Hlavní navigace

MobiTai se rozhodla pro Alcatel

22. 1. 2004

[Tisková zpráva]

Tchajwanská MobiTai se rozhodla implementovat řešení „Osobní vyzváněcí tón“ společnosti Alcatel

Paříž, 19. ledna 2004  – Společnost MobiTai, která je předním operátorem na Tchaj-wanu, si zvolila společnost Alcatel (Paříž: CGEP.PA a NYSE: ALA) za dodavatele svého komplexního řešení zvaného „Osobní vyzváněcí tón (tzv. Personalized Ring Back Tone – PRBT)“, a zahájila komerční provoz služby na Tchaj-wanu již v prosinci 2003.

„Osobní vyzváněcí tón“ se v Asii, a zejména v Koreji, Hongkongu, Číně a na Tchaj-wanu stává velice populárním. Nová služba umožňuje volajícím poslouchat místo klasického vyzváněcího tónu při čekání, než volaný účastník zvedne telefon, hudbu či jiný audio záznam. To nabízí dosud nebývalé možnosti nejen zábavní, tak i služby s obrovským potenciálem v oblastech obchodního styku. Zde umožňuje systém firmám personalizovat poskytované informace, které volající získá ještě předtím než je hovor na straně volaného vyzvednut.

Systém dále nabízí variantu „hudby na pozadí“, která umožňuje uživateli zvolit si opět buď hudbu či jiný audiozáznam pro pozadí právě probíhající hovoru, a ten takto emocionálně podbarvit. Volit podkresovou hudbu je možné přímo ze sady hudebních záznamů (seznamu skladeb), či je lze kupříkladu přehrávat v náhodném pořadí. Kromě toho mají účastníci možnost nastavení druhu „osobního vyzváněcího tónu“, hudby na pozadí a seznamu skladeb podle vlastního určeného klíče, tedy například podle datumu, denní doby či dle skupin volajících. Tyto moderní funkce tak mohou volajícího příjemně překvapit stálými proměnami typů vyzváněcích melodií, závisejících kupříkladu právě na čase volání.

Moderní řešení PRBT společnosti Alcatel jsou obzvláště cenná pro operátory, protože je lze bez problémů integrovat s předřazenými základními systémy a zajišťovat tak jednotné poskytování služby pro všechny druhy přístupových kanálů. Nové řešení rovněž obsahuje plnohodnotný systém řízení obsahu (CMS), který operátorům poskytuje komplexní funkci databáze a řízení obsahu.

„Společnost Alcatel jsme si zvolili díky jejím dosavadním zkušenostem s inovacemi v oblasti mobilních aplikačních služeb. Tento systém posílil lidskou dimenzi naší sítě a proto jsme rádi, že jej můžeme našim zákazníkům nabídnout,“ prohlásil Dr. Michael Mertsch, výkonný viceprezident společnosti MobiTai.

„Řešení osobního tónu pro pozadí hovoru od společnosti Alcatel prokázalo, že je schopné pomoci zvýšit tržby operátorů,“ uvedl Rachael Chang, ředitel divize mobilních a pevných sítí společnosti Alcatel na Tchaj-wanu. „Získání této zakázky posiluje naši pozici i závazky ve vývoji aplikačních služeb i správy sítě. Hodláme i nadále rozvíjet inovace v oblasti mobilních služeb a zajistit, aby se společnost Alcatel stala tím správným partnerem pro tchajwanské operátory.“

O společnosti MobiTai

Motto společnosti MobiTai je „služba, kvalita a inovace“. Společnost má za cíl poskytovat mobilní komunikační služby na světové úrovni. Společnost MobiTai se specializací na poskytování integrovaných hlasových a datových komunikačních služeb spojuje přední podniky, výrobce a globální zdroje, a vytváří tak fungující společnost známou svým poctivým přístupem a profesionalitou. Cestu k úspěchu společnosti MobiTai pomohla vytvořit flexibilní tarifní struktura s nadstandardními službami zaměřenými na uspokojení potřeb zákazníků a jejich celkovou spokojenost. Společnost získala řadu ocenění včetně nejvyšších ocenění za kvalitu sítě a spokojenost zákazníků.

O společnosti Alcatel

Společnost Alcatel poskytuje komunikační řešení umožňující provozovatelům, poskytovatelům služeb a podnikům po celém světě dodávat svým zákazníkům a zaměstnancům hlasový, datový a multimediální obsah a služby. Alcatel si udržuje vedoucí pozici v oblasti pevných a mobilních širokopásmových sítí, aplikací a služeb a přináší tak svým zákazníkům přidanou hodnotu v oblasti širokopásmového přístupu. Společnost dosáhla v roce 2002 objemu prodeje 16,5 miliardy EUR a působí ve více než 130 zemích světa.

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

DigiZone.cz: Philips nabídne více TV s DVB-T2/HEVC

Philips nabídne více TV s DVB-T2/HEVC

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Měšec.cz: Co způsobuje důchodcovský paradox?

Co způsobuje důchodcovský paradox?

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Podnikatel.cz: EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

120na80.cz: Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Test: hrozí vám zlomenina při osteoporóze?

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

Root.cz: Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Mozilla přestane věřit CA WoSign a StartCom

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Vitalia.cz: Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Bubble tea: Tři a půl tuny nebezpečných kuliček

Lupa.cz: Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

Maturitní práce na 3D tiskárně? Není problém

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

Podnikatel.cz: Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Proč Alza 28. října otevře a jinde zavřou?

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Root.cz: Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Bezúdržbový počítač s Ubuntu pro babičku

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

DigiZone.cz: Jak se natáčí dabing seriálu South Park?

Jak se natáčí dabing seriálu South Park?