Hlavní navigace

Mercury koupí společnost Systinet a vrhne se na rychle rostoucí trh SOA

10. 1. 2006

[Tisková zpráva] Společnost Mercury Interactive Corporation, globální lídr v oblasti softwaru pro optimalizaci podnikových technologií, oznámila podepsání definitivní dohody na akvizici soukromé společnosti Systinet Corporation za 105 miliónů dolarů v hotovosti.

Systinet je přední poskytovatel softwaru a služeb pro řízení architektury orientované na služby (SOA). Zákazníci používají technologii Systinetu při správě podnikových služeb SOA a vytváření bezpečných a spolehlivých webových služeb. Technologie Systinetu v kombinaci s produkty Mercury BTO Enterprise pomůže zákazníkům komplexně optimalizovat kvalitu, výkon a dostupnost podnikových služeb SOA.
„Jsme přesvědčeni, že kombinace technologií Mercury a Systinet nás okamžitě postaví do pozice lídra rychle rostoucího trhu SOA,“ řekl Tony Zingale, generální ředitel společnosti Mercury. „Mercury neustále rozvíjí své produkty BTO, které pomáhají zákazníkům optimalizovat podnikatelské výsledky jejich iniciativ v oblasti informačních technologií. Technologie a vysoká odbornost společnosti Systinet v oblasti architektury SOA v kombinaci s vedoucí pozicí Mercury na trhu BTO vytvoří silnou synergii mezi našimi produkty. Díky tomu budeme schopni pokrývat širší spektrum obchodních příležitostí na rychle rostoucím trhu SOA.“
Funkce produktů společnosti Systinet pro řízení a správu životního cyklu architektur SOA poskytují přehled, kontrolu, kvalitu a integritu, které jsou nezbytnými předpoklady úspěšné implementace architektury SOA. Produkty Systinetu poskytují prostředky pro publikování a vyhledávání podnikových služeb, vytváření, správu a uplatňování zásad a pro řízení celého životního cyklu podnikových služeb a dalších součástí architektury SOA. Mezi hlavní produkty společnosti Systinet patří:

  1. Systinet Registry, který podniky široce využívají pro organizaci, správu, vyhledávání a publikování opakovaně využitelných podnikových služeb a dalších součástí architektury SOA;
  2. Systinet Policy Manager, jenž usnadňuje vytváření a správu zásad a automatizuje ověřování služeb. Pomáhá tak zajistit, aby byly do produkčního použití publikovány pouze služby vyhovující nastaveným zásadám.

„Jsme nadšeni, že spojením se společností Mercury budeme schopni lépe pomáhat zákazníkům s optimalizací podnikatelských výsledků jejich projektů SOA,“ řekl Thomas Erickson, prezident a generální ředitel společnosti Systinet. „Kombinace řešení SOA Systinetu a produktů Mercury BTO Enterprise přinese zákazníkům společnosti Mercury komplexnější prostředky pro dosažení spolehlivých a předvídatelných podnikatelských výsledků z projektů SOA.“
Mercury plánuje, že pomocí produktů Systinetu bude zákazníkům pomáhat snižovat rizika související s praktickými výsledky projektů SOA. Pomocí produktů Mercury a Systinet budou zákazníci schopni dosahovat předvídatelných, konzistentních podnikatelských výsledků projektů SOA. Získají potřebnou kontrolu a přehled pro opakované využívání podnikových služeb a budou moci optimalizovat kvalitu, výkonnost a dostupnost aplikací SOA.
Akvizice podléhá obvyklým podmínkám uzavření a schválení příslušnými regulačními úřady. Měla by být uzavřena během prvního čtvrtletí roku 2006 a očekává se, že mírně rozředí zisk společnosti Mercury za rok 2006 a v roce 2007 přispěje k navýšení zisku.

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

Root.cz: Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Kamery Sony se dají ovládnout na dálku

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

Podnikatel.cz: 3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

3, 2, 1..EET startuje. Na co nezapomenout?

Root.cz: 250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

250 Mbit/s po telefonní lince, když máte štěstí

DigiZone.cz: Další dva kanály nabídnou HbbTV

Další dva kanály nabídnou HbbTV

Měšec.cz: Europlatby: někde bez poplatku, jinde i 350 Kč

Europlatby: někde bez poplatku, jinde i 350 Kč

Vitalia.cz: Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

Spor o mortadelu: podle Lidlu falšovaná nebyla

DigiZone.cz: Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Digi CZ výrazně zlevnila balíček HBO

Vitalia.cz: Dáte si jahody s plísní?

Dáte si jahody s plísní?

Podnikatel.cz: Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Vitalia.cz: Nahradí sluch, ale zvuk je zcela jiný

Nahradí sluch, ale zvuk je zcela jiný

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

DigiZone.cz: HD programy ČT i v UPC Horizon

HD programy ČT i v UPC Horizon

DigiZone.cz: Rádio Šlágr má licenci pro digi vysílání

Rádio Šlágr má licenci pro digi vysílání

120na80.cz: Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Měšec.cz: Finančním poradcům hrozí vracení provizí

Finančním poradcům hrozí vracení provizí