Hlavní navigace

MiStation vstupuje na trh s novinkou ONEBook Rivendell

11. 2. 2009

[Tisková zpráva] Brno, 11. 2. 2009 - Přední distribuční společnost ELKO TRADING, spol. s r. o., přináší jako první na náš trh novinku od významného výrobce spotřební elektroniky MiSTATION - model ONEBook Rivendell. Jedná se o kompletně softwarově a hardwarově vybavené multimediální zařízení ONEBook včetně GPS navigace pro celou Evropu.

Proč ONEBook?
Název konceptu vychází ze zkratky O.N.E. – Only Need Energy – tedy anglického spojení vyjadřujícího zásadní výhodu tohoto konceptu, kterou je kompletní softwarové a hardwarové vybavení jak pro běžné každodenní uživatele, tak pro odborníky ve svém oboru. Jediné co tedy ONEBook potřebuje je zdroj energie. Třešničkou na dortu je integrovaný přijímač GPS signálu, takže funguje jako plnohodnotná navigace po celé Evropě. Tato koncepce ONEBook je na trhu nová, jelikož ostatní přístroje jsou od konkurence dodávány buď úplně bez SW, nebo v lepších případech pouze s operačním systémem. Koncept ONEBook běží celý na platformě Windows XP, takže je zajištěná plná kompatibilita se všemi běžnými aplikacemi, na které jsou všichni uživatelé zvyklí.

Navigace
Pro účely cestování je možné ONEBook Rivendell využít jako plnohodnotnou navigaci jak v autě, tak i v přírodě. Díky vestavěnému přijímači GPS a anténě, která pokrývá celé tělo přístroje, uživatel vždy ví, kde se nachází a pomocí vestavěné navigace pro celou Evropu se bude pohybovat i v neznámých místech jako by cestu předem znal. Samozřejmostí navigace je hlasový profil a 3D mapy.

Kancelář vždy u sebe
ONEBook Rivendell obsahuje kompletní kancelářský balík pro každodenní práci. Uživatel může bez omezení pracovat s dokumenty, Word (texty), Excel (tabulky), Powerpoint (prezentace), Acces (databáze) nebo Corel (vektorová grafika). Samozřejmostí je pak program pro emailovou komunikaci Outlook a prohlížeč internetu Explorer. Fotografům a grafikům bude napomáhat plnohodnotný software na správu, katalogizaci a prohlížení fotografií a obrázků a to jak bitmapových tak i vektorových či animovaných. Plná komunikace je zajištěna webkamerou a integrovaným mikrofonem.

Podpis na ONEBook
Pokud zákazník navštíví webové stránky www.mistation.cz získá jedinečnou možnost nechat si svůj ONEBook laserem podepsat, nebo si ho nechat označit dle svých představ.

ELKO TRADING, spol. s r.o.
Společnost ELKO TRADING, spol. s.r.o. (dále jen ELKO) je obchodní a velkoobchodní firma, která patří mezi nejvýznamnější distributory působící na trhu ICT od roku 1993. Je aktivní zejména v oblasti výpočetní techniky, spotřební elektroniky, navigační techniky a komunikačního řešení. Ve všech těchto oblastech spolupracuje s významnými partnery a firmami, zejména v ČR a SR. Velký úspěch si firma připisuje také jako hlavní distributor výpočetní a navigační techniky do všech významných hypermarketů působících ve střední Evropě.

Sídlo a centrála společnosti se nachází v Brně v novém ELKO TRADING CENTRU (červen 2006). Zde se nachází hlavní sklady (8 000m2) a kancelářské prostory (700m2). Společnost vlastní též dvě pobočky jednu v Kutné Hoře a druhou ve Frýdku Místku. Za dobu svého působení na trhu si ELKO vybudovalo širokou síť zákazníků, která nyní čítá přes 4000 partnerů. V současné době společnost ELKO zaměstnává okolo 40 zaměstnanců, kteří mají bohaté profesní zkušenosti v obchodní činnosti za více jak 15 let působení firmy na trhu.

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Vitalia.cz: Jak vybrat ořechy do cukroví a kde mají levné

Jak vybrat ořechy do cukroví a kde mají levné

Vitalia.cz: Jsou čajové sáčky toxické?

Jsou čajové sáčky toxické?

Vitalia.cz: Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

DigiZone.cz: NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

NG natáčí v Praze seriál o Einsteinovi

Měšec.cz: Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

120na80.cz: Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Měšec.cz: Banky mlží o nákladech na předčasnou splátku hypotéky

Banky mlží o nákladech na předčasnou splátku hypotéky

Vitalia.cz: Nahradí sluch, ale zvuk je zcela jiný

Nahradí sluch, ale zvuk je zcela jiný

Root.cz: Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Mirai má nový cíl 5 milionů routerů

Podnikatel.cz: Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

Babiše přesvědčila 89letá podnikatelka?!

120na80.cz: Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

Co všechno ovlivňuje ženskou plodnost?

DigiZone.cz: Rádio Šlágr má licenci pro digi vysílání

Rádio Šlágr má licenci pro digi vysílání

Vitalia.cz: To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

To není kašel! Správná diagnóza zachrání život

Měšec.cz: Europlatby: někde bez poplatku, jinde i 350 Kč

Europlatby: někde bez poplatku, jinde i 350 Kč

Podnikatel.cz: Hledáte investora? Neunáhlete se

Hledáte investora? Neunáhlete se

Podnikatel.cz: Italové dělají mozzarellu z mléka z Česka

Italové dělají mozzarellu z mléka z Česka

Měšec.cz: Finančním poradcům hrozí vracení provizí

Finančním poradcům hrozí vracení provizí

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Lupa.cz: České internetové uzly vtrhly na Slovensko

České internetové uzly vtrhly na Slovensko