Hlavní navigace

INFOR PŘEDSTAVÍ NA VELETRHU INVEX 2007 OBCHODNĚ SPECIFICKÁ ŘEŠENÍ PRO VÝROBNÍ A DISTRIBUČNÍ SPOLEČNOSTI

[Tisková zpráva] Praha – 1. října 2007 – Společnost Infor dnes oznámila, že na letošním veletrhu Invex 2007 (www.invex.cz), který se letos v Brně koná ve dnech 23. - 27. října, bude prezentovat svá obchodně specifická řešení zaměřená na automobilové, strojírenské a distribuční odvětví.

Návštěvníci, zákazníci a novináři budou mít příležitost se seznámit s řešeními společnosti Infor a jejich obchodními přínosy na stánku č. 58 v Hale V, kde se budou moci setkat také s manažery firmy Infor a produktovými specialisty. Rovněž budou mít šanci si otestovat demo řešení pro automobilový, strojírenský a distribuční průmysl. Vedle toho budou na stánku prezentována strategická řešení Performance Management a Customer Relationship Management.

„Vítáme příležitost prezentovat naše řešení a nejnovější informace o naší společnosti na Invexu, který je nejdůležitějším IT veletrhem v České republice,“ řekl Tomáš Matějovský, Country Manager Infor v České republice. „Na letošním Invexu budou návštěvníci našeho stánku mít možnost prověřit si naše odvětvové know-how prostřednictvím prezentací, demo řešení a zákaznických případových studií, jež demonstrují odhodlání firmy Infor obohacovat existující zákaznická řešení o nové funkcionality, rozšiřovat je o nové aplikace a rozvíjet dle budoucích obchodních potřeb.“

S využitím živých demonstrací budou zájemcům a zákazníkům představeny nejnovější funkcionality a vylepšení v rámci řešení Infor. Řešení Infor ERP Xpert, které je předchůdcem Infor XPPS, je v současnosti využíváno u 17 z 25 nej­větších globálních automobilových subdodavatelů první úrovně. S novým uživatelským prostředím, podporou Unicode a podporou různých časových zón zvyšuje nová verze konkurenceschopnost automobilových společností.

Automobilové firmy rovněž ocení řešení Infor ERP COM. Toto řešení určené subdodavatelům na nižších úrovních zejména v oblasti zpracování plastových a kovových materiálů poskytuje flexibilní podporu klíčovým podnikovým aktivitám, včetně řízení výrobních operací, řízení zákazníků a dodavatelů, EDI, a finančního a projektového řízení pilotní výroby.

V rámci řešení Infor ERP LN nabízí Infor plně integrovaný ERP systém poskytující obchodně specifické funkcionality postavené na škálovatelné, vícejazyčné a otevřené platformě pro výrobní společnosti z odvětví strojírenství, high-tech a elektroniky, a kovovýroby. Nové funkcionality zahrnují reportování a audit jednotlivých výrobních cyklů a zásob, optimalizované třídění a slučování faktur, efektivnější konsolidace nákupních požadavků v jedné objednávce, a nové výkazy s integrovanými nákupními a prodejními objednávkami.

Podnikatelsky založené společnosti využívají k monitorování, hodnocení a řízení svých obchodních aktivit řešení Performance Management od společnosti Infor. Tato řešení pomáhají podnikům propojit firemní strategii s operativními plány a generovat akceschopné informace využitelné ke zvýšení produktivity, řízení nákladů a zlepšení celkové obchodní výkonnosti.

Zákaznicky orientované společnosti chtějí vytěžit z interakce se zákazníky co nejvíce, především však vyšší prodej, efektivnější marketingové operace a služby vedoucí k vyšší loajalitě zákazníků, lepšímu vnímání značky a vyšší ziskovosti. Řešení Infor CRM Epiphany pomáhá podnikům optimalizovat vztahy se zákazníky integrací marketingových, prodejních a servisních aktivit.

Vitalia.cz: Test na HIV je zdarma i za pět set

Test na HIV je zdarma i za pět set

120na80.cz: 5 nejčastějších mýtů o kondomech

5 nejčastějších mýtů o kondomech

Podnikatel.cz: Změny v cestovních náhradách 2017

Změny v cestovních náhradách 2017

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

DigiZone.cz: Placené VoD a obsah zdarma

Placené VoD a obsah zdarma

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Root.cz: Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Měšec.cz: Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

Podnikatel.cz: Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Vitalia.cz: To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

DigiZone.cz: Rádio Šlágr má licenci pro digi vysílání

Rádio Šlágr má licenci pro digi vysílání

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Root.cz: 250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

Vitalia.cz: Pravda o přibírání na zimu

Pravda o přibírání na zimu

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Vitalia.cz: Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

DigiZone.cz: ČT má dalšího zástupce v EBU

ČT má dalšího zástupce v EBU