Hlavní navigace

Internetová videopůjčovna Topfun.tv – filmy online, představuje největší nabídku fimu ke stažení a sledování online v ČR a SR

17. 12. 2010

[Tisková zpráva] Topfun.tv – filmy online získal licenci na Video-on-Demand práva pro Českou republiku a Slovenskou republiku, pro širokou škálu filmů studia NBC Universal v distribuci od NBC Universal Internetional Television Distribution. Mezi hlavní filmy patří například filmy Robin Hood, Mamma Mia!, Zelená zóna, Bournovo ultimátum, Gladiátor a další. Celkem Topfun.tv v následujících 12 měsících přinese svým uživatelům více jak 100 filmů tohoto studia.

Topfun.tv – filmy online rozšiřuje nabídku filmů z produkce studia Warner Bros. Milovníci filmu se mohou těšit na nejnovější filmy, jako například na film Počátek, Sex ve městě 2, nejnovější díl Harryho Pottera, Souboj Titánů, ale také mohou vybírat ze stovky úspěšných filmů, mezi něž patří Dannyho Parťáci, Já legenda, Matrix, Pán prstenů, Trója. Uživatelé Topfun.tv mohou filmy z produkce Warner sledovat jak s 24 hodinovou licencí, ale také digitálně nakupovat na tzv. časově neomezenou licenci.

     Společnost Topfun Media a.s. se stala novým členem zákaznického programu Českých drah – ČD Bonusu(http://ww­w.cd.cz/vyhody-pro-cestujici/cd-bonus/benefity-a-partneri/-8288/). Cestující Českých drah, kteří využívají zákaznickou In-kartu, nyní mohou využít slevu 15 % na legální stahování filmů ze služby Topfun. Stačí, když se zákazník zaregistruje na www.topfun.tv a při platbě za vybraný film zadá číslo své In-karty. Obratem získá slevu ve výši 15% na jakýkoliv film z nabídky Topfun.tv V současné době In-kartu vlastní více jak 600 tisíc osob.

     Společnost Topfun Media a.s., převzala od společnosti DIVIDA s.r.o. službu největší internetové videopůjčovny Topfun a započala strategickou spolupráci se satelitní platformou Skylink, jejíž  cílem je postupné rozšiřování nabídky  klientům obou platforem. Topfun již od roku 2006 působí na teritoriu Česká republika a Slovenská republika. Topfun.tv je leadrem služeb VOD, neboť neustále rozšiřuje svou filmovou nabídku a technologické možnosti služby. Na Topfun.tv dodává svůj obsah více jak 30 poskytovatelů mezi které patří lokální TV, nezávislí producenti a lokální a zahraniční distributoři.

     Součástí  transformace je také nová grafická podoba webových stránek Topfun.tv, rozšíření a úprava platební brány Topfun.tv, ale především přidání přehrávače Silverlight, jehož prostřednictvím lze většinu obsahu z Topfun.tv jednoduše sledovat. Silverlight, který se jednoduše nainstaluje na jakýkoliv PC využívá DRM zabezpečení od společnosti Microsoft označovaného jako PlayReady. Filmy majors studií nabízené na službě Topfun.tv  jsou dostupné v kvalitě 720×576 pix, což přibližně odpovídá DVD kvalitě. Milovníci filmů si takto mohou užívat svých oblíbených filmů, kdy a kde se jim to hodí. Topfun.tv je připraven ve spolupráci s majors studii a s dalšími partnery nabídnout svým uživatelům více jak 200 filmových novinek ročně.  

     Topfun.tv v průběhu roku 2010 uzavřel několik významných partnerství, díky kterým rozšířil odbytové kanály. Služba Topfun je implementována u několika IPTV partnerů a to RIOMedia, Netbox a další. Topfun.tv také v tomto roce uzavřel důležitá strategická partnerství se společnostmi, které budou zabezpečovat marketing. Jedná se o společnosti Centrum Holdings, TV JOJ, Internet Billboard, Československá Filmová databáze. Všichni tito partneři patří k těm nejvýznamnějším internetovým hráčům v našem teritoriu. 
 
 Více novinek o nabízených službách se zákazníci mohou dozvědět na webu www.topfun.tv v sekci Tiskové zprávy.        

DigiZone.cz: NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Vitalia.cz: Jak koupit Mikuláše a nenaletět

Jak koupit Mikuláše a nenaletět

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Podnikatel.cz: Prodává přes internet. Kdy platí zdravotko?

Prodává přes internet. Kdy platí zdravotko?

Vitalia.cz: Manželka je bio, ale na sex moc není

Manželka je bio, ale na sex moc není

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

Vitalia.cz: Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

120na80.cz: 5 poporodních problémů a jejich řešení

5 poporodních problémů a jejich řešení

Podnikatel.cz: Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Podnikatel.cz: Víme první výsledky doby odezvy #EET

Víme první výsledky doby odezvy #EET

Vitalia.cz: Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Podnikatel.cz: Změny v daních z příjmů u zaměstnávání

Změny v daních z příjmů u zaměstnávání

Vitalia.cz: Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Lupa.cz: Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Měšec.cz: Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Vitalia.cz: Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Podnikatel.cz: Na poslední chvíli šokuje vyjímkami v EET

Na poslední chvíli šokuje vyjímkami v EET