Hlavní navigace

Index názorů zaměstnanců - ptejte se, motivujte, profitujte!

23. 4. 2004

[Tisková zpráva]

Index názorů zaměstnanců – ptejte se, motivujte, profitujte!

Praha, 22. 4. 2004 – Společnost CV Market Czech s.r.o., provozovatel portálu s nabídkou volných pracovních míst www.cvmarket.cz oznamuje spuštění prvního online nástroje pro získání a vyhodnocení názoru zaměstnanců – Index názorů zaměstnanců.

Po vstupu na český trh sliboval CV Market několik novinek, které bylo zatím ve vodách českého těžké najít. Prvním takovým produktem je Index názorů zaměstnanců, který jak název napovídá, pomáhá získat a analyzovat názor ze strany zaměstnanců. Společnost může průzkum využít pro řadu situací, nejčastějším je získání zpětné vazby o pracovních podmínkách, odměňování nebo vztazích na pracovišti. Vyjádření zaměstnanců na aktuální situaci ve společnosti je účinným motivačním nástrojem. Společnost se dozvídá, s čím je a s čím není spokojenost a tak může na situaci reagovat, čímž zlepšuje pracovní podmínky. Navíc dává možnost zaměstnancům vyjádřit svůj názor a dává najevo, že je připravena poslouchat.

Práce se systémem, který je integrovaný do portálu CV Market je velmi jednoduchá. Společnost si může vybrat z tématicky rozdělených a připravených otázek nebo zvolit otázky vlastní. Pak pouze do předem připravených kategorií, podle kterých si zaměstnance roztřídí (lokalita, oddělení, pracovní skupina), vepíše emailové adresy a rozešle zaměstnancům. Ti obdrží email s žádostí o vyplnění a společnost již jen sleduje statistiky. Výzkum je plně anonymní a kromě zařazení do kategorie zaměstnavatel nemá šanci zjistit, jak kdo odpovídal. „U výzkumu mezi zaměstnanci bývaly častým problémem obavy z postihu ze strany zaměstnanců. Náš systém jim zaručuje plnou anonymitu a hlavně svobodnou volbu času, kdy a jak odpovědět. Obava z možného postihu tak vůbec není na místě. Navíc jim umožňuje prostor vyjádřit se a deklaruje zájem společnosti o jejich osobní postoj. Tím Index názorů zaměstnanců posiluje vazbu mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem,“ říká Kristiina Kala, produkt manažerka Indexu názorů zaměstnanců.

Index názorů zaměstnanců umožňuje detailní analýzu odpovědí, porovnání mezi kategoriemi i porovnání odpovědí v časovém horizontu. Vyplatí se tedy stejný průzkum provést 2× – 4× do roka. V případě žádosti je možné nechat zpracovat detailní analýzu profesionálem, který společnosti navrhne i postup řešení k vylepšení situace.

Index názorů zaměstnanců je vhodný pro každou společnost, jejíž pracovníci mají přístup k elektronické poště. Společnost vyhodnocením názorů zaměstnanců získává cenné informace pro motivaci zaměstnanců, vylepšení pracovních podmínek a zpětnou vazbu na činnost.

„Představením tohoto produktu se CV Market stává zajímavým i pro ty společnosti, které aktuálně nehledají žádné další pracovníky, ale praktikují aktivní přístup k řízení lidských zdrojů. Každá společnost, která se snaží co nejlépe pečovat o své nejcennější aktiva, zaměstnance, a vytvářet si tak konkurenční výhodu je naším potenciálním klientem“, dodává Martin Kouřil, ředitel portálu CV Market pro Českou republiku.

Kontakt:
Martin Kouřil
Ředitel pro Českou republiku

CV Market Czech s.r.o.
Na Hřebenkách 18, 150 00 Praha 5
Tel: 257324466, 777343773
martin@cvmarket.cz
www.cvmarket.cz | www.cvmarket.net

O CV Market:

CV Market je dceřinou společností CV Keskus OU se sídlem v Tallinnu v Estonské republice, kde je server www.cvkeskus.ee největším poskytovatelem online služeb práce a pohybuje se v první desítce nejnavštěvova­nějších estonských stránek. Klíčové faktory úspěchu CV Keskus tkví v systému dokonale propracovaném jak po technické stránce, tak z hlediska uživatelské použitelnosti a ovladatelnosti.

CV Market vstoupil na český trh v roce 2004 s personálním serverem www.cvmarket.cz a neustále se snaží poskytovat služby na nejvyšší úrovni. Partnery serveru CV Market jsou eAdvokacie, online právní poradenství právnické kanceláře Mgr. Maška, EduCity a Ekoinfo.cz.

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Lupa.cz: IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

Lupa.cz: Nejsou lidi. Startupy hledají IT talenty v cizině

Nejsou lidi. Startupy hledají IT talenty v cizině

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

120na80.cz: Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Měšec.cz: Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P
MarketVoice

Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

120na80.cz: Neplivejte pecky z vína

Neplivejte pecky z vína

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Podnikatel.cz: Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Podnikatel.cz: Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Zahraniční faktura v hlášení k DPH?