Hlavní navigace

IceWarp mezi vůdci v oblasti řešení e-mailových serverů

9. 4. 2009

[Tisková zpráva] Praha, 8. 4. 2009 - Společnost IceWarp, dodavatel IceWarp Server software, se po realizovaném průzkumu objevil v nové studii s názvem „Trh s e-mailovými a kolaboračními řešeními v letech 2008-2012,“ který provedla americká společnost The Radicati Group. IceWarp se tak dostal mezi vůdčí společnosti nabízející řešení v oblasti e-mailových serverů.

Výsledky posledního průzkumu společnosti The Radicati Group, přední analytické společnosti zabývající se oblastí IT a telekomunikací, ukázaly podíly nejúspěšnějších firem na trhu v oblasti řešení e-mailových serverů. Jedná se nejen o firmy Microsoft, IBM, Sun, Novell, ale také jejich stále populárnější konkurenty IceWarp Server a Communigate. V případech, kdy nejrůznější společnosti hledají spolehlivého dodavatele softwaru, jsou nezávislé průzkumy trhu považovány za nejlepší zdroj informací.

Studie poskytuje hloubkovou analýzu celosvětového trhu korporátních e-mailových řešení a týmovou spolupráci, přičemž zahrnuje i soudobé trendy, zastoupení jednotlivých hráčů na trhu nebo prognózu vývoje situace na příští čtyři roky. Nechybí ani rozdělení do skupin dle regionů a velikosti podniku. Radicati spolupracuje s koncovými zákazníky, jež hledají pomoc při nákupu IT produktů, stejně tak jako se samotnými vývojáři sledujícími konkurenční produkty. Podobné studie poskytují cenné informace, nutné pro určení dlouhodobé strategie při vývoji produktů.

Rozčlenění klientů do skupin zahrnuje korporátní organizace (40%), prodejce (35%), poskytovatele služeb (15%) a investiční firmy (10%) a bylo zjištěno, že stále více organizací a lidí ve vůdčím postavení studuje zprávy od společnosti Radicati. IceWarp je vzájemnému porovnávání s ostatními účastníky trhu nakloněn a také potvrzuje, že výsledek studií, které provedla společnosti Radicati, odpovídá interním indikátorům velikosti prodejů.

„Podrobné informace o trhu, které poskytl výzkum „Trh s řešeními pro poštovní a kooperativní služby“, nám pomohly s urychlením příprav našich nových produktů a služeb, jež představíme v první polovině roku 2009,“ uvedl Chris Grady, výkonný ředitel společnosti IceWarp. Výkonná ředitelka Radicati Group, Sara Radicati, k tomu dodala: „I za současné ekonomické situace bude růst v příštích čtyřech letech poháněn poskytovateli služeb hledajícími pokročilé e-mailové platformy, kteří za co nejnižší cenu nabízejí pokročilá poštovní řešení pro malé a střední firmy. IceWarp má na těchto trzích tradičně silné postavení.“

IceWarp Czech republic
IceWarp Mail server je vyvíjen a distribuován již od roku 1999 a díky svoji stabilitě a spolehlivosti se stal oblíbeným řešením v segmentu ISP a mezinárodních firem. Dnes je distribuován ve více než 20 zemích světa, zejména pak v severní i jižní Americe, Europě a Asii. Výhradním distributorem a oprávněným uživatelem označení IceWarp CzechRepublic je, na základě souhlasu společnosti IceWarp Ltd., společnost E & S Software s.r.o. Více informací na www.icewarp.cz

O akciové společnosti The Radicati Group, Inc
Skupina The Radicati Group pokrývá všechny aspekty zabezpečení pošty, její archivace, bezdrátových technologií, webových služeb, správy identity, instant messagingu, spojených komunikací, VoIP a dalších. Společnost poskytuje kvantitativní i kvalitativní informace, zahrnující podrobné rozbory velikosti trhu, zastoupení jednotlivých hráčů a prognózy do budoucnosti na celosvětovém základě. Společnost The Radicati Group má středisko v Kalifornii (Palo Alto) a disponuje také pobočkami v Londýně, Hong Kongu a Melbourne.

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Podnikatel.cz: Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Podnikatel.cz: Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Měšec.cz: Když krachuje banka

Když krachuje banka

Podnikatel.cz: Schillerová: Doteď náklady na EET? 52 milionů

Schillerová: Doteď náklady na EET? 52 milionů

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Měšec.cz: Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P
MarketVoice

Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

120na80.cz: Neplivejte pecky z vína

Neplivejte pecky z vína

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní