Hlavní navigace

Kentico software zasadí strom za každou chybu

3. 9. 2009

[Tisková zpráva] BRNO, 2. září 2009 – Brněnská společnost Kentico software (http://www.kentico.com), dodavatel publikačního systému Kentico CMS, oznámila svůj záměr vysázet strom za každou chybu nalezenou v poslední verzi jejího produktu. Společnost se zároveň zavázala opravit všechny chyby do sedmi dnů od jejich ohlášení.

Kentico software, brněnská softwarová firma dodávající webový publikační systém Kentico CMS, vysází strom za každou programovou chybu nalezenou zákazníky v jejím produktu – Kentico CMS for ASP.NET v4.1. Společnost se současně zavázala opravit každou takovou chybu během sedmi pracovních dnů od jejího ohlášení. Tyto kroky pomáhají naplnit poslání dodávat spolehlivé a stabilní řešení pro správu webových stránek, internetových obchodů, komunitních portálů a intranetů.

Zákazníci mohou oznámit nalezené chyby na stránkách http://trees.ken­tico.com a sledovat jejich aktuální počet, tedy počet stromů, které budou vysázeny. Každý jednotlivý strom bude věnován konkrétnímu zákazníkovi, který chybu nahlásil. Stromy budou vysázeny jednotlivými vývojovými týmy, které zodpovídají za příslušnou chybu.

„Přestože jsme si jisti kvalitou našeho publikačního systému, není možné dosáhnout 100% bezchybnosti. Naším cílem je však minimalizovat počet chyb a poskytnout našim zákazníkům jejich opravu, a to do sedmi pracovních dnů.“ řekl Petr Palas, zakladatel a výkonný ředitel společnosti Kentico Software.“Touto iniciativou bychom rádi povzbudili naše zákazníky k ohlášení každé chyby, kterou naleznou, a nabídli jim za to něco z čeho budou mít prospěch lidé na celé Zemi – nové stromy.“

„Kentico jsme si zvolili jako stabilní a spolehlivý CMS systém pro vývoj našich webových prezentací a portálů. Díky tomu, že je Kentico vyvíjeno pomocí moderních technologií a následně důkladně testováno, tak nám výborně slouží také jako spolehlivá platforma pro vývoj rozsáhlých Enterprise řešení,“ říká Miroslav Michálek, Ředitel internetových projektů společnosti Sprinx Systems, a.s. (www.sprinx.cz)

Výsadba stromů bude organizovaná prostřednictvím Nadace Partnerství, jež v průběhu měsíce září zvolí projekt, který firma Kentico v rámci programu Strom života finančně i vlastními silami podpoří.

„Program Strom života Nadace Partnerství dlouhodobě usiluje o zlepšování krajiny České republiky. Za devět let jeho existence se podařilo vysázet tisíce stromů v krajině i obcích. Považujeme za úspěch, pokud se nám daří kultivovat nejen krajinu, v níž žijeme, ale také podnikatelské prostředí. Doufáme proto, že projekt firmy Kentico Software se stane inspirací i pro další společnosti,“ říká vedoucí programu Strom života Nadace Partnerství Miroslava Drobílková a dodává, že podrobnější informace o programu lze nalézt na http://www.strom­zivota.cz/.

Fotografie vysazených stromů bude společnost Kentico Software publikovat během prosince. Společnost se smluvně zavázala k výsadbě 100 stromů, přestože očekávaný počet ohlášených chyb je výrazně nižší.

120na80.cz: Neplivejte pecky z vína

Neplivejte pecky z vína

Podnikatel.cz: Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

DigiZone.cz: Je tu nový formát programatické reklamy

Je tu nový formát programatické reklamy

DigiZone.cz: Mňam a Mňau odejdou z DVB-T vysílání

Mňam a Mňau odejdou z DVB-T vysílání

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

120na80.cz: Každou operaci očí pojišťovny neuhradí

Každou operaci očí pojišťovny neuhradí

Podnikatel.cz: Restauracím klesne DPH z 21 na 15 %. Kdy?

Restauracím klesne DPH z 21 na 15 %. Kdy?

Vitalia.cz: Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

Scan&Shop: Zahrajte si v Globusu na pokladní

DigiZone.cz: RRTV k neodvysílání Show Jana Krause

RRTV k neodvysílání Show Jana Krause

Vitalia.cz: Pane doktore, je to akutní!

Pane doktore, je to akutní!

Podnikatel.cz: Dali slevu, která se nevyplatila. Pozor na to

Dali slevu, která se nevyplatila. Pozor na to

DigiZone.cz: První den konference Radiokomunikace

První den konference Radiokomunikace

Lupa.cz: Jak si vedou české sítě pro Internet věcí?

Jak si vedou české sítě pro Internet věcí?

Vitalia.cz: Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Sraz starých počítačů

Děti, to je kazeta. Sraz starých počítačů

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce