý displej, případně displej schopný HD obraz alespoň zobrazit, s dotykovou obrazovkou.(2) Počítač HP TouchSmart nabízí výjimečné předinstalované dotykové aplikace, jako Hulu Desktop, Netflix, Rhapsody a Twitter. (3) Počítač HP TouchSmart 600 lze snadno připojit i k herním konzolím. Doporučená koncová cena činí 26 000 Kč s DPH. Předpokládaná dostupnost je těsně před Štědrým dnem.
  • HP Photosmart Premium All-in-One je tiskárna s pohodlným HP TouchSmart ovládacím panelem, který umožňuje jednoduché a intuitivní ovládání. Jedním dotykem prstu mohou uživatelé prohlížet, upravovat a tisknout fotografie laboratorní kvality Doporučená koncová cena 5290 Kč s DPH.

Pro spořivé
Pro ty, kteří hledají dárky za příznivou cenu, nabízí HP celou řadu dostupných řešení pro výrobu fotografií – součást HP Eco Solutions programu – a vysoce kvalitních personalizovaných zařízení pro osobní kreativitu:

  • Tiskárna HP Deskjet D1600 je cenově nejdostupnější, snadno ovladatelnou a spolehlivou tiskárnou HP, která díky použití originálních inkoustů HP pro každodenní dokumenty, jako jsou webové stránky, on-line mapy a domácí dokumenty, přináší tisk laserové kvality. Doporučená koncová cena je 1090 Kč s DPH.
  • Tiskárna HP Officejet 6000 je cenově nejdostupnější firemní inkoustová tiskárna HP, která nabízí možnosti pro zvýšení produktivity multitaskingu v malých firmách nebo v domácích kancelářích. Mezi funkcemi, které tiskárna nabízí, je vestavěná bezdrátová síť (5) nebo automatický oboustranný tisk,(6) tiskárna rovněž využívá o 40 % méně energie než laserové tiskárny.(7) Doporučená koncová cena 2581 Kč s DPH.

Pro mobilní životní styl
HP nabízí kompletní řadu tenkých a elegantních notebooků pro vysoce mobilní zákazníky:

  • HP Mini 110 by Studio Tord Boontje je první notebook od uznávaného holandského designéra. Je vybaven první průmyslovou technologií 3D povrchu notebooku, která přináší hloubku složité struktury rostlin a živočichů. Jeho 10,1 palce veliký, bezrtuťový, LED displej a 92% plnohodnotná klávesnici z něj dělá ideálního společníka na cesty.(8) Doporučená koncová cena je 10 790 Kč s DPH.
  • Notebook HP Pavilion dm3 v tenkém a lehkém provedení poskytuje spotřebitelům perfektně vyvážený poměr mobility a výkonu. S až 10 hodinami výdrže baterie nabízí bohaté možnosti zábavy bez omezení výkonu.(8) Doporučená koncová cena je 18 990 Kč s DPH.
  • Myš HP Wireless Comfort umožňuje spotřebitelům zanechat dojem. Tato speciální řada myší zahrnuje design Water Lily, Jasmine and Orchid. Doporučená koncová cena je 690 Kč s DPH.

HP servis a podpora
Produkty HP jsou také zajištěny oceňovanou službou, řešením a podporou HP Total Care, a to jak v záruce, tak i po ní. Počítače s Windows 7 přicházejí s vestavěnou podporou prostřednictvím HP Support Assistant, (9) jednoduchou softwarovou aplikací, která umožňuje počítači běžet hladce hned od začátku. Software udržuje výkon počítače a řeší problémy s automatickou aktualizací a ladění, diagnostikou a asistovanou pomocí. Díky HP Printer Check mají zákazníci také přístup k diagnostice a aktualizaci softwarových ovladačů tiskáren HP. Více informací je k dispozici na webu http://www.hp­.com/go/total­care.

Originální materiál od HP
Originální spotřební tiskový materiál HP pro domácnosti a kanceláře pomáhá zajistit, aby vzpomínky na chvíle s přáteli byly vytištěny pokaždé a hned napoprvé, od vytváření vzácných rodinných fotografií na přání až po každodenní dokumenty. Originální spotřební tiskový materiál HP trvale poskytuje vysoce kvalitní a času odolný tisk.

HP a životní prostředí
Po desetiletí HP razilo trendy v ochraně životního prostředí prostřednictvím svého programu HP Eco Solutions, který zahrnuje produktový design opětovného použití obalů a recyklaci stejně jako efektivitu energie a zdrojů. HP ovlivňuje chování průmyslu stanovením vysokých ekologických standardů ve své činnosti a dodavatelských řetězcích, poskytováním praktických řešení usnadňujících zákazníkům snížit jejich dopad na klima a také prostřednictvím svého výzkumu v oblasti udržitelných řešení, která podporují nízkouhlíkovou ekonomiku. Více informací je k dispozici na webu http://www.hp­.com/ecosoluti­ons.

O společnosti HP
HP neustále vytváří nové příležitosti pro uplatnění technologií, které významně ovlivňují jednotlivce, firmy i celou společnost. Jako největší technologická firma světa nabízí HP špičkové produkty zahrnující tisková řešení, osobní výpočetní techniku, software, služby a IT infrastrukturu. Další informace o společnosti HP (NYSE: HPQ) jsou k dispozici na webu www.hp.com.

Podnikatel.cz: Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

120na80.cz: Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

DigiZone.cz: Satelitní operátoři mají svou asociaci

Satelitní operátoři mají svou asociaci

Vitalia.cz: Rybí tuk bez odéru

Rybí tuk bez odéru

Lupa.cz: Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Lupa.cz: Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Root.cz: OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Podnikatel.cz: Podniky v horách a EET. Zabalí to?

Podniky v horách a EET. Zabalí to?

Root.cz: Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Podnikatel.cz: Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...