Hlavní navigace

KAKTUS Software vyvinul webový marketingový systém pro hodnocení servisních středisek VOLVO v Německu

26. 5. 2010

[Tisková zpráva] Praha, 26. května 2010 – Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, oznámila, že ve spolupráci s IT-Tecture, německým dodavatelem IT projektů, vyvinula a implementovala marketingový a hodnotící systém autorizovaných servisních středisek automobilky VOLVO na území Německa. Webový systém byl uveden pod názvem VOLVO Assistance a slouží pracovníkům automobilky k analýze rychlosti, kvality a spokojenosti zákazníků se službami autorizovaných servisních středisek.

Systém VOLVO Assistance poskytuje centrále společnosti VOLVO cenná data v podobě celkové spokojenosti zákazníků a kvality poskytovaných služeb jednotlivých autorizovaných servisních středisek. Takto získaná zpětná vazba vytváří hodnocení servisních středisek, která posléze vedou ke zjištění aktuálního stavu a poskytují náměty k dalšímu zlepšování služeb, a tím i ke zvyšování zákaznické spokojenosti.

VOLVO Assistance je reportovací systém, do něhož jsou v první fázi importována data se záznamy automobilových nehod či poruch vozidel. Data jsou posléze zpracována a na základě zvolených parametrů jsou vygenerovány klasické papírové dokumenty se žádostí o účast v systému hodnocení poskytnuté služby. Zákazníci autorizovaných středisek automobilky VOLVO se tak mohou k systému přihlásit zadáním jedinečného přístupového kódu.

K vyplnění časově nenáročného dotazníku na Webu je zákazník motivován získáním voucherů na zakoupení příslušenství k automobilům značky VOLVO. Otázky v dotazníku klientské části systému jsou generovány dynamicky, dle struktur definovaných v datových zdrojích tak, aby byli pracovníci automobilky VOLVO schopni pružně reagovat na nové trendy či změny v postupech.

VOLVO Assistance je dalším projektem, na kterém se společnost KAKTUS Software podílela v rámci dlouhodobé spolupráce s německým partnerem IT-Tecture. K předchozím projektům se například řadí ServiceLister.de, ReparateurFUXX.de či webové systémy pro společnost Webasto, všechny z automobilového odvětví.

O IT-Tecture
IT–Tecture je divizní společností Dr. Schnell & Dr. Hensel GmbH. Společnost se zaměřuje především na rozvoj IT projektů v oblasti vysoké kvalitní přidané hodnoty webových aplikací, internetových produktů a pro optimalizaci podnikových procesů. IT–Tecture spolupracuje s partnery především v oblasti automobilového průmyslu, mezi které patří například společnost FORD Deutschland, eBay Motors, Webasto a MOTOSO.de. Více informací o společnosti lze nalézt na www.it-tecture.de.

O KAKTUS Software
KAKTUS Software je dynamicky se rozvíjejícím softwarovým developerem. Od svého založení v roce 1997 poskytuje profesionální služby a vyvíjí technologicky vyspělý software s hlavním důrazem na systémy založené na internetových a intranetových technologiích. V rámci vývoje softwaru společnost KAKTUS Software úzce spolupracuje s předními technologickými partnery, mezi které patří například společnosti Microsoft a Oracle. Svá řešení poskytuje podnikům a organizacím z nejrůznějších odvětví. Portfolio zákazníků je velmi široké a zahrnuje nejen střední podniky, ale také giganty z oborů telekomunikací, obchodu, pojišťovnictví, logistiky, dopravy i státní správy apod. Více informací o společnosti lze nalézt na www.kaktus.cz.

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

Vitalia.cz: Pane doktore, je to akutní!

Pane doktore, je to akutní!

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Podnikatel.cz: Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Měšec.cz: Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

Kolik najezdíte, tolik zaplatíte na povinném ručení

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Podnikatel.cz: Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Lupa.cz: Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Lupa.cz: Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém