Hlavní navigace

Internet Security Systems a Crossbeam Systems Team přináší společně systém Network Intrusion Prevention

26. 9. 2006

[Tisková zpráva] Praha – 26. září 2006 – Společnost Internet Security Systems (ISS) (NASDAQ: ISSX), přední dodavatel proaktivních systémů zabezpečení, a společnost Crossbeam Systems, přední firma, která se zabývá vývojem systémů pro správu ohrožení nejrozsáhlejších světových sítí (unified threat managements – UTM), dnes oznámily spojenectví v boji proti napadání průmyslových sítí na vysokovýkonné bezpečnostní platformě. V důsledku této aliance se rozhodla společnost Crossbeam začlenit technologii ISS Proventia Network Intrusion Prevention System (IPS) do své platformy UTM a vyjít tak vstříc podnikům, které požadují rychlé a vysoce výkonné řešení zabezpečení.

„Spojenectví s firmou Crossbeam představuje klíčové rozšíření našeho programu ‚Powered By ISS‘ a současně je také přímou odpovědí na požadavky trhu,“ řekl prezident a CEO Internet Security Systems, Tom Noonan. „ISS představila tento program v květnu tohoto roku s cílem zvýšit flexibilitu a škálovatelnost nabídky špičkových bezpečnostních technologií na trhu. Prostřednictvím programu ‚Powered By ISS‘ nabízíme poskytovatelům služeb a technologií plný rozsah nástrojů, procesů, výsledků výzkumu a podpory ISS, které jsou zapotřebí pro ochranu zákazníků před ohrožením z internetu. Společnost Crossbeam je v oblasti poskytování služeb a připojení vysoce ceněná, a toto partnerství posílí pozici ISS v klíčové oblasti vývoje.“

„Poskytovatelé služeb a připojení vítají s neustále rostoucím zájmem flexibilitu a jednoduchost, kterou špičkové řešení UTM nabízí,“ řekl prezident a CEO firmy Crossbeam Systems, Peter George. „Tyto organizace požadují nejlepší zabezpečovací aplikace s vysokým výkonem a účelový síťový zabezpečovací hardware. Proventia Network IPS, který spolupracuje se softwarem Crossbeam, umožní jak firmě Crossbeam, tak i ISS ještě více proniknout na trhy poskytovatelů služeb a připojení.“

Firma Crossbeam nabízí řešení UTM jak zákazníkům z oblasti jednotlivých podniků, tak i poskytovatelům služeb. Nedávno ISS zaznamenala nárůst požadavků na centralizované zabezpečení svých koncových uživatelů u telekomunikačních společností. Spojenectvím s Crossbeam Systems a prostřednictvím dalších podobných dohod vyjde ISS vstříc potřebám poskytovatelům služeb a připojení a umožní jim tak použití programu ‚Powered By ISS‘.

Program ‚Powered By ISS‘ je určen k obohacení platformy proaktivního zabezpečení na podstatně širším trhu tím, že umožní účastníkům rychle a efektivně vyjít vstříc potřebám zabezpečení zákazníků i oborovým nařízením. Díky všestrannosti a otevřené architektuře této ochranné platformy je ISS schopna poskytnout páteř pro širokou paletu organizací.

Proventia Network IPS společnosti ISS chrání jak před zranitelnostmi, tak i před konkrétním zneužitím efektivním zablokováním známých i neznámých útoků ještě dřív, než mohou začít škodit. Organizacím umožňuje bránit se před nákladnými důsledky prolomení bezpečnosti, zlepšit dostupnost sítě a splňovat veškeré zákonné požadavky. Za pomoci patentované technologie Virtual Patch chrání ISS organizace před online útoky ještě dříve, než získají a aplikují záplaty od dodavatelů potenciálně napadnutelných aplikací, v mnoha případech zajistí ochranu před chybami v softwaru měsíce předtím, než je původní výrobce schopen uvolnit a dodat příslušné softwarové záplaty.

UTM řešení firmy Crossbeam Systems v sobě spojuje špičkovou bezpečnostní aplikaci s vysokým výkonem účelového síťového zabezpečovacího hardwaru. V konečném výsledku pak může jeden bezpečnostní přepínač Crossbeam obsloužit až 100 samostatných zařízení. To přináší rozsáhlé možnosti budování vyspělé infrastruktury za rozumnou cenu.

Spojení Proventia Network Intrusion Prevention System firmy ISS a Crossbeam Systems bude k dispozici pro vybrané zákazníky od tohoto čtvrtletí. Další podrobné informace naleznete na adrese www.iss.net/2006/in­teropny.

Podnikatel.cz: S papírovým diářem podnikatel nezakrní

S papírovým diářem podnikatel nezakrní

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Lupa.cz: IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

DigiZone.cz: Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Vybíráte internetovou TV? Tady je srovnání

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

120na80.cz: Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Poporodní deprese řešte už v těhotenství

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?