Hlavní navigace

MiStation vstupuje na trh s novinkou ONEBook Rivendell

11. 2. 2009

[Tisková zpráva] Brno, 11. 2. 2009 - Přední distribuční společnost ELKO TRADING, spol. s r. o., přináší jako první na náš trh novinku od významného výrobce spotřební elektroniky MiSTATION - model ONEBook Rivendell. Jedná se o kompletně softwarově a hardwarově vybavené multimediální zařízení ONEBook včetně GPS navigace pro celou Evropu.

Proč ONEBook?
Název konceptu vychází ze zkratky O.N.E. – Only Need Energy – tedy anglického spojení vyjadřujícího zásadní výhodu tohoto konceptu, kterou je kompletní softwarové a hardwarové vybavení jak pro běžné každodenní uživatele, tak pro odborníky ve svém oboru. Jediné co tedy ONEBook potřebuje je zdroj energie. Třešničkou na dortu je integrovaný přijímač GPS signálu, takže funguje jako plnohodnotná navigace po celé Evropě. Tato koncepce ONEBook je na trhu nová, jelikož ostatní přístroje jsou od konkurence dodávány buď úplně bez SW, nebo v lepších případech pouze s operačním systémem. Koncept ONEBook běží celý na platformě Windows XP, takže je zajištěná plná kompatibilita se všemi běžnými aplikacemi, na které jsou všichni uživatelé zvyklí.

Navigace
Pro účely cestování je možné ONEBook Rivendell využít jako plnohodnotnou navigaci jak v autě, tak i v přírodě. Díky vestavěnému přijímači GPS a anténě, která pokrývá celé tělo přístroje, uživatel vždy ví, kde se nachází a pomocí vestavěné navigace pro celou Evropu se bude pohybovat i v neznámých místech jako by cestu předem znal. Samozřejmostí navigace je hlasový profil a 3D mapy.

Kancelář vždy u sebe
ONEBook Rivendell obsahuje kompletní kancelářský balík pro každodenní práci. Uživatel může bez omezení pracovat s dokumenty, Word (texty), Excel (tabulky), Powerpoint (prezentace), Acces (databáze) nebo Corel (vektorová grafika). Samozřejmostí je pak program pro emailovou komunikaci Outlook a prohlížeč internetu Explorer. Fotografům a grafikům bude napomáhat plnohodnotný software na správu, katalogizaci a prohlížení fotografií a obrázků a to jak bitmapových tak i vektorových či animovaných. Plná komunikace je zajištěna webkamerou a integrovaným mikrofonem.

Podpis na ONEBook
Pokud zákazník navštíví webové stránky www.mistation.cz získá jedinečnou možnost nechat si svůj ONEBook laserem podepsat, nebo si ho nechat označit dle svých představ.

ELKO TRADING, spol. s r.o.
Společnost ELKO TRADING, spol. s.r.o. (dále jen ELKO) je obchodní a velkoobchodní firma, která patří mezi nejvýznamnější distributory působící na trhu ICT od roku 1993. Je aktivní zejména v oblasti výpočetní techniky, spotřební elektroniky, navigační techniky a komunikačního řešení. Ve všech těchto oblastech spolupracuje s významnými partnery a firmami, zejména v ČR a SR. Velký úspěch si firma připisuje také jako hlavní distributor výpočetní a navigační techniky do všech významných hypermarketů působících ve střední Evropě.

Sídlo a centrála společnosti se nachází v Brně v novém ELKO TRADING CENTRU (červen 2006). Zde se nachází hlavní sklady (8 000m2) a kancelářské prostory (700m2). Společnost vlastní též dvě pobočky jednu v Kutné Hoře a druhou ve Frýdku Místku. Za dobu svého působení na trhu si ELKO vybudovalo širokou síť zákazníků, která nyní čítá přes 4000 partnerů. V současné době společnost ELKO zaměstnává okolo 40 zaměstnanců, kteří mají bohaté profesní zkušenosti v obchodní činnosti za více jak 15 let působení firmy na trhu.

Vitalia.cz: Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

Umí delikátní operace a má katalog: Pipinotéku

120na80.cz: I stařec může mít spermie jako zamlada

I stařec může mít spermie jako zamlada

Vitalia.cz: Pane doktore, je to akutní!

Pane doktore, je to akutní!

DigiZone.cz: E-liga na FTV Prima: je tu Hearthstone

E-liga na FTV Prima: je tu Hearthstone

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Podnikatel.cz: EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Vitalia.cz: Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Víc než polovina lidí je moc silná v pase

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Podnikatel.cz: Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Alza.cz 28. října otevře. Dle ČOI poruší zákon

Vitalia.cz: Co dělat s nedozrálým pomelem?

Co dělat s nedozrálým pomelem?

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DigiZone.cz: DVB-T2: problémy českých TV stanic

DVB-T2: problémy českých TV stanic

Měšec.cz: Povinné ručení podle najetých kilometrů

Povinné ručení podle najetých kilometrů

Vitalia.cz: Víte, že banány se pěstují v pytlíku?

Víte, že banány se pěstují v pytlíku?