Hlavní navigace

HP získalo pět prestižních ocenění European Digital Press Association

19. 5. 2008

[Tisková zpráva] BOEBLINGEN (Německo) / PRAHA (Česká republika), 19. května 2008 – Pět produktů komerčního tiskového portfólia společnosti Hewlett-Packard bylo Evropskou asociací digitálního tisku (European Digital Press Association - EDP) oceněno titulem Nejlepší produkt roku 2008 (Best Product of the Year 2008). Technická komise EDP, složená z nezávislých konzultantů, novinářů, inženýrů a dalších profesionálů z oboru, hodnotila produkty, uvedené na trh od dubna 2007 do dubna 2008, a udělila HP tituly Nejlepší produkt roku v následujících kategoriích:

  • multifunkce HP CM8060 Color MFP s technologií Edgeline – nejlepší high-endová barevná multifunkční tiskárna
  • řada HP Designjet Series H35000 – nejlepší flatbed tiskárna v základní kategorii
  • HP Indigo 5500 – nejlepší produkční archový plnobarevný tiskový stroj
  • HP Scitex XP 5300 – nejlepší grandformátová tiskárna (širší než 3m)
  • fotopapír HP Everyday Pigment Ink Glossy Photo Paper – nejlepší velkoformátový fotografický papír

„HP se i nadále soustředí na přesun tisku stránek z analogového do digitálního trhu a umožňuje svým zákazníkům využívat výhod nových tržních segmentů a inovovaných produktů,“ řekl viceprezident a generální ředitel divize Imaging and Printing Group v regionu EMEA, HP Bill DeLacy. „Naši zákazníci v oblasti komerčního a grafického tisku od nás vyžadují nejlepší kvalitu a spolehlivost tisku, aby mohli poskytovat to nejlepší své vlastní klientele. Ocenění, která společnost HP získala, jsou důkazem naší snahy dodávat na trh nejlepší výrobky a služby..“

Oceněné produkty
Výkonná multifunkce HP CM8060 Color MFP s technologií Edgeline byla navržena tak, aby splňovala nejrůznější potřeby firemních uživatelů z velkých a středně velkých společností. Ti požadují vysokorychlostní a všestranné multifunkční zařízení, produkující širokou škálu barevných a černobílých dokumentů s vynikající kvalitou výstupu. Zařízení zvyšuje produktivitu vysokou rychlostí tisku až 50 str./min. barevně a 60 černobíle a zpracovává velkoobjemové zakázky snadněji a cenově dostupněji. Udržuje pod kontrolou provozní náklady a ve své třídě nabízí nejlepší výkon, spolehlivost a funkce – tisk, kopírování, faxování a odesílání do e-mailu, OCR nebo skenování do síťových složek.

Nová řada tiskáren HP Designjet H35000 je určena pro poskytovatele tiskových služeb, kteří chtějí efektivně tisknout odolné venkovní i vnitřní cedule, bannery, vývěsní štíty a plakáty v živých barvách na pružná a tuhá média. Pomocí inkoustů HP č. 788, s proměnnou velikostí kapek, se snadnou změnou z rolové na deskovou tiskárnu, lze snadno tisknout přímo na desková média nebo na materiál v roli a přináší tak zákazníkům HP nové možnosti nabízených služeb. Tiskárny řady HP Design jet H35000 jsou cenově dostupné a spolehlivé UV tiskárny, které tisknou přímo na různé druhy tuhých i pružných médií.

HP Indigo press 5500 přináší bezkonkurenční kvalitu, dosahuje vyšší úrovně produktivity a vyšší ziskovosti, což je v digitálním světě klíčem k úspěchu. Se schopností tisku přes 1,5 miliónu barevných nebo více než 5 miliónů černobílých stran za měsíc je HP Indigo press 5500 univerzálním produkčním zařízením. Je to také jediný pravý digitální ofsetový tisk, který kombinuje vzhled a dojem tradičního ofsetu se skutečnou fotografickou kvalitou.

HP Scitex XP 5300 je velkoformátová inkoustová tiskárna, poskytující bezkonkurenční rychlost. Je spolehlivá, přesná a zároveň vhodná pro tisk billboardů. XP 5300 nabízí také vysokou produktivitu pro billboardové aplikace na jediné platformě. Jejím přínosem je rovněž větší pokrytí inkoustem a rychlost –180 m²/litr inkoustu a až 300 m²/hod.

Fotografický papír HP Everyday Pigment Ink Glossy Photo Paper je speciálně navržen pro pigmentové inkousty. Mikroporézní povrch umožňuje maximální absorbci inkoustu a vynikající odolnost proti vyblednutí. Toto médium, které míří zejména k poskytovatelům tiskových služeb nebo kreativním profesionálům, je díky příznivé ceně výhodné např. pro komerční aplikace nebo GIS. HP Everyday Pigment Ink Photo Paper rychle schne. Při své kvalitě se může pochlubit skvělou cenou, je snadné s ním manipulovat, je univerzální a jeho rychlé schnutí umožňuje okamžitě po tisku laminaci a další zpracování.

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Podnikatel.cz: Podniky v horách a EET. Zabalí to?

Podniky v horách a EET. Zabalí to?

Podnikatel.cz: OSVČ by nemusely podávat přiznání

OSVČ by nemusely podávat přiznání

Root.cz: Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

DigiZone.cz: Eurosport nabídne v listopadu drony

Eurosport nabídne v listopadu drony

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Vitalia.cz: Jak se hlásí 4 krevní nemoci

Jak se hlásí 4 krevní nemoci

120na80.cz: Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Root.cz: WoSign a StartCom se oddělí a vymění vedení

WoSign a StartCom se oddělí a vymění vedení

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Vitalia.cz: Bubbleology: Nebezpečné kuličky nejsou naše

Bubbleology: Nebezpečné kuličky nejsou naše

Podnikatel.cz: Firmy za 1 Kč táhnou, má to ale nevýhody

Firmy za 1 Kč táhnou, má to ale nevýhody

DigiZone.cz: Nový ředitel nových médií na Nově

Nový ředitel nových médií na Nově

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Vitalia.cz: Jakákoli změna znaménka varuje

Jakákoli změna znaménka varuje

Lupa.cz: Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars