Hlavní navigace

INFOR PŘEDSTAVÍ NA VELETRHU INVEX 2007 OBCHODNĚ SPECIFICKÁ ŘEŠENÍ PRO VÝROBNÍ A DISTRIBUČNÍ SPOLEČNOSTI

2. 10. 2007

[Tisková zpráva] Praha – 1. října 2007 – Společnost Infor dnes oznámila, že na letošním veletrhu Invex 2007 (www.invex.cz), který se letos v Brně koná ve dnech 23. - 27. října, bude prezentovat svá obchodně specifická řešení zaměřená na automobilové, strojírenské a distribuční odvětví.

Návštěvníci, zákazníci a novináři budou mít příležitost se seznámit s řešeními společnosti Infor a jejich obchodními přínosy na stánku č. 58 v Hale V, kde se budou moci setkat také s manažery firmy Infor a produktovými specialisty. Rovněž budou mít šanci si otestovat demo řešení pro automobilový, strojírenský a distribuční průmysl. Vedle toho budou na stánku prezentována strategická řešení Performance Management a Customer Relationship Management.

„Vítáme příležitost prezentovat naše řešení a nejnovější informace o naší společnosti na Invexu, který je nejdůležitějším IT veletrhem v České republice,“ řekl Tomáš Matějovský, Country Manager Infor v České republice. „Na letošním Invexu budou návštěvníci našeho stánku mít možnost prověřit si naše odvětvové know-how prostřednictvím prezentací, demo řešení a zákaznických případových studií, jež demonstrují odhodlání firmy Infor obohacovat existující zákaznická řešení o nové funkcionality, rozšiřovat je o nové aplikace a rozvíjet dle budoucích obchodních potřeb.“

S využitím živých demonstrací budou zájemcům a zákazníkům představeny nejnovější funkcionality a vylepšení v rámci řešení Infor. Řešení Infor ERP Xpert, které je předchůdcem Infor XPPS, je v současnosti využíváno u 17 z 25 nej­větších globálních automobilových subdodavatelů první úrovně. S novým uživatelským prostředím, podporou Unicode a podporou různých časových zón zvyšuje nová verze konkurenceschopnost automobilových společností.

Automobilové firmy rovněž ocení řešení Infor ERP COM. Toto řešení určené subdodavatelům na nižších úrovních zejména v oblasti zpracování plastových a kovových materiálů poskytuje flexibilní podporu klíčovým podnikovým aktivitám, včetně řízení výrobních operací, řízení zákazníků a dodavatelů, EDI, a finančního a projektového řízení pilotní výroby.

V rámci řešení Infor ERP LN nabízí Infor plně integrovaný ERP systém poskytující obchodně specifické funkcionality postavené na škálovatelné, vícejazyčné a otevřené platformě pro výrobní společnosti z odvětví strojírenství, high-tech a elektroniky, a kovovýroby. Nové funkcionality zahrnují reportování a audit jednotlivých výrobních cyklů a zásob, optimalizované třídění a slučování faktur, efektivnější konsolidace nákupních požadavků v jedné objednávce, a nové výkazy s integrovanými nákupními a prodejními objednávkami.

Podnikatelsky založené společnosti využívají k monitorování, hodnocení a řízení svých obchodních aktivit řešení Performance Management od společnosti Infor. Tato řešení pomáhají podnikům propojit firemní strategii s operativními plány a generovat akceschopné informace využitelné ke zvýšení produktivity, řízení nákladů a zlepšení celkové obchodní výkonnosti.

Zákaznicky orientované společnosti chtějí vytěžit z interakce se zákazníky co nejvíce, především však vyšší prodej, efektivnější marketingové operace a služby vedoucí k vyšší loajalitě zákazníků, lepšímu vnímání značky a vyšší ziskovosti. Řešení Infor CRM Epiphany pomáhá podnikům optimalizovat vztahy se zákazníky integrací marketingových, prodejních a servisních aktivit.

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

DigiZone.cz: Loewe Bild 7.55: To nejlepší, co je k mání

Loewe Bild 7.55: To nejlepší, co je k mání

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

DigiZone.cz: DVB-T2: problémy českých TV stanic

DVB-T2: problémy českých TV stanic

Vitalia.cz: Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

DigiZone.cz: Je tu nový formát programatické reklamy

Je tu nový formát programatické reklamy

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

120na80.cz: Jak se pozná autista?

Jak se pozná autista?

Podnikatel.cz: Restauracím klesne DPH z 21 na 15 %. Kdy?

Restauracím klesne DPH z 21 na 15 %. Kdy?

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Podnikatel.cz: Schillerová: Náklady na EET? Zatím 52 mil.

Schillerová: Náklady na EET? Zatím 52 mil.

120na80.cz: Neplivejte pecky z vína

Neplivejte pecky z vína

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Podnikatel.cz: Dali slevu, která se nevyplatila. Pozor na to

Dali slevu, která se nevyplatila. Pozor na to

DigiZone.cz: RRTV k neodvysílání Show Jana Krause

RRTV k neodvysílání Show Jana Krause