Hlavní navigace

Hry v Aténách na www.finance.cz

9. 8. 2004

[Tisková zpráva]

Hry v Aténách na www.finance.cz

Brno, 6. srpna 2004 – Letní olympijské hry v Aténách jsou událost, která více jak dva týdny bude ovlivňovat většinu dění v celém světě. Je to zároveň velká příležitost pro média, jak přilákat větší množství diváků, posluchačů a návštěvníků. Pozadu nezůstává ani server Finance.CZ. Od dnešního dne mohou všichni příznivci olympijských her najít na adrese http://ateny2004­.finance.cz/ řadu informací týkajících se právě Olympiády v Aténách.

Na internetových stránkách http://ateny2004­.finance.cz/, které poběží až do konce olympijských her, připravili redaktoři návštěvníkům serveru www.finance.cz informace, které se hodí v případě, že se příznivci sportu chtějí osobně do Atén vydat, nebo sledovat sportovní klání v televizi. Redaktoři mimo jiné poradí, kterou televizi si koupit a jak případně financovat její pořízení. Dále se návštěvníci stránek dozví, jak se dostat do dějiště her nejlépe a nejvýhodněji na poslední chvíli s cestovní kanceláří či vlastním automobilem.

„Příznivci českých olympioniků, kteří vyrazí přímo do Atén, možná ocení i materiál mapující ceny ubytování, dopravy a potravin v Řecku a informace o tom, kde v tuzemsku nejvýhodněji vyměnit v Řecku platnou měnu euro za koruny,“ říká šéfredaktor serveru Finance.cz Pavel Nesejt a dodává: „Obsahem internetových stránek http://ateny2004­.finance.cz/ nejsou jen aktuální informace týkající se olympiády. Čtenáři se mohou seznámit s patnáctkou rad a návodů, jak strávit klidnou dovolenou, přečíst si rozhovor o možnosti sázení na výsledky sportovních zápasů z chalupy, od koupaliště či od moře nebo si prostřednictvím internetového prodejního centra sjednat cestovní pojištění.“

Doplňující informace k internetovým stránkám na téma LOH v Aténách Vám poskytne: Ing. Pavel Nesejt, šéfredaktor www.finance.cz, Telefon: +420 544 423 717, E-Mail: pavel.nesejt@fi­nance.cz

Finance.EU a AWD Holding

Společnost Finance.EU působí prostřednictvím svých dceřiných společností v České republice v oblasti osobních financí již od roku 1993. V roce 2002 se stala členem německého finančního holdingu AWD.

Skupina AWD je největší evropskou nezávislou společností poskytující finanční služby soukromým osobám a domácnostem. Byla založena roku 1988 v Hannoveru. Působí v jedenácti zemích Evropy, řadí se mezi vedoucí společnosti na trhu v Německu, Rakousku, Švýcarsku a Velké Británii. Má 500 kanceláří a zhruba 5 000 zaměstnanců. Jejích služeb využívá pravidelně více než milion klientů. O velkém potenciálu společnosti svědčí i skutečnost, že AWD náleží mezi 70 největších společností obchodovaných na burze cenných papírů v Německu.

Finance.EU provozují kromě své sítě finančních poradců také finanční server www.finance.cz, který svým návštěvníkům již od roku 1997 nabízí nezávislé informace ze světa financí on-line.

www.finance.cz

Nezávislý finanční server, který byl spuštěn v roce 1997. Nabízí nejen informační podporu pro střadatele a investory, ale také on-line poradenství a prodej finančních produktů. V červnu 2004 zaznamenal dle výsledků nezávislého šetření návštěvnosti webových stránek provedeného společností iAudit International 50 766 IP adres (dá se přirovnat k počtu čtenářů) a 391 075 shlédnutých stran (dá se vzdáleně přirovnat k nákladu tištěného média).

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Vitalia.cz: Pane doktore, je to akutní!

Pane doktore, je to akutní!

Lupa.cz: Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Podnikatel.cz: Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

120na80.cz: 10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení