Hlavní navigace

Infor dodává snadno obsluhovatelné řešení pro správu podnikových aktivit

25. 8. 2006

[Tisková zpráva] ATLANTA – 24. srpna 2006 – Společnost Infor, která je jedním z největších dodavatelů podnikového softwaru na světě, dnes oznámila uvedení programu Infor EAM Business Edition, což je výkonné řešení pro správu podnikových aktiv (EAM), které umožňuje malým a středním podnikům ovládat rozhodující funkce, včetně pracovních příkazů, nákupu, stavu zásob a preventivní údržby, a to bez investic a dlouhé zaváděcí doby potřebných u instalací velkého měřítka.

Software EAM Business Edition, který je určen pro středně velké firmy s jednou nebo více provozovnami, zvyšuje produktivitu a zkracuje prostoje tím, že spravuje několik důležitých podnikových funkcí v rámci jednoho internetového řešení.

“Jak menší podniky vytvářejí stále komplikovanější aktiva, požadují snadno obsluhovatelné, přesto však výkonné řešení pro správu aktiv a majetku, které by odpovídalo jejich potřebám,” říká Jim Handy, president skupiny pro strategická řešení společnosti Infor. “Software EAM Business Edition nabízí společnostem s malým nebo žádným oddělením IT plně funkční řešení s bezkonkurenčním náhledem do jednotlivých operací a se schopností kompletně se integrovat s dalšími podnikovými aplikacemi – což jsou výhody běžně vyhrazené pro velké nadnárodní korporace.”

Software EAM Business Edition obsahuje funkce určené pro jeho rychlé nasazení. Zákazníci jej mohou začít používat už za dva týdny, a to včetně proškolení a nakonfigurování, což umožňuje majitelům malých firem věnovat se tomu, co se jich týká nejvíce – řízení jejich podnikání. Základem snadného používání tohoto řešení jsou základní klíčové prvky, mezi které patří:

  • Hlavní výkonové ukazatele: Předem nastavené ukazatele poskytují okamžitý obrázek o tom, jaká je výkonnost jednotlivých aktiv;
  • Hlášení: Je možné vygenerovat řadu předem nadefinovaných hlášení, včetně hlášení o majetku, materiálech, nákupu, časovém plánování, projektech a analýzách rozpočtů, která umožňují rychlý a snadný náhled na jednotlivé operace;
  • nternetová architektura: Snadný přístup k důležitým informacím umístěným na centrálním serveru, což poskytuje základy pro plynulé a kompaktní používání této technologie v praxi;

Grafické uživatelské rozhraní: Grafické uživatelské rozhraní programu EAM Business Edition pracuje ve standardním internetovém prohlížeči, což podporuje rychlé osvojení uživatelem a zkracuje dobu školení. Uživatelé si mohou upravit obrazovky s pracovními příkazy a harmonogramy podle svých konkrétních požadavků.

Software EAM Business Edition společnosti Infor nabízí perfektní únikovou cestu pro tisíce zákazníků s Infor MP2, protože poskytuje všechny potřebné funkce požadované pro fungování organizace, ovšem bez složitosti spojené s řešeními pro velké podniky,” říká Marty Osborn, ředitel obchodního marketingu společnosti Infor. “Toto nové řešení pomáhá integrovat a efektivně spravovat aktiva podniku, přičemž navíc zajišťuje i lepší průhlednost a ovládání firmy.”

EAM Business Edition roste spolu se zákazníkem, čímž se prodlužuje životnost jeho investice do IT. Jak se potřeby vyvíjejí, je zde k dispozici několik modulů, které pomáhají splňovat rostoucí nároky malých podniků, včetně modulu Aktiva, ve kterém je možné zjišťovat, sledovat, vyhledávat a analyzovat data o fyzických aktivech, maximalizovat tak produktivitu a prodloužit životnost těchto aktiv. Modul Preventivní údržba umožňuje vytvářet úlohy pro provádění servisních prací na vícenásobných aktivech a plánovat preventivní údržbu na základě pevně stanoveného data, pružného časového období nebo měřitelného použití. Modul Materiály a zásoby nabízí nástroje ke sledování a řízení stavu zásob ve skladech a zajišťuje vypočítávání a určování ekonomicky výhodného objednacího množství, zatímco modul Nákup umožňuje objednávání správných dílů a sledování dodacích lhůt, chování dodavatelů, plateb a dodávek zboží.

Kromě toho je možné toto řešení bez problémů sloučit s rodinou finančních aplikací společnosti Infor a zajistit tak komplexní dohled nad podnikovými procesy.

120na80.cz: Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Vitalia.cz: Manželka je bio, ale na sex moc není

Manželka je bio, ale na sex moc není

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

DigiZone.cz: Mňam TV splnila slib a odešla z DVB-T

Mňam TV splnila slib a odešla z DVB-T

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Podnikatel.cz: Pozor, pojišťovny mění čísla účtů

Pozor, pojišťovny mění čísla účtů

Podnikatel.cz: Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Lupa.cz: Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

120na80.cz: Bojíte se encefalitidy?

Bojíte se encefalitidy?

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Lupa.cz: Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Podnikatel.cz: Na poslední chvíli šokuje vyjímkami v EET

Na poslední chvíli šokuje vyjímkami v EET

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Podnikatel.cz: Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Lupa.cz: Avast po spojení s AVG propustí 700 lidí

Avast po spojení s AVG propustí 700 lidí

Podnikatel.cz: Víme první výsledky doby odezvy #EET

Víme první výsledky doby odezvy #EET

Vitalia.cz: Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře