Hlavní navigace

Lenovo rozšiřuje své all-in-one portfolio o nové multimediální PC

30. 11. 2010

[Tisková zpráva] Praha, 25. listopadu 2010 – IdeaCentre B310 je nový přírůstek do nabídky all-in-one počítačů společnosti Lenovo. Multimediální počítač s vysokým výkonem vyniká kompaktním designem, nechybí mu ani funkce pro přehrávání filmů, hudby, hraní her a chatování s přáteli, které jsou uživateli stále oblíbené.

„Lenovo IdeaCentre B310 poskytuje spolehlivost, výkon a zábavu v kompaktním all-in-one balení," řekl Pavel Janich ze společnosti Lenovo. „Nový IdeaCentre je ideální pro uživatele, kteří chtějí sloučit své rozměrné počítačové skříně, monitor a kabely do jednoho all-in-one počítače, který může celá rodina využít pro práci, hraní nebo studium, od pracovny až po ložnici.“

IdeaCentre B310 je vybavený  procesory pro stolní počítače s lepším výkonem, než mají procesory určené do notebooků, které lze jinak nalézt v mnoha all-in-one PC. Uživatelé si mohou vybrat z procesorů Intel Core i3, i5 a i7, operační paměti až 4 GB a pevného disku až 1 TB. V porovnání s podobnými standardními desktopovými produkty z roku 2008 poskytuje IdeaCentre B310 s procesorem Intel Core i5 až 3,3× lepší výkon ve víceúlohovém zpracování dat.

Zábava ve velkém stylu

IdeaCentre B310 s 21,5palcovým displejem s rozlišením Full HD 1920×1080 bodů a širokoúhlým poměrem stran 16:9 nabídne mnohem větší zážitky ze zábavy, a to i díky integrovaným stereo reproduktorům. Navíc jsou všechny modely B310 vybaveny panelem NaturalTouch a disponují sadou softwaru Lenovo IdeaTouch, která nabízí celou řadu dotykově optimalizovaných multimediálních aplikací včetně Touch Games, PowerCinema, VeriGesture a AutoCollage.

Lenovo IdeaCentre B310 s rozměry 526×407×111 mm a hmotností 7,2 kg přináší zábavu ve velkém stylu s volitelnou bezdrátovou Bluetooth klávesnicí, myší a integrovaným vysokorychlostním 802.11 b/g/n Wi-Fi adaptérem. Navíc AIO počítač nabízí držák, který umožňuje naklopení panelu až pod 35° úhlem pro správu kabelů a snadný přístup ke čtečce paměťových karet 5 v 1 i USB 2.0 a IEEE1394 konektorům umístěným po stranách. Počítač může být vybavený volitelným TV tunerem. Spolu se software YouCam nabízí B310 integrovanou vysoce citlivou webkameru, která má větší objektiv i jemnější citlivost na barvy a odstíny a vytváří tak jasnější obraz a vyšší kontrast pro lepší video hovory, zejména v prostředí s nízkou úrovní osvětlení. Software YouCam, moderní nástroj pro webovou kameru, nabízí například funkce pro sledování obličeje a obrazové efekty.

Chrání  váš počítač i vás

Lenovo IdeaCentre B310 se může pochlubit funkcemi, které chrání spotřebitele i jejich počítač. Lenovo Dynamic Brightness System přispívá k ochraně očí uživatele tím, že automaticky upravuje jas displeje podle okolních světelných podmínek. Lenovo Eye Distance System, rovněž předinstalovaný na IdeaCentre B310, upozorňuje uživatele, když se přiblíží příliš blízko k obrazovce. A konečně Lenovo Rescue System 3.0 je dalším důležitým nástrojem pro dnešní spotřebitele, protože nabízí rychlý a jednoduchý způsob, jak zálohovat a obnovit data. Stlačením funkční klávesy F2 mohou uživatelé obnovit svůj operační systém Windows a celý pevný disk do továrního nastavení a obnovit svá data. 

Cena a dostupnost

Lenovo IdeaCentre B310 bude k dispozici na českém trhu od prosince 2010 a jeho cena začne na 19 990 Kč s DPH. 

Pro nejnovější informace o Lenovo news se zaregistrujte na RSS kanály společnosti Lenovo nebo sledujte Lenovo na Twitteru: www.twitter.com/Le­novoCZ

O společnosti Lenovo

Společnost Lenovo je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců špičkové výpočetní techniky. Obchodní model společnosti Lenovo je postaven na inovacích, efektivním provozu a úsilí o maximální uspokojení zákazníka, přičemž společnost zároveň významně investuje na rozvíjejících se trzích. Společnost Lenovo v dnešní podobě vznikla akvizicí divize osobních počítačů IBM a dnes se věnuje vývoji, výrobě a prodeji spolehlivých, vysoce kvalitních, bezpečných a snadno použitelných technologických produktů a služeb pro zákazníky z celého světa. Hlavní výzkumná centra společnosti Lenovo se nachází v japonském Yamatu, čínském Pekingu, Šanghaji a Šenzenu a v americkém Raleighu. Další informace o společnosti Lenovo jsou k dispozici na www.lenovo.com.

Lupa.cz: Z pražského sídla CETINu budou byty

Z pražského sídla CETINu budou byty

Měšec.cz: Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P
MarketVoice

Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Vitalia.cz: Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

120na80.cz: I stařec může mít spermie jako zamlada

I stařec může mít spermie jako zamlada

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

120na80.cz: Jak se pozná autista?

Jak se pozná autista?

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Podnikatel.cz: Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Měšec.cz: Povinné ručení podle najetých kilometrů

Povinné ručení podle najetých kilometrů

Vitalia.cz: Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

Za nás žádná hyperaktivita nebyla…

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

DigiZone.cz: DVB-T2: problémy českých TV stanic

DVB-T2: problémy českých TV stanic

Podnikatel.cz: Zbrojí proti EET, za účtenku chce 5 Kč

Zbrojí proti EET, za účtenku chce 5 Kč