Hlavní navigace

Krámky.cz v novém, oslovují stále více prodejců

22. 2. 2010

[Tisková zpráva] Unikátní obchodní platforma Krámky.cz (www.kramky.cz) změnila podobu své titulní strany a svým zákazníkům přináší také další změny. Server, který poskytuje drobným prodejcům ojedinělou možnost zdarma si založit vlastní internetový obchod, tím přechází do ostrého provozu. Již dnes jeho služeb využívají stovky aktivních obchodů.

Server Krámky.cz vznikl v létě loňského roku s cílem oslovit drobné prodejce a živnostníky, kteří hledají jednoduchý a účinný způsob prodeje svého zboží na internetu. Krámky těmto uživatelům nabízí možnost zdarma si založit plně funkční internetový obchod. Navíc je veškeré zboží vložené do jednotlivých krámků nabízeno k prodeji na centrální doméně www.kramky.cz.

S průběhem zkušebního provozu jsou spokojeni také zástupci provozovatele. „Ukázalo se, že řada zejména drobných podnikatelů nenašla na internetu nástroj, který by jim umožnil levně prodávat jejich zboží. Po úpravách, které jsme na Krámcích provedli začátkem února, jde podle našeho názoru o plně profesionální a na českém trhu zcela ojedinělý prodejní systém,“ vysvětluje Kamil Gric, ředitel společnosti xBizon, s.r.o.

Prokazují to také statistiky aktivních obchodů a realizovaných transakcí. V současné době lze na Krámcích najít stovky aktivních obchodů, které každý měsíc realizují objednávky v hodnotě více než půl milionu korun. „Od začátku roku 2010 vznikají každý měsíc desítky až stovky nových krámků. Podobně stoupá také množství objednaného zboží. Naše prodejce se snažíme vzdělávat a prezentovat jim nástroje, pomocí nichž mohou své zboží na internetu zviditelnit. Součástí nabídky Krámků jsou například doplňující služby za bezkonkurenční ceny,“ vysvětluje Kamil Gric. Mezi službami lze najít školení, registrace do katalogů, SEO optimalizaci a další.

Specialitou Krámku je také specifická nabídka zboží. Kamil Gric k tomu dodává: „Tím, že jsme se zaměřili na odlišnou cílovou skupinu, pro niž nejsou vhodné aukce či klasické internetové bazary, nabízí řada našich prodejců skutečně netradiční zboží. Jde často o řemeslné či rukodělné výrobky, ale také zboží čistě spotřebního charakteru.“

Zkrácená verze zprávy pro okamžité otištění ve vašem periodiku (255 znaků): Netradiční obchodní platforma Krámky.cz přešla do ostrého provozu. Svým uživatelům nabízí založení plnohodnotného e-shopu zdarma či za minimální poplatek. Již dnes disponují Krámky stovkami aktivních obchodů s nabídkou velkého množství netradičního zboží.

O projektu Krámky.cz
Krámky.cz jsou unikátní obchodní platformou, která nabízí drobným prodejcům a živnostníkům založení vlastního internetového obchodu. Registrace je zdarma a uživatel má k dispozici funkční e-shop do několika minut. Veškeré zboží vložené prodejci je navíc nabízeno k prodeji nejen na adrese krámku, ale také na centrální doméně www.kramky.cz.

O společnosti xBizon, s.r.o.
xBizon, s.r.o. je mladá společnost odborníků z oblasti médií, orientující se na tvorbu originálních internetových projektů. Návštěvníkům našich webu předkládáme netradiční mediální projekty, které přináší nový pohled na danou problematiku, stejně jako portály z oblasti služeb, které v České republice doposud chybí.

Lupa.cz: IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

IT ve firmách: je problém mezi klávesnicí a židlí?

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Měšec.cz: 6 změn v novele občanského zákoníku

6 změn v novele občanského zákoníku

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Podnikatel.cz: Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Koupit večer pečivo na maloměstě. Utopie?

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

120na80.cz: I stařec může mít spermie jako zamlada

I stařec může mít spermie jako zamlada

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?