Hlavní navigace

INFOR ZEFEKTIVŇUJE DODAVATELSKÉ PROCESY OD OBJEDNÁNÍ AŽ PO DODÁVKU

26. 10. 2007

[Tisková zpráva] Infor SCM Transportation Management 9.0 poskytuje nové integrované řešení pro řízení přepravy zboží pro firmy všech velikostí.

PHILADELPHIA – 25. října, 2007 – Společnost Infor oznámila dostupnost produktu Infor SCM Transportation Management 9.0, nové verze integrovaného řešení pro řízení globálních přepravních procesů a kompatibilní s mezinárodními normami pro přepravu zboží v obchodním styku. Toto řešení značně zjednodušuje orientaci a řízení v rámci globálních přepravních aktivit, čímž přináší obchodním společnostem nespornou konkurenční výhodu. SCM Transportation Management 9.0 řídí jak veškeré příchozí, tak i odchozí transporty zboží – počínaje objednáním a dodávkou zboží konče – v organizacích z odvětví maloobchodního prodeje, distribuce a výroby. Dostupnost tohoto řešení bylo ohlášena během konference „2007 Council of Supply Chain Management Professionals Annual Conference“.

S tím, jak důsledky globalizace stále intenzivněji ovlivňují ekonomiky po celém světě, pro organizace začíná být životně důležité mít přehled o svých přepravních procesech a kompletně jim porozumět. Řešení SCM Transportation Management 9.0 optimalizuje přepravu zboží od prvního do posledního kilometru, a to prostřednictvím nástrojů pro správu, které jsou integrovány do jediné platformy. Zároveň poskytuje lepší přehled a kontrolu zásob, výdajů, plánovaných a realizovaných transportů a také shodu s mezinárodními přepravními podmínkami, ať už jde o přepravu nákladní, námořní, železniční, leteckou či kombinovanou.

„Globalizace nutí firmy překonávat stále náročnější požadavky, chtějí-li si udržet svou konkurenceschop­nost, růst a posilovat zisk," řekl Eric Nilsson, ředitel pro produktový management, ve společnosti Infor. „Plně integrovaná řešení pro transport zboží bývala tradičně přizpůsobována potřebám velkých organizací. Infor SCM Transportation Management 9.0 je jiný, neboť přináší firmám všech velikostí obchodně-specifickou funkcionalitu, jaká je očekávána od stabilního globálního dodavatele, a současně rozšiřuje zákaznickou základnu o malé a středně velké organizace.“

SCM Transportation Management 9.0 dává přepravcům a dodavatelům možnost využívat jediný systém poskytující přístup k veškerým informacím v reálném čase, které jsou nezbytné pro řízení celého životního cyklu přepravních procesů. Díky tomu je snadné sledovat stav jednotlivých zásilek i přepravců a přesvědčit se o tom, zda jsou dodržovány termíny doručení či zda je zboží přepravováno dostatečně efektivním a ekonomickým způsobem.

Nejnovější verze produktu přináší klíčová vylepšení, mezi něž patří efektivnější trasování, podpora pro dodatečné přepravní náklady, reportování dle pravidel Sarbanes-Oxley, nástroje pro správu dopravních sazeb a celková optimalizace. V rámci řešení SCM Transportation Management 9.0 Infor dále rozšířil znalostní databázi mezinárodních přepravních podmínek z původních 50 na současných 120 států díky partnerské spolupráci se společností Management Dynamics, předním dodavatelem řešení pro řízení globálních obchodních procesů. Všechna tato vylepšení vedou ke kratším přepravním časům, vyšší úrovni poskytovaných služeb, dokonalejší shodě s regionálními přepravními normami, schopnosti lepšího přizpůsobení se potřebám dodavatelského řetězce a partnerů a také k nižším nárokům na zásoby.

SCM Transportation Management je součástí řady řešení Infor Supply Chain Management, které umožňují firmám zvýšit svůj zisk, konkurenceschopnost a růst prostřednictvím návrhu dodavatelské sítě, plánování nabídky a poptávky, optimalizace výroby, skladování, řízení přepravy a analýzy dodavatelského řetězce. Díky synchronizaci poptávkových, nabídkových a zásobovacích cyklů mohou podnikoví zákazníci využívající řešení Infor dodávat svým vlastním zákazníkům produkty rychle a efektivně.

Root.cz: Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Vitalia.cz: Láska na vozíku: Přitažliví jsme pro tzv. pečovatelky

Láska na vozíku: Přitažliví jsme pro tzv. pečovatelky

Lupa.cz: Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Vitalia.cz: Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

120na80.cz: Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Rakovina oka. Jak ji poznáte?

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

Podnikatel.cz: Na poslední chvíli šokuje výjimkami v EET

Na poslední chvíli šokuje výjimkami v EET

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

DigiZone.cz: Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Měšec.cz: Finančním poradcům hrozí vracení provizí

Finančním poradcům hrozí vracení provizí

DigiZone.cz: Flix TV má set-top box s HEVC

Flix TV má set-top box s HEVC

DigiZone.cz: ČT má dalšího zástupce v EBU

ČT má dalšího zástupce v EBU

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Vitalia.cz: Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?