Hlavní navigace

HP ProBook 4530s od T-Mobile za 7 199 Kč

18. 5. 2011

[Tisková zpráva] HP Pro Book 4530s se slevou téměř 9 tisíc. USB modem za 1 Kč. Rychlost up-linku navýšena z 1,5 Mb/s na 5,76 Mb/s.

Praha, 17. května 2011 – T-Mobile přináší novinky pro zájemce o rychlý internet a nový notebook. Od zítřejšího dne nabídne svým zákazníkům, jako jeden z prvních v České republice, výkonného pomocníka s novou technologií od Intelu, notebook HP ProBook 4530s za zvýhodněnou cenu 7 199 Kč s DPH při využití dalších služeb. Zároveň dochází k navýšení rychlosti přenosu dat v up-linku.  

Operátor nabízí dobrou volbu pro zákazníky nejen z řad podnikatelů. Zvýhodněná nabídka designově jedinečného a zároveň technicky výkonného laptopu za jednotnou cenu je určena všem, bez ohledu na výši jejich měsíčního plnění. Pro získání notebooku je třeba pořídit si na dva roky datový tarif Internet na cesty Standard za 499 Kč s DPH měsíčně nebo Internet na cesty Premium za 999 Kč s DPH měsíčně, a k tomu aktivovat nebo prodloužit hlasový tarif na dobu určitou (24 nebo 36 měsíců). Tuto výhodu není možné kombinovat s nabídkou balíčků 2v1 a 3v1. 

Základní nedo­tovaná  cena notebooku HP ProBook 4530s činí 15 999 Kč s DPH. 

Zákazník může k laptopu také získat v případě zájmu USB modem pro připojení k internetu za 1 Kč dle svého datového tarifu – u Internetu na cesty Standard to bude Huawei E1750, pro Internet na cesty Premium pak Huawei E1823. Nabídka se váže vždy na uvedený tarif. 

T-Mobile se však zaměřil i na zvýšení rychlosti přenosu dat, tentokrát v up-linku. U prémiových datových tarifů je rychlost navýšena z 1,5 Mb/s na 5,76 Mb/s tak, aby zákazníci měli příležitost vyzkoušet maximum, co síť a technologie ve svém rozsahu umožňují. Uživatelé internetu si rychlou jízdu mohou vyzkoušet s modemem Huawei E1823, který podporuje technologii HSPA+. 

A technická douška závěrem

Notebook HP ProBook 4530s obsahuje nejnovější procesor Intel Core i5 druhé generace a je jedním  
z prvních modelů s touto technologií. Praktické rozměry 374×256×28,7 mm (šířka x hloubka x výška) se vejdou do každé příruční tašky a příznivá je i hmotnost 2,36 kg. 

Notebook má operační systém Windows® 7 Professional s českou 64bitovou verzí. Nejnovější procesor druhé generace Intel® Core™ i5 s funkcí Turbo Boost, 4GB pamětí DDR3 SDRAM, pevným diskem 2,5’’ s kapacitou 640 GB, 5400 ot./min, SMART SATA II jistě potěší. Displej o velikosti 15,6‘‘ s rozlišením  
1366×768 je více než dostačující, k tomu LED podsvícení, 16:9 širokoúhlý v provedení anti-glare. Notebook podporuje samozřejmě sítě Wi-Fi 802.11b/g/n. Ve výbavě nechybí 4 porty USB 2.0, HDMI, čtečka karet 6 v 1, RJ-45 (Ethernet 10/100/1000), VGA, ExpressCard slot 34 mm, 1×3,5 mm stereo sluchátka/1×3,5 mm mikrofon, DVD+/–RW SuperMulti DL Drive.  
 

O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic působí na českém trhu od roku 1996. K 31. březnu 2011 společnost obsluhovala téměř 5,5 milionu mobilních zákazníků.  

T-Mobile je operátorem veřejné mobil­ní komunikační sí­tě ve standardu GSM a UMTS. Od 1. ledna 2008 T-Mobile nabízí také fixní  datové a hlasové teleko­munikační služby. Od roku 2009 společnost rozšířila nabídku o ICT služby a od listopadu 2010 nabízí také satelitní T-Mobile Televizi.  

T-Mobile se dlouhodobě  zaměřuje na kvalitu svých služeb. Nezávislé testy opakovaně  potvrzují, že T-Mobile je leaderem v kvalitě jak v oblasti 2G a 3G (UMTS FDD) dat, tak i v případě hlasových služeb v síti GSM.  

Od svého založení  společnost klade důraz také na vynikající péči o své  zákazníky a korektní chová­ní k obchodním partnerům, zaměstnancům a životnímu prostředí. T-Mobile je mimo jiné držitelem ocenění VIA Bona 2009 za zapojování zaměstnanců do dárcovství a dobrovolnictví. 

T-Mobile je členem mezinárodní  telekomunikač­ní skupiny Deutsche Telekom. Zákazníci díky mezinárodnímu zázemí mohou v zahraničí počítat s dostupností služeb, na něž jsou zvyklí z domova, či využít jednotné a velmi výhodné ceny za volání.  

Další informace o společnosti: www.t-press.cz nebo www.t-mobile.cz

Podnikatel.cz: Dva doklady netřeba, dejte to na účtenku k EET

Dva doklady netřeba, dejte to na účtenku k EET

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

Vitalia.cz: Pravda o přibírání na zimu

Pravda o přibírání na zimu

Podnikatel.cz: Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

120na80.cz: Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Vitalia.cz: Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Měšec.cz: Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Měšec.cz: Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Golfové pojištění: kde si jej můžete sjednat?

Vitalia.cz: Nahradí sluch, ale zvuk je zcela jiný

Nahradí sluch, ale zvuk je zcela jiný

Podnikatel.cz: Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Vitalia.cz: Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

120na80.cz: Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?