Hlavní navigace

HP spouští další tvůrčí video soutěž

16. 6. 2009

[Tisková zpráva] Společnost žádá mládež Evropy, Středního východu a Afriky o kreativní nápady, aby poznala, co chtějí s počítačem podnikat

ŽENEVA/PRAHA, 16. června 2009 – Společnost Hewlett-Packard dnes oznámila, že spouští další video soutěž, která dává mládeži v regionu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) šanci sdělit HP ty nejúžasnější věci, které by mohli dělat s počítačem. Tato soutěž, součást kampaně HP Listen 2U, dává mladým šanci projevit svůj talent, kreativitu a důvtip.

Mladí lidé žijící ve zmíněném regionu se mohou do soutěže zapojit zasláním maximálně 30vteřinového videa s námětem: ‚Nejúžasnější věc, kterou byste si přáli dělat se svým počítačem‘ na adresu projektu Listen 2U na YouTube: http://www.you­tube.com/grou­p/RUtheNextIn­ventor. Devět finalistů obdrží počítač HP Pavillion dv2 Entertainment PC a vítěz získá HP TouchSmart IQ800 Desktop PC.

„HP hledá mladé myšlenky – ať už seriózní nebo vtipné – na téma, co by mladí chtěli s počítačem dělat,“ řekl viceprezident pro marketing divize Personal System Group společnosti HP v Evropě, na Středním východě a v Africe (EMEA) Luciana Broggi. „Místo toho, abychom mladým lidem – jak to dělá většina společností – říkali: ´Tady je náš produkt a tohle s ním dělejte´, HP se k nim obrací s dotazem: ´Co chcete, aby náš produkt dělal?´“

První desítka videoklipů bude na základě počtu zobrazení a hodnocení kvality obsahu diváky YouTube zařazena mezi finalisty, celkového vítěze vybere HP.

Listen 2U v ČR
Pro představení kampaně Listen 2U v České republice si HP vybralo festival Sázavafest. Návštěvníci festivalu jsou totiž typickou cílovou skupinou, na kterou HP svým projektem míří. Jedná se o celoevropskou kampaň, zaměřenou na mladé lidi, kteří využívají zejména multimediální funkce svých notebooků – poslech hudby, prohlížení fotografií, stříhání videa nebo přístup k populárním komunikačním sítím Facebook či YouTube.

Součástí kampaně HP Listen 2U bude i multimediální kamion, který napříč Evropou představí zábavnou formou nejnovější produkty a umožní všem mladým zájemcům vyzkoušet si je a zároveň si zasoutěžit o zajímavé ceny.

„Těšíme se na novou formu prezentace našich notebooků a počítačů pro mladé lidi,“ zve na Sázavafest marketingový ředitel Divize osobních počítačů společnosti HP Česká republika a Slovensko Petr Trešl. „Věříme, že jim v rámci festivalu nabídneme celou řadu aktivit a informací, které je zaujmou. Zároveň budou moci každý den soutěžit o řadu hodnotných cen, včetně notebooku HP Pavilion.“ Pro více informací navštivte www.hp.com/lis­ten2U.

O společnosti HP
HP, největší technologická společnost světa, zjednodušuje používání technologií jednotlivcům i firmám prostřednictvím portfolia tiskových řešení, osobní výpočetní techniky, softwaru, služeb a IT infrastruktury. Další informace o společnosti HP (NYSE: HPQ) jsou k dispozici na webu www.hp.com

Podnikatel.cz: Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

DigiZone.cz: Je tu nový formát programatické reklamy

Je tu nový formát programatické reklamy

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

120na80.cz: Jak se pozná autista?

Jak se pozná autista?

Vitalia.cz: Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

120na80.cz: I stařec může mít spermie jako zamlada

I stařec může mít spermie jako zamlada

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

Vitalia.cz: Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Měšec.cz: Když krachuje banka

Když krachuje banka

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA