Hlavní navigace

INFOR POMÁHÁ VÝROBCŮM LÉKAŘSKÝCH PRODUKTŮ SNÍŽIT NÁKLADY S POMOCÍ DYNAMICKÉHO ŘÍZENÍ ZÁSOB

25. 7. 2007

[Tisková zpráva] ATLANTA – 25. července 2007 – Infor oznámil, že Ulrich Alber GmbH, výrobce mobilního, univerzálního a jednoduše použitelného zdravotnického vybavení, zprovoznil řešení Infor SRM SupplyWEB. Toto řešení pro řízení vztahů s dodavateli postavené na webových technologiích pomáhá společnosti Alber vizualizovat aktuální stav zásob materiálu a zavést dynamickou, výrobcem řízenou úroveň zásob s cílem optimalizovat doplňování, snížit stav skladových zásob a redukovat náklady na procesní řízení jak na straně výrobce tak na straně dodavatele.

Společnost Alber zvolila společnost Infor díky jejímu odvětvově specifickému řešení s integrovanými best practices. Řešení SupplyWEB, které je navrženo s cílem splnit požadavky na vztahy s dodavateli, poskytuje firmě Alber obchodně specifickou funkcionalitu k efektivnější interakci s dodavateli.

Společnost, která patří do skupiny Invacare Corp., největšího globálního dodavatele v oblasti neakutního zdravotnického vybavení, nyní může řešit veškerou komunikaci se svými dodavateli online, přičemž poskytuje všem stranám přesné a aktuální informace o zásobách a úrovni poptávky. SupplyWEB umožňuje dynamicky řídit zásoby výrobcem: předtím, než úroveň zásob dosáhne spodního limitu, společnost Alber a jeho dodavatelé jsou upozorněni systémem SupplyWEB. Manažerský řídící panel poskytuje všechny nezbytné informace o potřebných zásobách, přičemž umožňuje jeho optimalizaci. Spodní a horní limity zásob jsou řízeny automaticky, což pomáhá sladit úroveň zásob s měnící se poptávkou na trhu a nižšími náklady na skladování.

„Volba řešení SupplyWEB byla dobrým krokem. Eliminovali jsme všechny nákladné manuální procesy nákupu a řízení vztahů s dodavateli, včetně řízení objednávek a dodávek a vytváření seznamu, dodacího listu a štítku s čárovým kódem na straně dodavatele,“ řekl Ralf Ledda, generální manažer ve společnosti Alber. „S řešením SupplyWEB jsme položili základ pro další procesní optimalizaci, jako je např. využití RFID identifikace zásob.“

„Alber je typickým příkladem podnikatelsky založené společnosti, které oslovujeme s naší nabídkou,“ řekl Bernd Hau, viceprezident společnosti Infor pro německy mluvící země. „Infor SupplyWEB je určen pro velké společnosti stejně jako pro jednotlivé divize. Alber se rozhodl pro Infor nikoliv z důvodu své velikosti, ale protože potřebuje obchodně specifické řešení s integrovanou odvětvovou expertízou. Zákazník pochopil, že našim záměrem je neustále vylepšovat a obohacovat zákaznická řešení a dodávat inovace vyvíjené v souladu se zákaznickými požadavky.“

Řešení Infor pro řízení vztahů s dodavateli (SRM) zlepšují ziskovost prostřednictvím efektivnějších procesů pro řízení zdrojů a řízení zásob. SupplyWEB urychluje reakci uživatelů na požadavky globálních dodavatelských řetězců jednodušším přístupem k dodavatelským datům. Tento onlinový přístup v reálném čase k dodavatelským a odběratelským zdrojům poskytuje rychlejší dostupnost kritických informací, takže podniky mohou redukovat přebytečné náklady na skladování materiálu a komponent. Rovněž poskytuje flexibilní plánovací nástroje podporující poptávkou řízené zdrojování a koncept štíhlého dodavatelského řetězce.

DigiZone.cz: Eurosport nabídne v listopadu drony

Eurosport nabídne v listopadu drony

Podnikatel.cz: Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Podnikatel.cz: Podniky v horách a EET. Zabalí to?

Podniky v horách a EET. Zabalí to?

Podnikatel.cz: OSVČ by nemusely podávat přiznání

OSVČ by nemusely podávat přiznání

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti

Lupa.cz: IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

Root.cz: WoSign a StartCom se oddělí a vymění vedení

WoSign a StartCom se oddělí a vymění vedení

Vitalia.cz: Léčba Alzheimera začíná pozdě, říká profesorka

Léčba Alzheimera začíná pozdě, říká profesorka

Vitalia.cz: Bubbleology: Nebezpečné kuličky nejsou naše

Bubbleology: Nebezpečné kuličky nejsou naše

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

DigiZone.cz: Nový ředitel nových médií na Nově

Nový ředitel nových médií na Nově

Podnikatel.cz: Přiznání na 2 stránky? Jen předvolební pozlátko

Přiznání na 2 stránky? Jen předvolební pozlátko

DigiZone.cz: Kuki: vlastní platforma tychlejší reakce

Kuki: vlastní platforma tychlejší reakce

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Podnikatel.cz: Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

120na80.cz: 5 příznaků, že trpíte oční vadou

5 příznaků, že trpíte oční vadou