Hlavní navigace

Mediatel nabízí 45 webů pro podnikatele zdarma

16. 7. 2010

[Tisková zpráva] Praha, 15. července 2010 – Společnost Mediatel ve spolupráci s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR vyhlašuje soutěž o 45 profesionálních webových stránek zdarma. Živnostníci a malé firmy mají příležitost získat internetovou prezentaci, která zajišťuje vysokou míru konverze návštěvníka stránek na zákazníka a pomůže jim v rozvoji podnikání. Soutěž „Získejte zdarma web, který vydělává“ probíhá od 15. července do 15. října.

Mediatel nedávno představil novou službu Internet 123, která nabízí kompletní servis v oblasti tvorby firemních webových stránek včetně jejich správy a optimalizace. V souvislosti s tím vznikla i myšlenka zrealizovat soutěž, která upozorní na význam kvalitní webové prezentace pro segment živnostníků a malých firem a části podnikatelů k ní usnadní přístup. „Mediatel se stal komplexním poskytovatelem marketingových služeb, který nabízí svým zákazníkům 100% řešení počínaje tvorbou optimalizované webové prezentace až po zviditelnění se v rámci tištěného, online a mobilního adresáře. Naším cílem je podporovat malé a střední podniky ve všech oblastech. Touto soutěží nechceme podpořit pouze 45 vítězných firem, ale chceme si tímto také vylepšit postavení na našem novém trhu,“ říká Kimberli Lewis, generální ředitelka společnosti Mediatel pro Českou republiku a Slovensko.

Soutěž probíhá na stránkách http://soutez­.internet123.cz. Živnostníci a malé firmy se mohou přihlásit vyplněním jednoduchého formuláře, na jehož základě jim bude na stránkách vytvořen veřejný profil. Návštěvníci stránek pak budou moci svému favoritovi udělit hlas. Průběžné výsledky se budou zobrazovat na hlavní stránce soutěže.

„Pro malé a střední podnikatele, zejména pak pro ty začínající, není snadné se prosadit. Efektivní prezentace na internetu může výrazně napomoci úspěchu,“ říká Eva Svobodová, generální ředitelka Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. „Jsme proto velmi rádi, že se společnost Mediatel snaží živnostníky a malé podniky formou podobné soutěže podpořit.“

Soutěžící si budou moci vybrat, zda se chtějí ucházet o jeden ze 35 webů Internet 123 Start nebo 10 webů Internet 123 Firma. Kategorie Start je určená především pro živnostníky a drobné podnikatele, pro které je vhodná jednoduchá prezentace. Kategorie Firma osloví spíše střední firmy, stránky jsou více členěné a umožňují propagaci širšího portfolia produktů a služeb. Součástí výhry je kromě samotné tvorby webové prezentace i její bezplatná roční správa. Ta zahrnuje psaní textů a jejich optimalizaci pro vyhledávače, vytvoření mobilní verze stránky, synchronizaci s Google Maps nebo měření příchozích hovorů.

Společnost Mediatel je součástí mezinárodní skupiny European Directories S.A. a působí na českém a slovenském trhu od r. 1991. Nabízí široké portfolio elektronických i tištěných produktů určených pro vyhledávání kontaktů. Klíčovými značkami Mediatelu jsou ZlatéStránky.cz, TravelGuide.cz, Hotel Guide a B2B databáze firem Inform.cz. Mediatel poskytuje také directmarketingové služby (telemarketing, pronájem adres, direct mail, tvorbu a správu databází). Mediatel má více než 500 zaměstnanců, sídlo společnosti je v Praze, regionální kanceláře v Brně, Českých Budějovicích, Plzni, Hradci Králové a Ústí nad Labem.

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Podnikatel.cz: Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Hygiena je věda, tohle ale přehnali

Lupa.cz: Z pražského sídla CETINu budou byty

Z pražského sídla CETINu budou byty

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase

120na80.cz: Sem vás dají, když budete v karanténě

Sem vás dají, když budete v karanténě

Vitalia.cz: Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Test: Je nákup se skenerem skutečně OK?

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

120na80.cz: I stařec může mít spermie jako zamlada

I stařec může mít spermie jako zamlada

Měšec.cz: Povinné ručení podle najetých kilometrů

Povinné ručení podle najetých kilometrů

Vitalia.cz: Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Měšec.cz: Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

Přišli jste o všechno, jak se dostat k penězům?

120na80.cz: Jak se pozná autista?

Jak se pozná autista?

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Měšec.cz: Když krachuje banka

Když krachuje banka

DigiZone.cz: Je tu nový formát programatické reklamy

Je tu nový formát programatické reklamy

DigiZone.cz: DVB-T2: problémy českých TV stanic

DVB-T2: problémy českých TV stanic

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce