Hlavní navigace

INFOR POMÁHÁ VÝROBCŮM LÉKAŘSKÝCH PRODUKTŮ SNÍŽIT NÁKLADY S POMOCÍ DYNAMICKÉHO ŘÍZENÍ ZÁSOB

[Tisková zpráva] ATLANTA – 25. července 2007 – Infor oznámil, že Ulrich Alber GmbH, výrobce mobilního, univerzálního a jednoduše použitelného zdravotnického vybavení, zprovoznil řešení Infor SRM SupplyWEB. Toto řešení pro řízení vztahů s dodavateli postavené na webových technologiích pomáhá společnosti Alber vizualizovat aktuální stav zásob materiálu a zavést dynamickou, výrobcem řízenou úroveň zásob s cílem optimalizovat doplňování, snížit stav skladových zásob a redukovat náklady na procesní řízení jak na straně výrobce tak na straně dodavatele.

Společnost Alber zvolila společnost Infor díky jejímu odvětvově specifickému řešení s integrovanými best practices. Řešení SupplyWEB, které je navrženo s cílem splnit požadavky na vztahy s dodavateli, poskytuje firmě Alber obchodně specifickou funkcionalitu k efektivnější interakci s dodavateli.

Společnost, která patří do skupiny Invacare Corp., největšího globálního dodavatele v oblasti neakutního zdravotnického vybavení, nyní může řešit veškerou komunikaci se svými dodavateli online, přičemž poskytuje všem stranám přesné a aktuální informace o zásobách a úrovni poptávky. SupplyWEB umožňuje dynamicky řídit zásoby výrobcem: předtím, než úroveň zásob dosáhne spodního limitu, společnost Alber a jeho dodavatelé jsou upozorněni systémem SupplyWEB. Manažerský řídící panel poskytuje všechny nezbytné informace o potřebných zásobách, přičemž umožňuje jeho optimalizaci. Spodní a horní limity zásob jsou řízeny automaticky, což pomáhá sladit úroveň zásob s měnící se poptávkou na trhu a nižšími náklady na skladování.

„Volba řešení SupplyWEB byla dobrým krokem. Eliminovali jsme všechny nákladné manuální procesy nákupu a řízení vztahů s dodavateli, včetně řízení objednávek a dodávek a vytváření seznamu, dodacího listu a štítku s čárovým kódem na straně dodavatele,“ řekl Ralf Ledda, generální manažer ve společnosti Alber. „S řešením SupplyWEB jsme položili základ pro další procesní optimalizaci, jako je např. využití RFID identifikace zásob.“

„Alber je typickým příkladem podnikatelsky založené společnosti, které oslovujeme s naší nabídkou,“ řekl Bernd Hau, viceprezident společnosti Infor pro německy mluvící země. „Infor SupplyWEB je určen pro velké společnosti stejně jako pro jednotlivé divize. Alber se rozhodl pro Infor nikoliv z důvodu své velikosti, ale protože potřebuje obchodně specifické řešení s integrovanou odvětvovou expertízou. Zákazník pochopil, že našim záměrem je neustále vylepšovat a obohacovat zákaznická řešení a dodávat inovace vyvíjené v souladu se zákaznickými požadavky.“

Řešení Infor pro řízení vztahů s dodavateli (SRM) zlepšují ziskovost prostřednictvím efektivnějších procesů pro řízení zdrojů a řízení zásob. SupplyWEB urychluje reakci uživatelů na požadavky globálních dodavatelských řetězců jednodušším přístupem k dodavatelským datům. Tento onlinový přístup v reálném čase k dodavatelským a odběratelským zdrojům poskytuje rychlejší dostupnost kritických informací, takže podniky mohou redukovat přebytečné náklady na skladování materiálu a komponent. Rovněž poskytuje flexibilní plánovací nástroje podporující poptávkou řízené zdrojování a koncept štíhlého dodavatelského řetězce.

Vitalia.cz: Potvrzeno: Pobyt v lese je skvělý na imunitu

Potvrzeno: Pobyt v lese je skvělý na imunitu

Root.cz: Firefox hodí za rok přes palubu stará rozšíření

Firefox hodí za rok přes palubu stará rozšíření

DigiZone.cz: Zdeněk Gerlický: nový ředitel nangu.tv

Zdeněk Gerlický: nový ředitel nangu.tv

Podnikatel.cz: Zařízení pro EET zbytečně, vrátí vám peníze

Zařízení pro EET zbytečně, vrátí vám peníze

DigiZone.cz: Sat novinky: Je tu Sky Sport News HD

Sat novinky: Je tu Sky Sport News HD

Měšec.cz: Jak levně odeslat balík přímo z domu?

Jak levně odeslat balík přímo z domu?

Podnikatel.cz: Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Podnikatel.cz: Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Root.cz: Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Root.cz: Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

DigiZone.cz: Vedení ČRo: personální změny od ledna

Vedení ČRo: personální změny od ledna

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

Vitalia.cz: Nejlepší obranou při nachlazení je útok

Nejlepší obranou při nachlazení je útok

Root.cz: Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Vitalia.cz: Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?

Analýza letáků: Na co lákají do prodejen?