Hlavní navigace

Jižní Čechy se slevou! Grouponuj.cz přináší fenomén skupinových nakupů do Jižních Čech.

22. 10. 2010

[Tisková zpráva] Do Jižních Čech dorazil fenomén skupinových nákupů-www.grouponuj.cz. Skupinové nákupy využívají jednoduché myšlenky sdružování zájemců o koupi služeb nebo zboží do nákupních skupin a díky tomu je možné získat slevu až 90%.

„Zákazníci se díky našemu portálu www.grouponuj.cz sdružují do nákupních skupin, sdílejí mezi sebou informace o zajímavých nabídkách, například na sociálních sítích jako je Facebook.

Jako skupina tak mohou dosáhnout slevy až 90% na službách i zboží. Jako první s touto jednoduchou myšlenkou přišla americká společnost Groupon již v roce 2008. Nutno dodat že velmi úspěšně. Náš server grouponuj.cz jako 1. Jihočeský slevový portál pro skupinové nákupy přináší fenomén skupinových nákupů do Jižních Čech,“ řekl František Skorunka, spolumajitel a technický ředitel portálu grouponuj.cz.

„Skupinové nákupy přinášejí našim zákazníkům významné slevy až 90% na služby a zboží. Zároveň s tím přinášejí příležitost získat nové zákazníky pro naše partnery, firmy které nabízejí služby a produkty jako například restaurace, kosmetické salony, wellness, hotely apod. V dnešní době kdy finanční krize hýbe celou společností jsou skupinové nákupy svěžím větrem do plachet Jihočeských firem a jejich zákazníků,“ řekl Vladimír Gajdoš, spolumajitel a obchodní ředitel portálu grouponuj.cz

Princip skupinových nákupů je velice jednoduchý. Na stránkách www.grouponuj.cz je vystavena exkluzívní nabídka (většinou služba nebo výrobek), pokud o koupi projeví zájem pevně stanovený minimální počet kupujících, sleva se aktivuje a každý zákazník dostane službu s uvedenou slevou. Pokud se sleva neaktivuje, čili nesejde-li se určený počet zájemců, sleva propadne – nikdo nic neplatí.

Přiklad: Exkluzívní nabídka 70% slevy na thajskou masáž v hodnotě 1000 Kč, zaplatíte jen 300 Kč. Nabídka je vystavena po dobu jednoho dne pro minimální počet 30 zákazníků a maximální počet 100 zákazníků. Když se během dne sejde alespoň 30 zákazníků, je sleva aktivována a každý kupující se může těšit na thajskou masáž za 300kč v původní hodnotě 1000 Kč. Pokud se sejde méně kupujících, sleva propadne a zákazníci nezaplatí ani korunu.

Protože k aktivaci slevy je nutný minimální počet kupujících, jsou lidé motivováni sdílet informace o nabídce s ostatními a ta se tak dostane mezi tisíce potencionálních zájemců – zákazníků.

O projektu grouponuj.cz
www.grouponuj.cz je 1. Jihočeský slevový portál pro skupinové nákupy, který se zaměřuje na nabídku pro Jižní Čechy. Vznikl v roce 2010 a jeho nabídka startuje právě v těchto říjnových dnech. Portál grouponuj.cz provozuje firma GENiTOR, jež je společenství jihočeských podnikatelů Františka Skorunky a Vladimíra Gajdoše, věnující se vývoji software na zakázku. Lidé okolo www.grouponuj.cz jsou Jihočeši a v Jižních Čechách žijí. Cílem projektu je přinést fenomén skupinových nákupů k nám domů, do jižních Čech. (více na www.grouponuj.cz )

O firmě GENiTOR
GENiTOR je jihočeská softwarová firma která je od roku 2009 registrovaným partnerem firmy Microsoft a vyvíjí software na zakázku. Zaměřuje se na vývoj bezpečného software na platformě Microsoft. Mezi největší partnery patří například společnost zabývající se mezinárodním hotelovým rezervačním systémem. (více na www.genitor.cz)

120na80.cz: Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Vitalia.cz: Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Vitalia.cz: Salmonela: Řetězce stahují milióny rizikových vajec

Salmonela: Řetězce stahují milióny rizikových vajec

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Měšec.cz: Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P
MarketVoice

Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

120na80.cz: Neplivejte pecky z vína

Neplivejte pecky z vína

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

120na80.cz: 10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz