Hlavní navigace

MORAVAN AVIATION ZEFEKTIVNÍ VÝROBU S ŘEŠENÍM INFOR

24. 10. 2007

[Tisková zpráva] Tradiční výrobce letadel sníží s novým řešením skladové zásoby a získá okamžitý přehled o stavu plnění zakázek

PRAHA – 23. října, 2007 – Společnost Infor dnes oznámila, že společnost Moravan Aviation, český výrobce výcvikových, sportovních, akrobatických a cestovních letadel, bude implementovat řešení Infor ERP LN 6.1. Cílem nasazení řešení Infor je zvýšit kvalitu řízení všech procesů ve společnosti. Díky zavedení nového řešení společnost očekává, že zvýší svou ziskovost a zlepší zákaznické služby prostřednictvím redukce skladových zásob a lepšího přehledu o stavu objednávek a jejich plnění.

Společnost Moravan Aviation se implementací řešení LN rozhodla vyřešit klíčové výzvy v oblasti své IT infrastruktury, mezi které patří nízká digitalizace dat a omezený přístup k potřebným údajům. Infor ERP LN poskytne rychlejší shromažďování a analýzy dat pro kvalifikovanější obchodní rozhodování, dodržování termínů dodávek, efektivnější plánování a řízení výroby, zlepšení výrobních procesů a lepší spolupráci se zákazníky.

Společnost Infor oslovila Moravan Aviation především komplexností řešení Infor ERP LN 6.1 z hlediska potřeb zákazníka, korektní cenou, dobrými reference z leteckého průmyslu a vysokou úrovní expertízy pracovníků Infor. LN nabízí integrovanou expertízu z leteckého odvětví a nízké celkové náklady na vlastnictví.

„Musíme dodržovat nejvyšší úroveň kvality našich produktů a služeb, abychom uspokojili poptávku našich zákazníků,“ řekl Doc. Ing. Ladislav Smrček, generální ředitel Moravan Aviation. „Řešení LN nám poskytuje takovou podporu obchodním procesům, která nám pomáhá tyto standardy dodržovat. Urychlením toku informací v reálném čase v celé společnosti zkrátíme dobu pro dodání výrobků na trh, zlepšíme spokojenost zákazníků a zvýšíme naši konkurenceschop­nost.“

„Moravan Aviation patří mezi tradiční české výrobce, který v současnosti expanduje na mezinárodní trhy,“ řekl Tomáš Matějovský, Country Manager Infor Czech. „Infor ERP LN poskytuje integrované funkcionality, které podniky potřebují v rámci konkurence na globálních trzích. Jedná se o škálovatelné řešení, jednoduše implementovatelné a integrovatelné s dalšími řešeními podporující dlouhodobý růst podniku.“

Mezi hlavními přínosy řešení Infor ERP LN zákazník očekává především snížení skladových zásob, okamžitý přehled o stavu plnění zakázek a dodávek, a možnost kvalitního řízení všech významných procesů ve společnosti. LN navíc podporuje požadavky identifikace a dohledatelnosti produktů od nákupu až po předání zákazníkovi (včetně fáze provozu letadla), nebo kvalitní změnové řízení a sledování konfigurace produktů.

Infor ERP LN poskytuje obchodně specifické funkcionality v rámci škálovatelné, vícejazyčné, otevřené platformy pro výrobce z nejrůznějších odvětví jako strojírenství, high-tech či zpracování kovů. Obsahuje specifické funkcionality jako například reportování a audit výrobních cyklů a zásob, optimalizované třídění a konsolidace faktur, konsolidace nákupních požadavků do jedné objednávky, a nové výkazy s integrovanými nákupními a prodejními objednávkami.

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Root.cz: WoSign a StartCom se oddělí a vymění vedení

WoSign a StartCom se oddělí a vymění vedení

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DigiZone.cz: První den konference Radiokomunikace

První den konference Radiokomunikace

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

120na80.cz: 10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

10 tipů, jak šetřit oči při práci s počítačem

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Měšec.cz: Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Úrazové pojištění jen tahá z lidí peníze

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

120na80.cz: Nová pomoc pro rodiče s autisty

Nová pomoc pro rodiče s autisty

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

DigiZone.cz: DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

DVB-T2: V lednu třetí přechodová síť

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

Root.cz: Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

Turris Omnia: nerozbitný router pro kutily

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Vitalia.cz: Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Tipy, jak poznat dobré víno podle etikety

Lupa.cz: Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Vitalia.cz: Bubbleology: kuličky nejsou naše

Bubbleology: kuličky nejsou naše

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu