Hlavní navigace

HP uvádí tiskové novinky pro všechny uživatele

18. 9. 2008

[Tisková zpráva] PRAHA, 18. září 2008 - Společnost Hewlett-Packard dnes představila novinky svého portfolia tiskových a zobrazovacích zařízení. Prezentované produkty jsou určeny jak pro široké spektrum uživatelů.

Menší a střední firmy (SMB)
Pro střední a menší uživatele uvádí HP na podzimní trh jak barevné tiskárny, tak i dvojici barevných laserových tiskáren a jednu multifunkci.

Výkonná barevná tiskárna HP Color LaserJet CP2025 je vhodná nejen k tisku dokumentů, grafiky a fotografií, ale k in-house marketingu, tedy vlastní výrobě marketingových materiálů. Kvalitu černobílého i barevného tisku o rychlosti až 20 str./min. lze volit podle potřeby s tonerem HP ColorSphere.

Multifunkce HP Color LaserJet CM2320 MFP nabídne čtyři efektivní a rychlá zařízení v jednom za výhodnou cenu. Tisknout a kopírovat lze rychlostí až 20 str./min. barevně i černobíle, bezobslužný fax i skener a vestavěná síť umožní bezproblémové užívání a efektivní sdílení všemi členy pracovního týmu.

Domácí uživatelé (Consumer)
HP Photosmart Pro B8550 přivítají především uživatelé, kteří využijí možnosti bezokrajového tisku větších než standardních velikostí. Tato barevná tiskárna podporuje všechny běžné formáty od 10×15 cm až po A3+, který v laboratorní kvalitě svému uživateli odevzdá za 90 sekund, a obrázek 10×15 cm umí už za pětkrát kratší dobu. Velký 6,5-cm barevný displej umožňuje pohodlné a uživatelsky příjemné ovládání, tisknout lze i bez zapnutého PC.

Multifunkce HP Photosmart C4580 vyniká automatickou detekcí druhu papíru, tiskem fotografií odolných proti rozmazání s rozlišením až 4800 dpi a rychlostí tisku a kopírování 30, resp. 23 stran za minutu černobíle/barevně, fotografie je otázkou 25 sekund. O kvalitní snímání dokumentů i fotografií se postará skener se 48-bitovou hloubkou a rozlišením 1200×2400 dpi. Wi-Fi rozhraní umožňuje sdílení všech jeho funkcí i více členy rodiny najednou.

Také multifunkční zařízení HP Photosmart C5380 se může pochlubit brilantními kvalitou tisku fotografií s rozlišením až 9600 dpi. Kromě toho nabídne rychlost 30/32 stran za minutu barevně/černobíle a uživatelsky komfortní ovládání pomocí 6,1-cm displeje. Skener snímá obrázky, fotografie i dokumenty se stejným parametry, jako předchozí zařízení, atraktivitu zvyšuje možnost potisku CD a DVD vlastními motivy.

Barevná inkoustová tiskárna HP Photosmart D5460 poskytne dokumenty, webové stránky, grafiku i fotografie v laserové kvalitě a dokonalých barvách, poradí si i s individuálními domácími projekty a potiskem CD a DVD. Její rychlost 31 str./min. v barvě a 33 stran černobíle je pro využití v domácnostech nebo menších kancelářích úctyhodná, fotografie zvládne za 18 sekund. Tiskne i bez nutnosti připojení k počítači z různých druhů paměťových karet a nabídne praktický samozasouvací zásobník na fotografie.

HP Photosmart A636 je fototiskárna se zatím největším dotykovým displejem v portfoliu HP – 12 cm. Pero „stylus“ a virtuální klávesnice přehledně naviguje při tvorbě pohlednic, přání, kalendářů a fotoalb s využitím více než 300 kreativních prvků, včetně rámečků a grafických objektů. Uživatel si může vybrat až z 30 originálních efektů HP Design Gallery. Prostřednictvím virtuální klávesnice je možné přidávat komentáře a popisky k fotografiím, text je možné do fotografií vpisovat přímo perem „stylus“ s možností výběru 20 barev a 5 druhů písma.

O společnosti HP
HP se zaměřuje na zjednodušení používání technologií pro všechny své zákazníky – od domácích uživatelů až po velké společnosti. S produkty, které zahrnují tisková řešení, osobní počítače, software, služby a IT infrastrukturu, patří HP pozice největší světové IT společnosti. Dne 26. srpna 2008 dokončilo HP akvizici společnosti EDS. Další informace o HP (NYSE: HPQ) jsou k dispozici na webu www.hp.cz.

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Root.cz: Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Měšec.cz: Nový osobní bankrot: pro všechny, ale až na 7 let

Nový osobní bankrot: pro všechny, ale až na 7 let

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Podnikatel.cz: Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety