Hlavní navigace

Jabra postoupila do finále soutěže Partner roku 2010

25. 6. 2010

[Tisková zpráva] Náhlavní souprava Jabra se zařadila mezi finálové účastníky v soutěži Partner roku 2010 v kategorii Hardwarová OEM řešení společnosti Microsoft.

Praha, 24. června 2010 – Společnost GN Netcom, výrobce náhlavních souprav Jabra oznámila, že poustoupila do finále soutěže společnosti Microsoft pro partnery v kategorii Hardwarová řešení OEM, partner roku vyrábějící počítačová zařízení.

„Naše spolupráce se společností Microsoft nás přiměla vyvinout náhlavní soupravu, která zlepší sjednocenou komunikaci zajištěním hlasového komfortu, který bude špičkou v tomto odvětví,“ prohlásil Niels Jørgensen, první viceprezident divize CC&O společnosti GN Netcom. „Díky optimalizaci náhlavní soupravy pro aplikaci Microsoft Office Communicator je zákazníkům nabízena přidaná hodnota. Zákazník totiž získá prověřené, ergonomicky navržené a komfortní zařízení přímo určené pro hlasové a konferenční aplikace společnosti Microsoft,“ dodává.

Ocenění byla udělena v řadě kategorií – vítězové a finalisté jsou vybíráni ze skupiny téměř 3 000 nominovaných firem z celého světa. Kategorie Hardwarová řešení OEM, partner roku vyrábějící počítačová zařízení, oceňuje výrobce, kteří navrhují a vyvíjí periferní hardwarová zařízení a řešení využívající technologie společnosti Microsoft.

„Gratulujeme vám k postupu mezi finalisty cen pro partnery Microsoft pro rok 2010, o který se zasloužila vaše kreativní a vysoce kvalitní řešení a služby pro společnost Microsoft,“ uvedla Allison Watsonová, viceprezident pro firemní sektor skupiny mezinárodních partnerů společnosti Microsoft. „Je neuvěřitelné, jakou profesionální úroveň trvale předvádí naši partneři při tvorbě a dodávce inovačních řešení a služeb, díky kterým rozšiřují své podniky, uspokojují potřeby zákazníků a snižují náklady.“

Výrobce náhlavních souprav Jabra, společnost GN Netcom, byl nominován díky svému modelu Jabra BIZ 2400, který je optimalizován pro aplikaci Microsoft Office Communicator. Jedná se o první náhlavní soupravu připojovanou kabelem, která umožňuje připojit více různých zařízení současně a ovládat telefonní hovory prostřednictvím jednoduchého rozhraní – ovládacího kolečka s tlačítky. Uživatelé tak již nemusí složitě zjišťovat, který telefon právě zvoní a jak přijmout hovor. Uživatel této náhlavní soupravy může hladce přepínat mezi mobilním telefonem a funkcemi internetové telefonie a konferenčních hovorů, které jsou dostupné v řešeních sjednocené komunikace. Model Jabra BIZ 2400 má tříletou záruku, na rozdíl od běžné dvouleté záruky u konkurenčních produktů; tato skutečnost odráží důraz na trvanlivost a kvalitu uplatněnou při konstrukci této náhlavní soupravy.

Soutěž je určena partnerům společnosti Microsoft a ocenění mohou získat partneři, kteří v daném roce vyvinuli a dodali výjimečná zařízení využívající aplikace společnosti Microsoft.

O společnosti GN Netcom
Společnost GN Netcom je díky své značce Jabra přední mezinárodní firmou dodávající inovativní náhlavní soupravy. Společnost GN Netcom provozuje obchodní kanceláře po celém světě a vyvíjí, vyrábí a dodává na trh širokou škálu bezdrátových náhlavních souprav pro uživatele mobilních zařízení a bezdrátové náhlavní soupravy i soupravy s připojovacím kabelem pro kontaktní centra a kancelářské uživatele. Společnost GN Netcom rovněž obchoduje s produkty jiných výrobců (produkty OEM). Společnost GN Netcom je dceřinou firmou společnosti GN Store Nord A/S, která usnadňuje lidem komunikaci již od roku 1869 a je zapsána na kodaňské burze NASDAQ OMX. Více informací naleznete na stránkách www.jabra.com.

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Lupa.cz: Propustili je z Avastu, už po nich sahá ESET

Propustili je z Avastu, už po nich sahá ESET

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

DigiZone.cz: Rádio Šlágr má licenci pro digi vysílání

Rádio Šlágr má licenci pro digi vysílání

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Lupa.cz: Seznam mění vedení. Pavel Zima v čele končí

Seznam mění vedení. Pavel Zima v čele končí

Měšec.cz: Přejete si číslo účtu na přání?

Přejete si číslo účtu na přání?

120na80.cz: Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Root.cz: Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

Měšec.cz: Jak levně odeslat balík přímo z domu?

Jak levně odeslat balík přímo z domu?

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Měšec.cz: Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

DigiZone.cz: HD programy ČT i v UPC Horizon

HD programy ČT i v UPC Horizon

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Vitalia.cz: Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Vitalia.cz: Dáte si jahody s plísní?

Dáte si jahody s plísní?

DigiZone.cz: Další dva kanály nabídnou HbbTV

Další dva kanály nabídnou HbbTV