Hlavní navigace

Internet Security Systems a Crossbeam Systems Team přináší společně systém Network Intrusion Prevention

[Tisková zpráva] Praha – 26. září 2006 – Společnost Internet Security Systems (ISS) (NASDAQ: ISSX), přední dodavatel proaktivních systémů zabezpečení, a společnost Crossbeam Systems, přední firma, která se zabývá vývojem systémů pro správu ohrožení nejrozsáhlejších světových sítí (unified threat managements – UTM), dnes oznámily spojenectví v boji proti napadání průmyslových sítí na vysokovýkonné bezpečnostní platformě. V důsledku této aliance se rozhodla společnost Crossbeam začlenit technologii ISS Proventia Network Intrusion Prevention System (IPS) do své platformy UTM a vyjít tak vstříc podnikům, které požadují rychlé a vysoce výkonné řešení zabezpečení.

„Spojenectví s firmou Crossbeam představuje klíčové rozšíření našeho programu ‚Powered By ISS‘ a současně je také přímou odpovědí na požadavky trhu,“ řekl prezident a CEO Internet Security Systems, Tom Noonan. „ISS představila tento program v květnu tohoto roku s cílem zvýšit flexibilitu a škálovatelnost nabídky špičkových bezpečnostních technologií na trhu. Prostřednictvím programu ‚Powered By ISS‘ nabízíme poskytovatelům služeb a technologií plný rozsah nástrojů, procesů, výsledků výzkumu a podpory ISS, které jsou zapotřebí pro ochranu zákazníků před ohrožením z internetu. Společnost Crossbeam je v oblasti poskytování služeb a připojení vysoce ceněná, a toto partnerství posílí pozici ISS v klíčové oblasti vývoje.“

„Poskytovatelé služeb a připojení vítají s neustále rostoucím zájmem flexibilitu a jednoduchost, kterou špičkové řešení UTM nabízí,“ řekl prezident a CEO firmy Crossbeam Systems, Peter George. „Tyto organizace požadují nejlepší zabezpečovací aplikace s vysokým výkonem a účelový síťový zabezpečovací hardware. Proventia Network IPS, který spolupracuje se softwarem Crossbeam, umožní jak firmě Crossbeam, tak i ISS ještě více proniknout na trhy poskytovatelů služeb a připojení.“

Firma Crossbeam nabízí řešení UTM jak zákazníkům z oblasti jednotlivých podniků, tak i poskytovatelům služeb. Nedávno ISS zaznamenala nárůst požadavků na centralizované zabezpečení svých koncových uživatelů u telekomunikačních společností. Spojenectvím s Crossbeam Systems a prostřednictvím dalších podobných dohod vyjde ISS vstříc potřebám poskytovatelům služeb a připojení a umožní jim tak použití programu ‚Powered By ISS‘.

Program ‚Powered By ISS‘ je určen k obohacení platformy proaktivního zabezpečení na podstatně širším trhu tím, že umožní účastníkům rychle a efektivně vyjít vstříc potřebám zabezpečení zákazníků i oborovým nařízením. Díky všestrannosti a otevřené architektuře této ochranné platformy je ISS schopna poskytnout páteř pro širokou paletu organizací.

Proventia Network IPS společnosti ISS chrání jak před zranitelnostmi, tak i před konkrétním zneužitím efektivním zablokováním známých i neznámých útoků ještě dřív, než mohou začít škodit. Organizacím umožňuje bránit se před nákladnými důsledky prolomení bezpečnosti, zlepšit dostupnost sítě a splňovat veškeré zákonné požadavky. Za pomoci patentované technologie Virtual Patch chrání ISS organizace před online útoky ještě dříve, než získají a aplikují záplaty od dodavatelů potenciálně napadnutelných aplikací, v mnoha případech zajistí ochranu před chybami v softwaru měsíce předtím, než je původní výrobce schopen uvolnit a dodat příslušné softwarové záplaty.

UTM řešení firmy Crossbeam Systems v sobě spojuje špičkovou bezpečnostní aplikaci s vysokým výkonem účelového síťového zabezpečovacího hardwaru. V konečném výsledku pak může jeden bezpečnostní přepínač Crossbeam obsloužit až 100 samostatných zařízení. To přináší rozsáhlé možnosti budování vyspělé infrastruktury za rozumnou cenu.

Spojení Proventia Network Intrusion Prevention System firmy ISS a Crossbeam Systems bude k dispozici pro vybrané zákazníky od tohoto čtvrtletí. Další podrobné informace naleznete na adrese www.iss.net/2006/in­teropny.

Podnikatel.cz: Změny v cestovních náhradách 2017

Změny v cestovních náhradách 2017

Vitalia.cz: Test na HIV je zdarma i za pět set

Test na HIV je zdarma i za pět set

Podnikatel.cz: Daňové úlevy s EET nestačí. Budou zdražovat

Daňové úlevy s EET nestačí. Budou zdražovat

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Podnikatel.cz: Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

Chtějte údaje k dani z nemovitostí do mailu

120na80.cz: Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

DigiZone.cz: Rádio Šlágr má licenci pro digi vysílání

Rádio Šlágr má licenci pro digi vysílání

Vitalia.cz: To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

To nejhorší při horečce u dětí: Febrilní křeče

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo

Vitalia.cz: Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

120na80.cz: Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

DigiZone.cz: Česká televize mění schéma ČT :D

Česká televize mění schéma ČT :D

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Root.cz: Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Vitalia.cz: Pravda o přibírání na zimu

Pravda o přibírání na zimu

Podnikatel.cz: Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

Chaos u EET pokračuje. Jsou tu další návrhy

120na80.cz: Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček