Hlavní navigace

HP vyhlášena přední společností na trhu řízených tiskových služeb

[Tisková zpráva] Zpráva společnosti Quocirca o vývoji trhu MPS vyzdvihuje strategickou vizi a širokou nabídku služeb společnosti HP

HP spravuje tiskové prostředí  pro více než 2700 organizací po celém světě, včetně  1000 v regionu EMEA, a těmto organizacím zajišťuje úspory ve výši 28 % až 48 % 

PRAHA, 9. prosince 2010 – Společnost HP oznámila, že firma Quocirca, zabývající se odvětvovou analýzou, ohodnotila HP jako předního hráče na trhu poskytování a dodávky řízených tiskových služeb (MPS) pro podniky v Evropě.

Výroční zpráva společnosti Quocirca o stavu evropské doda­vatelské základ­ny v oblasti řízených tiskových služeb pro podniky za rok 2010 uvádí  přehled o konkurenční si­tuaci a růstu na trhu podnikových MPS v Evropě. Tato zpráva upozorňuje na silné stránky i slabiny předních poskytovatelů MPS.  Výběr dodavatelů hodnocených v této studii vychází ze zkušeností organizace, jejích předpokladů k poskytování služeb MPS, ale také schopnosti dodání do různých míst v Evropě. Společnost Quocirca dodavatele analyzovala a klasifikovala na základě jejich působení na trhu1 a úplnosti nabídky2.

Zařazením HP do pozice špičkové  společnosti na trhu vyzdvihuje tato analytická firma strategickou vizi společnosti i šířku nabídky v oblasti poskytování MPS.  Dále oceňuje významné investice společnosti HP do portfolia MPS a infrastruktury pro poskytování doplňkových služeb, jako je outsourcing obchodních služeb, řízení workflow a outsourcing dokumentů.

Arnold Marty, viceprezident a generální  ředitel Imaging and Printing Group společnosti HP pro řízené tiskové služby v regionu EMEA, tuto zprávu vnímá jako významné ocenění dlouhodobého čelního postavení společnosti HP v tomto rostoucím sektoru.

„V současnosti řídí HP tiskové prostředí pro více než 2700 organizací po celém světě, včetně 1000 v regionu EMEA, a těmto organizacím zajišťuje úspory ve výši 28 % až 48 %,“ tvrdí Marty.

Arnold Marty dále vysvětluje, že klienti MPS stále více vnímají jako strategické ob­chodní  rozhodnutí to, jehož výhody přesahují rámec ziskovosti.

„Po zavedení programu MPS společnosti HP v loňském roce snížila firma Logica, zabývající se IT službami, spotřebu energie na tiskové služby o 32 %. Řešení vertikálního workflow společnosti HP dále pomáhají bankám rychleji a přesněji zpracovávat žádosti o úvěry, pojišťovnám rychleji likvidovat pojistné události a soudním orgánům efektivněji zpracovávat jednotlivé případy,“ uvedl Marty.

Rozšíření  portfolia MPS

Nabídka MPS společnosti HP byla nedávno rozšířena o řešení HP and TROY Secure Document Printing Solution, které organizacím umožňuje tisk černobílých dokumentů vysoké hodnoty opatřených bezpečnostními prvky proti falšování, a to na obyčejný papír a na podnikových laserových tiskárnách třídy HP PCL5 a multifunkčních zařízeních.

Tato serverová aplikace zákazníkům umožňuje definovat nastavení pro fronty zabezpečeného tisku a je schopna do tiskových souborů před odesláním na tiskárnu vložit prvky ochrany proti podvodnému jednání. Jedná se o výkonné softwarové řešení, které podnikům nabízí nákladově efektivní a flexibilní metodu vložení unikátních ochranných prvků zajišťujících prevenci proti podvodnému jednání do libovolného dokumentu vytištěného na samostatné nebo síťové laserové tiskárně.

Arnold Marty vysvětluje, že tyto doplňující se nabídky mají zásadní význam v oblasti pomoci organizacím při zefektivňování řízení veškerých aspektů jejich tiskového prostředí a digitálního zobrazování.

„Jsme přesvědčeni o tom, že dnešní ocenění ze strany odvětvových analytiků znovu prokazuje efektivitu naší nabídky MPS a zdůrazňuje naše odhodlání pomáhat zákazníkům vytěžit ze svého tiskového prostředí reálné obchodní výhody.“

DigiZone.cz: Sat novinky: Je tu Sky Sport News HD

Sat novinky: Je tu Sky Sport News HD

Podnikatel.cz: Zařízení pro EET zbytečně, vrátí vám peníze

Zařízení pro EET zbytečně, vrátí vám peníze

Podnikatel.cz: Změny v daních z příjmů pro podnikatele

Změny v daních z příjmů pro podnikatele

Root.cz: Firefox hodí za rok přes palubu stará rozšíření

Firefox hodí za rok přes palubu stará rozšíření

DigiZone.cz: Zdeněk Gerlický: nový ředitel nangu.tv

Zdeněk Gerlický: nový ředitel nangu.tv

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

Root.cz: 250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

Vitalia.cz: Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

Podnikatel.cz: Daňové úlevy s EET nestačí. Budou zdražovat

Daňové úlevy s EET nestačí. Budou zdražovat

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

120na80.cz: Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Vitalia.cz: Nejlepší obranou při nachlazení je útok

Nejlepší obranou při nachlazení je útok

Root.cz: Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Vitalia.cz: To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

120na80.cz: Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Lupa.cz: Teletext je „internetem hipsterů“

Teletext je „internetem hipsterů“

Podnikatel.cz: Alza.cz má StreetShop. Mall.cz více výdejních míst

Alza.cz má StreetShop. Mall.cz více výdejních míst