Hlavní navigace

INFOR PŘEDSTAVÍ NA SVÉ GLOBÁLNÍ UŽIVATELSKÉ KONFERENCI INOVACE

22. 5. 2007

[Tisková zpráva] Čtyřdenní událost poskytne stovky příležitostí k setkávání a získávání nových příležitostí; Nabídne zákazníkům platformu ke sdílení nápadů a znalostí.

ATLANTA – 22. května, 2007 – Společnost Infor dnes oznámila své plány týkající se globální uživatelské konference Inforum 2007, která se bude konat 9. – 12. září 2007 v Las Vegas v prostorách Sands Expo and Convention Center. Tématem letošního roku je “Enetrprising U”, které bude oslavou podnikatelských kvalit více než 70 000 zákazníků firmy Infor a bude v rámci svého čtyřdenního průběhu klást důraz setkávání a získávání nových příležitostí.

“Inforum 2007 bude příležitostí pro existující i potenciální zákazníky a partnery z celého světa, kteří chtějí poznat nové obchodní možnosti, spolupracovat na tvorbě obchodně-specifických řešení společnosti Infor a zjistit více o produktových roadmapách řešení, která využívají,” řekl Jim Shaper, předseda a výkonný ředitel společnosti Infor. “Návštěvníci reprezentující téměř všechna odvětví budou mít možnost zjistit, jak řešení Infor umožňují podnikům všech velikostí být podnikavější a přizpůsobit se rychlým změnám na globálním trhu.”

Zákazníci, partneři a zástupci společnosti Infor povedou stovky vzdělávacích setkání s tématy, jako je best practices, tipy a techniky, produkty, byznys strategie a odvětvové trendy. Řešení Infor budou prezentována uživatelským pohledem, přičemž poskytnou přehled a detailní informace o tom, jak zákazníci mohou optimalizovat svá řešení s cílem efektivně čelit obchodním výzvám a podpořit svůj byznys.

Účastníci konference Inforum 2007 získají informace o nových trendech a směrech odvětvového vývoje od branžových specialistů, budou moci navštívit stovky setkání typu “how-to”, participovat na seminářích za účelem sdílení znalostí a nápadů, a otestovat si nová softwarová řešení. Vysokou hodnotu poskytnou setkání se svými kolegy uživateli v rámci diskusí nad novými technikami k řešení výzev a osvědčenými obchodními postupy.

Součástí konference Inforum 2007 bude Solutions Expo, které nabídne demonstrace řešení Infor a jeho partnerů. Zde budou mít zákazníci příležitost diskutovat s odborníky společnosti Infor a partnery z oblasti technologií a zúčastnit se technických demonstrací obchodně-specifických softwarových řešení Infor.

Nové na letošní konferenci Inforum 2007 bude:

  • ConnectAtInfo­rum.com, onlinová webová stránka, která umožní zákazníkům řešícím podobné problémy navázat spojení ještě před konferencí nebo v jejím průběhu
  • Enterprising Square, rozsáhlá síť rozdělená podle komunit zákazníků Infor, určená ke sdílení idejí účastníků v průběhu mezi jednotlivými prezentacemi a dalšími aktivitami na konferenci
  • Parallel Path, neformálně moderovaná sekce bez jakékoliv supervize vedená zákazníky Inforu, kteří poskytnou platformu pro diskusi aktuálních témat a potřeb.

Jedním z klíčových témat konference bude Infor Open SOA, servisně orientovaná architektura od společnosti Infor. Účastníci obdrží informace o součinosti řešení, inovacích a rozvoji řešení, jež tato architektura poskytuje napříč všemi produktovými řadami, včetně informací o krátkodobém výhledu jejího zavádění do aktuálních řešení a výhodách této platformy v oblasti zachování obchodní kontinuity.

Keynote speakery konference budou Jim Shaper, Robin Pederson, provozní ředitel, a Bruce Gordon, technologický ředitel. Pro více informací o konferenci či k registaci navštivte http://www.in­forum2007.com.

Podnikatel.cz: EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Vitalia.cz: Pane doktore, je to akutní!

Pane doktore, je to akutní!

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

DigiZone.cz: Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Lupa.cz: Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Podnikatel.cz: Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

120na80.cz: 10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Podnikatel.cz: Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává