Hlavní navigace

Jabra postoupila do finále soutěže Partner roku 2010

25. 6. 2010

[Tisková zpráva] Náhlavní souprava Jabra se zařadila mezi finálové účastníky v soutěži Partner roku 2010 v kategorii Hardwarová OEM řešení společnosti Microsoft.

Praha, 24. června 2010 – Společnost GN Netcom, výrobce náhlavních souprav Jabra oznámila, že poustoupila do finále soutěže společnosti Microsoft pro partnery v kategorii Hardwarová řešení OEM, partner roku vyrábějící počítačová zařízení.

„Naše spolupráce se společností Microsoft nás přiměla vyvinout náhlavní soupravu, která zlepší sjednocenou komunikaci zajištěním hlasového komfortu, který bude špičkou v tomto odvětví,“ prohlásil Niels Jørgensen, první viceprezident divize CC&O společnosti GN Netcom. „Díky optimalizaci náhlavní soupravy pro aplikaci Microsoft Office Communicator je zákazníkům nabízena přidaná hodnota. Zákazník totiž získá prověřené, ergonomicky navržené a komfortní zařízení přímo určené pro hlasové a konferenční aplikace společnosti Microsoft,“ dodává.

Ocenění byla udělena v řadě kategorií – vítězové a finalisté jsou vybíráni ze skupiny téměř 3 000 nominovaných firem z celého světa. Kategorie Hardwarová řešení OEM, partner roku vyrábějící počítačová zařízení, oceňuje výrobce, kteří navrhují a vyvíjí periferní hardwarová zařízení a řešení využívající technologie společnosti Microsoft.

„Gratulujeme vám k postupu mezi finalisty cen pro partnery Microsoft pro rok 2010, o který se zasloužila vaše kreativní a vysoce kvalitní řešení a služby pro společnost Microsoft,“ uvedla Allison Watsonová, viceprezident pro firemní sektor skupiny mezinárodních partnerů společnosti Microsoft. „Je neuvěřitelné, jakou profesionální úroveň trvale předvádí naši partneři při tvorbě a dodávce inovačních řešení a služeb, díky kterým rozšiřují své podniky, uspokojují potřeby zákazníků a snižují náklady.“

Výrobce náhlavních souprav Jabra, společnost GN Netcom, byl nominován díky svému modelu Jabra BIZ 2400, který je optimalizován pro aplikaci Microsoft Office Communicator. Jedná se o první náhlavní soupravu připojovanou kabelem, která umožňuje připojit více různých zařízení současně a ovládat telefonní hovory prostřednictvím jednoduchého rozhraní – ovládacího kolečka s tlačítky. Uživatelé tak již nemusí složitě zjišťovat, který telefon právě zvoní a jak přijmout hovor. Uživatel této náhlavní soupravy může hladce přepínat mezi mobilním telefonem a funkcemi internetové telefonie a konferenčních hovorů, které jsou dostupné v řešeních sjednocené komunikace. Model Jabra BIZ 2400 má tříletou záruku, na rozdíl od běžné dvouleté záruky u konkurenčních produktů; tato skutečnost odráží důraz na trvanlivost a kvalitu uplatněnou při konstrukci této náhlavní soupravy.

Soutěž je určena partnerům společnosti Microsoft a ocenění mohou získat partneři, kteří v daném roce vyvinuli a dodali výjimečná zařízení využívající aplikace společnosti Microsoft.

O společnosti GN Netcom
Společnost GN Netcom je díky své značce Jabra přední mezinárodní firmou dodávající inovativní náhlavní soupravy. Společnost GN Netcom provozuje obchodní kanceláře po celém světě a vyvíjí, vyrábí a dodává na trh širokou škálu bezdrátových náhlavních souprav pro uživatele mobilních zařízení a bezdrátové náhlavní soupravy i soupravy s připojovacím kabelem pro kontaktní centra a kancelářské uživatele. Společnost GN Netcom rovněž obchoduje s produkty jiných výrobců (produkty OEM). Společnost GN Netcom je dceřinou firmou společnosti GN Store Nord A/S, která usnadňuje lidem komunikaci již od roku 1869 a je zapsána na kodaňské burze NASDAQ OMX. Více informací naleznete na stránkách www.jabra.com.

DigiZone.cz: Je tu nový formát programatické reklamy

Je tu nový formát programatické reklamy

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Podnikatel.cz: Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Měšec.cz: Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P
MarketVoice

Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Měšec.cz: Když krachuje banka

Když krachuje banka

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

DigiZone.cz: DVB-T2: problémy českých TV stanic

DVB-T2: problémy českých TV stanic

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Podnikatel.cz: Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Hygiena je věda, tohle ale přehnali

120na80.cz: Sem vás dají, když budete v karanténě

Sem vás dají, když budete v karanténě

Měšec.cz: ČNB: ERB bank není solventní

ČNB: ERB bank není solventní

Vitalia.cz: Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku