Hlavní navigace

Mercury koupí společnost Systinet a vrhne se na rychle rostoucí trh SOA

10. 1. 2006

[Tisková zpráva] Společnost Mercury Interactive Corporation, globální lídr v oblasti softwaru pro optimalizaci podnikových technologií, oznámila podepsání definitivní dohody na akvizici soukromé společnosti Systinet Corporation za 105 miliónů dolarů v hotovosti.

Systinet je přední poskytovatel softwaru a služeb pro řízení architektury orientované na služby (SOA). Zákazníci používají technologii Systinetu při správě podnikových služeb SOA a vytváření bezpečných a spolehlivých webových služeb. Technologie Systinetu v kombinaci s produkty Mercury BTO Enterprise pomůže zákazníkům komplexně optimalizovat kvalitu, výkon a dostupnost podnikových služeb SOA.
„Jsme přesvědčeni, že kombinace technologií Mercury a Systinet nás okamžitě postaví do pozice lídra rychle rostoucího trhu SOA,“ řekl Tony Zingale, generální ředitel společnosti Mercury. „Mercury neustále rozvíjí své produkty BTO, které pomáhají zákazníkům optimalizovat podnikatelské výsledky jejich iniciativ v oblasti informačních technologií. Technologie a vysoká odbornost společnosti Systinet v oblasti architektury SOA v kombinaci s vedoucí pozicí Mercury na trhu BTO vytvoří silnou synergii mezi našimi produkty. Díky tomu budeme schopni pokrývat širší spektrum obchodních příležitostí na rychle rostoucím trhu SOA.“
Funkce produktů společnosti Systinet pro řízení a správu životního cyklu architektur SOA poskytují přehled, kontrolu, kvalitu a integritu, které jsou nezbytnými předpoklady úspěšné implementace architektury SOA. Produkty Systinetu poskytují prostředky pro publikování a vyhledávání podnikových služeb, vytváření, správu a uplatňování zásad a pro řízení celého životního cyklu podnikových služeb a dalších součástí architektury SOA. Mezi hlavní produkty společnosti Systinet patří:

  1. Systinet Registry, který podniky široce využívají pro organizaci, správu, vyhledávání a publikování opakovaně využitelných podnikových služeb a dalších součástí architektury SOA;
  2. Systinet Policy Manager, jenž usnadňuje vytváření a správu zásad a automatizuje ověřování služeb. Pomáhá tak zajistit, aby byly do produkčního použití publikovány pouze služby vyhovující nastaveným zásadám.

„Jsme nadšeni, že spojením se společností Mercury budeme schopni lépe pomáhat zákazníkům s optimalizací podnikatelských výsledků jejich projektů SOA,“ řekl Thomas Erickson, prezident a generální ředitel společnosti Systinet. „Kombinace řešení SOA Systinetu a produktů Mercury BTO Enterprise přinese zákazníkům společnosti Mercury komplexnější prostředky pro dosažení spolehlivých a předvídatelných podnikatelských výsledků z projektů SOA.“
Mercury plánuje, že pomocí produktů Systinetu bude zákazníkům pomáhat snižovat rizika související s praktickými výsledky projektů SOA. Pomocí produktů Mercury a Systinet budou zákazníci schopni dosahovat předvídatelných, konzistentních podnikatelských výsledků projektů SOA. Získají potřebnou kontrolu a přehled pro opakované využívání podnikových služeb a budou moci optimalizovat kvalitu, výkonnost a dostupnost aplikací SOA.
Akvizice podléhá obvyklým podmínkám uzavření a schválení příslušnými regulačními úřady. Měla by být uzavřena během prvního čtvrtletí roku 2006 a očekává se, že mírně rozředí zisk společnosti Mercury za rok 2006 a v roce 2007 přispěje k navýšení zisku.

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Vitalia.cz: Raději 14 cigaret, než být sám

Raději 14 cigaret, než být sám

120na80.cz: Válka s uhry. Můžete ji vyhrát

Válka s uhry. Můžete ji vyhrát

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Měšec.cz: Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P
MarketVoice

Investujte do dluhů. Půjčte peníze přes P2P

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Měšec.cz: Povinné ručení podle najetých kilometrů

Povinné ručení podle najetých kilometrů

120na80.cz: 10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

Měšec.cz: Když krachuje banka

Když krachuje banka

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Podnikatel.cz: První česká finta, jak lze obejít #EET

První česká finta, jak lze obejít #EET

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

DigiZone.cz: DVB-T2: ČRa a přechodová síť 12

DVB-T2: ČRa a přechodová síť 12

Vitalia.cz: Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Vitalia.cz: Pane doktore, je to akutní!

Pane doktore, je to akutní!

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA