Hlavní navigace

KAKTUS Software rozšířil on-line servis Kooperativa pojišťovny o pojištění rodinných domů a bytů

3. 11. 2010

[Tisková zpráva] Praha, 2. listopadu 2010 – Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií oznámila, že rozšířila portfolio on-line pojištění společnosti Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (www.koop.cz) o možnost sjednání pojistky rodinných domů a bytů. Tento typ pojištění je dalším krokem v dlouhodobé spolupráci mezi Kooperativa pojišťovnou a společností KAKTUS Software, která technologicky spolupracuje na on-line servisu Kooperativa pojišťovny od jeho samotného počátku.

Vedle pojištění rodinných domů a bytů tak Kooperativa pojišťovna nyní poskytuje on-line ucelené portfolio pojistných produktů včetně cestovního pojištění, pojištění ordinací, povinného ručení, pojištění domácnosti a pojištění pro případ zajištění zdravotní péče. „Rozšířením našeho on-line servisu o novou službu, kterou jsme realizovali tradičně za podpory našeho technologického partnera, KAKTUS Software, plníme svůj cíl být blíže zákazníkovi a poskytnout mu co nejširší nabídku služeb při maximálním komfortu a za efektivní ceny,“ řekl Martin Jiroušek, systémový inženýr specialista z Kooperativa pojišťovny.

Online pojištění je nyní možné sjednat pro trvale obývaný rodinný dům s ostatními objekty nebo pro byt v osobním vlastnictví a spoluvlastnický podíl na společných částech domu. Portfolio on-linového pojištění, nyní včetně pojištění rodinných domů a bytů, lze uzavřít prostřednictvím webových stránek www.koop.cz. Vyplnění webového formuláře tvoří šest následných kroků spolu s platbou a tiskem pojistné smlouvy, přičemž uživatel má k dispozici nejnovější interaktivní prvky jako např. nápověda nebo inteligentní doplnění.

Společnost KAKTUS Software implementovala v rámci on-line servisu integrovanou technologii pro přijímání on-line plateb, kde vedle klasického způsobu úhrady za pojištění bankovním převodem z KB/ČSOB popř. z jiné banky a služby přímého bankovnictví České spořitelny Servis 24, je možná také volba pomocí platebních karet. Celý na míru vyvinutý systém je postaven na technologii ASP.Net 3.5 s využitím Microsoft SQL Server 2008.

O Kooperativa pojišťovně
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group je druhou největší pojišťovnou v ČR. V současné době má více než 300 obchodních míst a produkty Kooperativy lze sjednat i v pobočkách České spořitelny. Kooperativa pojišťovna je součástí Vienna Insurance Group – předního rakouského pojišťovacího koncernu v zemích střední a východní Evropy. Více informací o společnosti lze nalézt na www.koop.cz.

O KAKTUS Software
KAKTUS Software je dynamicky se rozvíjejícím softwarovým developerem. Od svého založení v roce 1997 poskytuje profesionální služby a vyvíjí technologicky vyspělý software s hlavním důrazem na systémy založené na internetových a intranetových technologiích. V rámci vývoje softwaru společnost KAKTUS Software úzce spolupracuje s předními technologickými partnery, mezi které patří například společnosti Microsoft a Oracle. Svá řešení poskytuje podnikům a organizacím z nejrůznějších odvětví. Portfolio zákazníků je velmi široké a zahrnuje nejen střední podniky, ale také giganty z oborů telekomunikací, obchodu, pojišťovnictví, logistiky, dopravy i státní správy apod. Více informací o společnosti lze nalézt na www.kaktus.cz.

Root.cz: Chrome už nebude žroutem paměti

Chrome už nebude žroutem paměti

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Root.cz: Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

120na80.cz: Jak nosit dítě v zimě?

Jak nosit dítě v zimě?

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Podnikatel.cz: Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

Co se změní v daňovém zvýhodnění 2017?

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Podnikatel.cz: Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Root.cz: OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

OnlyOffice: hezké rozhraní, horší kompatibilita

Podnikatel.cz: Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Lupa.cz: Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše