Hlavní navigace

Konference Euro DesignCon 2004, kterou pořádá organizace IEC

17. 8. 2004

[Tisková zpráva]

Konference Euro DesignCon 2004, kterou pořádá organizace IEC, nabízí pestrou paletu doplňkových vzdělávacích programů * Účastníci konference se mohou bezplatně seznámit s kvalitními vzdělávacími programy Euro DesignCon 2004

Chicago, 17. srpna 2004 – Organizace IEC (International Engineering Consortium – Mezinárodní inženýrské konsorcium) oznámila, že letošní vzdělávací konference Euro DesignCon pro inženýry v elektronickém a polovodičovém průmyslu nabídne pestrou paletu bezplatných vzdělávacích programů, které jejich účastníkům umožní, spolu se shlédnutím vystavovaných exponátů, vyzkoušet si kvalitu vzdělávacích programů IEC.

Mezi nabízené vzdělávací programy patří tři přednášky, jedna veřejná panelová diskuse a pět technických panelových diskusí konferenčního typu. Přednášky budou vedeny významnými osobnostmi z této oblasti průmyslu, např. Dr. Hugo De Manem, spoluzakladatelem a starším výzkumníkem organizace IMEC, Dr. Andreasem von Zitzewitzem, členem představenstva a provozním ředitelem firmy Infineon Technologies a Nedem Barnholtem, předsedou představenstva a generálním ředitelem firmy Agilent Technologies.

Veřejnou panelovou diskusi na Euro DesignCon 2004 povede Wolfgang Rosenstiel, profesor na Universitě v Tuebingenu v Německu, který bude přednášet o současných nástrojích pro návrh elektronických systémů. Panelová diskuse má název „System-Level Design (Návrh systémových úrovní): Where is EDA? (Kam se poděla technologie EDA?).“ Mezi diskutujícími budou zástupci předních firem v oboru, včetně zástupců firem Celoxica, Synopsys, STMicroelectronics, a Infineon Technologies.

Významné společnosti, včetně firem Mentor Graphics, IBM, TSMC, LSI Logic, ARM Ltd. a edacentrum uspořádají pět technologických konferencí zaměřených na aktuální problémy elektroniky, se kterými se návrháři systému setkávají. Každé z pěti konferenčních panelových diskusí se zúčastní významní odborníci v dané oblasti, aby mohli živě diskutovat o aktuálních problémech. Jednotlivé panelové diskuse budou zaměřeny na následující oblasti: „Kdo má užitek z jednotkových logických funkcí?“, „Testovací návrhy jader aplikací“, „Produktivita při navrhování systémů: Co to je a proč ji měřit?“, „Dosáhla technologie FPGA vrcholu?“, „Je technologie ASIC mrtvá?“ Jaká polovodičová řešení byste si měli vybrat? a „Návrhy systémů pro výrobu s ohledem na minimalizaci předělávek?“.

John Janowiak, ředitel IEC, řekl: „Konference DesignCon představuje jedinečnou nabídku doplňkových vzdělávacích programů, které jsou vedeny významnými osobnostmi a společnostmi v polovodičovém průmyslu a v oblasti návrhu elektronických systémů.“

Kromě bezplatných panelových diskusí a přednášek nabízí konference Euro DesignCon 2004 přehlídku poskytovatelů nástrojů EDA, prezentace výrobců polovodičové techniky, poskytovatelů internetu a OEM software. Účastníci konference mohou této příležitosti využít k setkání s významnými světovými firmami v oboru, které zde představí své nejnovější produkty. Účastníci tak získají informace o těchto produktech z první ruky.

Kromě bohatého doplňkového programu nabízí konference Euro DesignCon 2004 také pestrou paletu placených vzdělávacích programů, včetně 40 technických seminářů a sedmi přednášek TecForum, kde účastníci získají nejnovější informace o návrzích systémů, kontrole navržených systémů, návrzích vysokorychlostních systémů, systémů pro automobilový průmysl a o návrzích bezdrátových komunikačních systémů.

Konference Euro DesignCon 2004 se koná 11. – 14. října 2004 v grandhotelu ArabellaSheraton v německém Mnichově. Registrace a informace o programech konference Euro DesignCon najdete na serveru http://www.de­signcon.com/e­uro.

O DesignCon (http://www.de­signcon.com) – DesignCon, DesignCon East a Euro DesignCon jsou vzdělávací programy konferenčního typu, které poskytují nejnovější informace o dění v polovodičovém průmyslu pro návrháře čipových a systémových technologií. DesignCon nabízí praktické informace a postupy od nejvýznamnějších světových firem v oboru, které lze shlédnout a odzkoušet přímo na výstavní ploše a které lze okamžitě použít.

O organizaci IEC (http://www.i­ec.org) – Organizace IEC je nezisková organizace zabývající se podporou technologického pokroku na celém světě. Od roku 1944 poskytuje IEC vysoce kvalitní vzdělávací programy pro specialisty z různých oborů průmyslu, pro studenty a učitele. Ve spolupráci s předními firmami v elektrotechnice, vytvořila organizace IEC pestrou paletu bezplatných on-line vzdělávacích programů. IEC se rovněž zabývá vedením výzkumných programů, které mají vliv na celkovou situaci v tomto průmyslu. Organizace rovněž provádí vědeckou činnost, zabývá se vydáváním odborných publikací, pořádáním konferencí a dalšími činnostmi, jejichž cílem je využít příležitostí, které skýtá moderní informační věk. Více než 70 předních světových univerzit jsou partnery IEC a organizace rovněž vede Asociaci pro elektrotechniku a počítačovou techniku.

KONTAKT:

The International Engineering Consortium (IEC)
Lynne Bobak
Telefon: 312–559–3862
E-Mail: lbobak@iec.org

120na80.cz: I stařec může mít spermie jako zamlada

I stařec může mít spermie jako zamlada

Měšec.cz: 6 změn v novele občanského zákoníku

6 změn v novele občanského zákoníku

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Podnikatel.cz: Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Zahraniční faktura v hlášení k DPH?

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

120na80.cz: Neplivejte pecky z vína

Neplivejte pecky z vína

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Měšec.cz: ČNB: ERB bank není solventní

ČNB: ERB bank není solventní

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Vitalia.cz: Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu