Hlavní navigace

HP vyhlášena přední společností na trhu řízených tiskových služeb

10. 12. 2010

[Tisková zpráva] Zpráva společnosti Quocirca o vývoji trhu MPS vyzdvihuje strategickou vizi a širokou nabídku služeb společnosti HP

HP spravuje tiskové prostředí  pro více než 2700 organizací po celém světě, včetně  1000 v regionu EMEA, a těmto organizacím zajišťuje úspory ve výši 28 % až 48 % 

PRAHA, 9. prosince 2010 – Společnost HP oznámila, že firma Quocirca, zabývající se odvětvovou analýzou, ohodnotila HP jako předního hráče na trhu poskytování a dodávky řízených tiskových služeb (MPS) pro podniky v Evropě.

Výroční zpráva společnosti Quocirca o stavu evropské doda­vatelské základ­ny v oblasti řízených tiskových služeb pro podniky za rok 2010 uvádí  přehled o konkurenční si­tuaci a růstu na trhu podnikových MPS v Evropě. Tato zpráva upozorňuje na silné stránky i slabiny předních poskytovatelů MPS.  Výběr dodavatelů hodnocených v této studii vychází ze zkušeností organizace, jejích předpokladů k poskytování služeb MPS, ale také schopnosti dodání do různých míst v Evropě. Společnost Quocirca dodavatele analyzovala a klasifikovala na základě jejich působení na trhu1 a úplnosti nabídky2.

Zařazením HP do pozice špičkové  společnosti na trhu vyzdvihuje tato analytická firma strategickou vizi společnosti i šířku nabídky v oblasti poskytování MPS.  Dále oceňuje významné investice společnosti HP do portfolia MPS a infrastruktury pro poskytování doplňkových služeb, jako je outsourcing obchodních služeb, řízení workflow a outsourcing dokumentů.

Arnold Marty, viceprezident a generální  ředitel Imaging and Printing Group společnosti HP pro řízené tiskové služby v regionu EMEA, tuto zprávu vnímá jako významné ocenění dlouhodobého čelního postavení společnosti HP v tomto rostoucím sektoru.

„V současnosti řídí HP tiskové prostředí pro více než 2700 organizací po celém světě, včetně 1000 v regionu EMEA, a těmto organizacím zajišťuje úspory ve výši 28 % až 48 %,“ tvrdí Marty.

Arnold Marty dále vysvětluje, že klienti MPS stále více vnímají jako strategické ob­chodní  rozhodnutí to, jehož výhody přesahují rámec ziskovosti.

„Po zavedení programu MPS společnosti HP v loňském roce snížila firma Logica, zabývající se IT službami, spotřebu energie na tiskové služby o 32 %. Řešení vertikálního workflow společnosti HP dále pomáhají bankám rychleji a přesněji zpracovávat žádosti o úvěry, pojišťovnám rychleji likvidovat pojistné události a soudním orgánům efektivněji zpracovávat jednotlivé případy,“ uvedl Marty.

Rozšíření  portfolia MPS

Nabídka MPS společnosti HP byla nedávno rozšířena o řešení HP and TROY Secure Document Printing Solution, které organizacím umožňuje tisk černobílých dokumentů vysoké hodnoty opatřených bezpečnostními prvky proti falšování, a to na obyčejný papír a na podnikových laserových tiskárnách třídy HP PCL5 a multifunkčních zařízeních.

Tato serverová aplikace zákazníkům umožňuje definovat nastavení pro fronty zabezpečeného tisku a je schopna do tiskových souborů před odesláním na tiskárnu vložit prvky ochrany proti podvodnému jednání. Jedná se o výkonné softwarové řešení, které podnikům nabízí nákladově efektivní a flexibilní metodu vložení unikátních ochranných prvků zajišťujících prevenci proti podvodnému jednání do libovolného dokumentu vytištěného na samostatné nebo síťové laserové tiskárně.

Arnold Marty vysvětluje, že tyto doplňující se nabídky mají zásadní význam v oblasti pomoci organizacím při zefektivňování řízení veškerých aspektů jejich tiskového prostředí a digitálního zobrazování.

„Jsme přesvědčeni o tom, že dnešní ocenění ze strany odvětvových analytiků znovu prokazuje efektivitu naší nabídky MPS a zdůrazňuje naše odhodlání pomáhat zákazníkům vytěžit ze svého tiskového prostředí reálné obchodní výhody.“

Měšec.cz: Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P
MarketVoice

Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P

Podnikatel.cz: Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Lupa.cz: Z pražského sídla CETINu budou byty

Z pražského sídla CETINu budou byty

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Podnikatel.cz: Zbrojí proti EET, za účtenku chce 5 Kč

Zbrojí proti EET, za účtenku chce 5 Kč

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Měšec.cz: Když krachuje banka

Když krachuje banka

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Podnikatel.cz: Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

120na80.cz: Neplivejte pecky z vína

Neplivejte pecky z vína

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Vitalia.cz: Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

DigiZone.cz: DVB-T2: problémy českých TV stanic

DVB-T2: problémy českých TV stanic