Hlavní navigace

Mercury získala hlavní cenu v soutěži Testers Choice Awards časopisu Software test & Performance

8. 12. 2005

[Tisková zpráva] Společnost Mercury Interactive Corporation, světový lídr v oblasti optimalizace podnikových technologií (BTO), oznámila, že získala hlavní cenu a první ceny v sedmi produktových kategoriích soutěže Software Test & Performance časopisu Testers Choice Awards. Ocenění byla udělena produktům pro testování softwaru a řízení výkonnosti, jež používají podnikové týmy testování a zajištění kvality (QA) ke zvyšování kvality softwaru.

Vítěze ocenění určili předplatitelé časopisu Software Test & Performance, kteří pro produkty hlasovali v různých kategoriích. Společnost Mercury získala ocenění v následujících kategoriích:

  • Hlavní cena – udělena produktu Mercury TestDirector, který získal nejvyšší počet hlasů ve všech kategoriích.
  • Testování a výkonnost dat – ocenění uděleno produktu Mercury LoadRunner za funkce pro testování, ověřování a ladění databází a datových sad.
  • Testování zátěže a výkonnosti – ocenění uděleno produktu Mercury LoadRunner za funkce pro určení výkonnosti webových, klientských a serverových aplikací před nasazením a po něm.
  • Funkční testování – ocenění uděleno produktu Mercury QuickTest Professional za funkce pro testování aplikací a komponent včetně jednotek, požadavků a testování uživatelského rozhraní.
  • Řízení testování a zajištění kvality – ocenění uděleno produktu Mercury TestDirector za funkce pro řízení procesu testování včetně případů testování, programů beta a generování sestav.
  • Řešení automatizace testování – ocenění uděleno produktu Mercury QuickTest Professional za funkce pro vytváření, údržbu a implementaci systémů automatizace testování.
  • Testování a výkonnost Javy – ocenění uděleno produktu Mercury LoadRunner pro vývojáře aplikací na platformách Java a Java 2 Enterprise Edition a pro profesionály testování a zajištění kvality.
  • Integrovaná testovací sada – ocenění uděleno produktu Mercury TestDirector jako ucelenému řešení testování a zajištění kvality, jehož funkčnost přesahuje několik kategorií.

„Porotci, kteří pro tato ocenění vybrali právě společnost Mercury, jsou naši předplatitelé, profesionálové, kteří se zabývají testováním a zajištěním kvality softwaru, vývojem softwaru a dalšími aspekty testování a kteří na hodnocené technologie každý den spoléhají,“ řekla Lindsey Vereen, redaktorka časopisu Software Test & Performance. „Hlasování kolegů je nejsilnějším možným doporučením nejlepších produktů a služeb. Skuteční odborníci, naši předplatitelé, oceněními Testers Choice udělili vítězům velkou chválu.“
„Společnost Mercury si váží toho, že čtenáři časopisu Software Test & Performance ocenili naše produkty pro poskytování vysoce kvalitních aplikací,“ řekl Rajesh Radhakrishnan, viceprezident společnosti Mercury pro řešení poskytování aplikací. „Společnost Mercury je odhodlána pomáhat zákazníkům uvádět do provozu vysoce kvalitní aplikace, které přinášejí očekávané podnikatelské výsledky.“
Podle IDC je Mercury nesporným lídrem v oblasti dodávání aplikací s více než 58procentním podílem na trhu, což je více než trojnásobek podílu jakéhokoli jiného poskytovatele.1 Ve zprávě agentury Gartner Inc. Application Quality Ecosystem, 2005: Leaders and Challengers (Ekosystém kvality aplikací, 2005: lídři a vyzyvatelé) se společnost Mercury umístila v kvadrantu lídra.2

Další informace o oceněném produktu Mercury TestDirector najdete na webové stránce http://downlo­ad.mercury.com/cgi-bin/portal/dow­nload/loginFor­m.jsp?id=65.

Vitalia.cz: Vláknina: Rozpustná, nebo nerozpustná?

Vláknina: Rozpustná, nebo nerozpustná?

Vitalia.cz: Jak koupit Mikuláše a nenaletět

Jak koupit Mikuláše a nenaletět

DigiZone.cz: NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Root.cz: Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

Nová třída SD karet A1 s vysokým výkonem

DigiZone.cz: Milan Kruml: procházka TV historií

Milan Kruml: procházka TV historií

Vitalia.cz: Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Podnikatel.cz: Víme první výsledky doby odezvy #EET

Víme první výsledky doby odezvy #EET

Podnikatel.cz: Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Lupa.cz: Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

120na80.cz: Bojíte se encefalitidy?

Bojíte se encefalitidy?

Měšec.cz: Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Vitalia.cz: To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

Podnikatel.cz: Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

120na80.cz: 5 poporodních problémů a jejich řešení

5 poporodních problémů a jejich řešení

Vitalia.cz: Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Tesco: Chudá rodina si koupí levné polské kuře

Vitalia.cz: Manželka je bio, ale na sex moc není

Manželka je bio, ale na sex moc není

Podnikatel.cz: Změny v daních z příjmů u zaměstnávání

Změny v daních z příjmů u zaměstnávání

Podnikatel.cz: Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu