Hlavní navigace

KAKTUS Software vyvinul novou verzi cestovního pojištění pro Kooperativa pojišťovnu

28. 5. 2009

[Tisková zpráva] Praha, 28. května 2009 – Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií oznámila, že vyvinula novou verzi online cestovního pojištění pro pojišťovnu Kooperativa, pojišťovna, a.s.. (www.koop.cz). Jedná se o další inovaci již existující aplikace pro online sjednání pojištění pro pojišťovnu Kooperativa, pro kterou KAKTUS Software vedle cestovního pojištění vyvinul doposud také aplikace pro on-line sjednání povinného ručení a pojištění pro lékaře.

V rámci zkvalitňování on-line služeb aktualizovala společnost KAKTUS Software systém cestovního pojištění s některými novinkami. Nová verze webové aplikace klade důraz na bezpečnost systému a uživatelskou přívětivost. Zvýšená bezpečnost je mimo jiné zajištěna, použitím nových technologii a technologických postupů. Sjednání cestovního pojištění u Kooperativa pojišťovny přes internet je nyní rychlejší, komfortnější a uživatelsky přívětivější, vylepšený o nový design. Samozřejmostí je již plná podpora nové verze prohlížeče Internet Explorer 8.

Aplikace např. umožňuje tzv. interaktivní modelaci ceny, kdy při jakékoliv změně parametrů pojištění (např. změna počtu dní, osob apod.) se ceny pojištění automaticky přepočítají a uživatel není nucen obnovovat stránku při každé změně. Jednotlivé kroky pro online sjednání cestovního pojištění jsou doprovázeny nově vytvořeným průvodcem, který stručně navádí k postupu vyplňování.

Platbu za pojištění je možné provést vedle standardní cesty úhrady bankovním převodem i platebními kartami díky integrované technologii pro přijímání on-line plateb vyvinutou společností KAKTUS Software.

Celý systém je postaven na technologii AJAX (Asynchronous JavaScript and XML). Tato technologie vyvíjí interaktivní webové aplikace, které mění obsah svých stránek bez nutnosti jejich znovunačítání. Na rozdíl od klasických webových aplikací poskytují uživatelsky příjemnější prostředí a snižuje zátěž na webové servery a síť obecně.

O Kooperativa pojišťovně
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou v ČR. V současné době má více než 300 obchodních míst a produkty Kooperativy lze sjednat i v pobočkách České spořitelny. Kooperativa pojišťovna je součástí Vienna Insurance Group – předního rakouského pojišťovacího koncernu v zemích střední a východní Evropy. Více informací o pojišťovně lze nalézt na www.koop.cz.

O KAKTUS Software
KAKTUS Software je dynamicky se rozvíjejícím softwarovým developerem. Od svého založení v roce 1997 poskytuje profesionální služby a vyvíjí technologicky vyspělý software s hlavním důrazem na systémy založené na internetových a intranetových technologiích. V rámci vývoje softwaru společnost KAKTUS Software úzce spolupracuje s předními technologickými partnery, mezi které patří například společnosti Microsoft a Oracle. Svá řešení poskytuje podnikům a organizacím z nejrůznějších odvětví. Portfolio zákazníků je velmi široké a zahrnuje nejen střední podniky, ale také giganty z oborů telekomunikací, obchodu, pojišťovnictví, logistiky, dopravy i státní správy apod. Více informací o společnosti lze nalézt na www.kaktus.cz.

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Měšec.cz: Soutěžte o jeden ze tří minidronů

Soutěžte o jeden ze tří minidronů

Podnikatel.cz: Toto je aplikace EET. Seznamte se

Toto je aplikace EET. Seznamte se

120na80.cz: Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Poporodní deprese řešte už v těhotenství

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Lupa.cz: IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

Lupa.cz: Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

120na80.cz: I stařec může mít spermie jako zamlada

I stařec může mít spermie jako zamlada

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Root.cz: OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?