Hlavní navigace

Motorola koupila společnost AirDefense

[Tisková zpráva] Transakce přináší vylepšenou nabídku WLAN řešení společnosti Motorola

Praha 8. dubna 2009 – Společnost Motorola Enterprise Mobility, vedoucí poskytovatel služeb a řešení v oblasti podnikové mobility, převzala 100% podíl ve firmě AirDefense, která se specializuje na bezpečné bezdrátové LAN sítě a v oblasti bezdrátových IPS se řadí mezi průkopníky. Touto koupí Motorola získává nejvýkonnější řešení Wireless Intrusion Prevention System (WIPS) dostupné na trhu.

Díky doplnění bezdrátové architektury o technologii Wireless Intrusion Prevention Systém (IPS) do svého portfolia společnost Motorola může svým zákazníkům poskytovat komplexní ochranu proti bezdrátovým hrozbám, monitorování souladu s bezpečnostními politikami, robustní dohled nad výkonem sítě, řešení problémů a možnost fyzické lokalizace v zařízení rostoucí, od malé a střední kanceláře až po největší, globální organizace, se zákazníkem.

Nezáleží na tom, jakou bezdrátovou síť společnost potřebuje, Motorola nabízí komplexní integrované portfólio produktů navržených pro všechny typy potřeb, které zaručují flexibilitu, bezpečnost a výkon srovnatelný nebo vyšší než poskytuje kabelová síť. Vnitřní i vnější mesh funkcionalita umožňuje bezkabelovou instalaci, která značně snižuje náklady na vytvoření a správu sítí a zajišťuje dostupnost nákladově optimálního bezdrátového spojení v každém koutě společností – dokonce i tam, kde je těžké zavést kabely a ve venkovních oblastech. Výsledkem je opravdu bezdrátová společnost, provozující nákladově optimální a bezpečný přenos hlasu a dat zaměstnancům, ať už jsou kdekoliv – za zlomek ceny tradiční kabelové sítě.

Portfólio společnosti Motorola zahrnuje:

  • Bezdrátové switche a přístupové body, které umožňují centralizovanou, snadno nastavitelnou bezdrátovou konektivitu
  • Přístupové body jsou navrženy pro vnitřní i vnější použití, umožňují mesh networking a funkcionalita Adaptive AP režimu umožňuje fungování v centralizovaném pojetí s bezdrátovým switchem nebo vzdálenou správu
  • Bridge a Client adapter umožňují bezdrátově připojit v podstatě jakékoliv zařízení – od laptopů přes PDA a mobilní terminály až po tiskárny, váhy, pokladní systémy a další
  • Kompletní set RF Management softwaru pro zjednodušené a přesné návrhy umístění a modelování, neustálou ochranu proti útokům a neautorizovaným přístupům a každodenní správu celkového mobilního řešení společnosti – od bezdrátové LAN infrastruktury až po mobilní zařízení a bezdrátové aplikace.

„Jelikož bezdrátová bezpečnost zůstává v popředí zájmu všech podniků, jsme nadšeni z dokončení transakce se společností AirDefense, jejíž technologie nám pomohou vylepšit naši nabídku síťové bezpečnosti a umožní nám poskytovat lepší ochranu bezdrátových LAN sítí pro naše zákazníky,“ říká Kathy Paladino, prezidentka společnosti Motorola Enterprise Mobility business.

“AirDefense doplňuje společnost Motorola Enterprise business a představuje tak ideálního partnera, který nám pomůže povznést naše bezdrátové bezpečnostní LAN produkty a služby na další úroveň,“ říká Mike Potts, prezident and CEO společnosti AirDefense. „Těšíme se na spolupráci s talentovanými profesionály ze společnosti Motorola s cílem upevnit vedoucí postavení na trhu a získat v oblasti našeho podnikání ještě větší úspěch.“

O společnosti Motorola
Společnost Motorola je celosvětově známá inovacemi v oblasti komunikačních technologií a soustředí se na pokrok ve způsobu, jakých se svět spojuje. Od širokopásmových komunikačních infrastruktur, podnikové mobility a řešení pro veřejnou bezpečnost až po HD video a mobilní zařízení vede Motorola další vlnu inovací, které pomáhají lidem, podnikům i státním institucím v kontaktu s jejich blízkými, k získávání potřebných informací a neomezenému přístupu k informacím. Motorola (NYSE: MOT) dosáhla v roce 2008 prodeje ve výši 30,1 miliardy USD. Pro podrobnější informace o společnosti, prosím, navštivte www.motorola.com.

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Podnikatel.cz: Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Vitalia.cz: Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Lupa.cz: Insolvenční řízení kvůli cookies? Vítejte v ČR

Insolvenční řízení kvůli cookies? Vítejte v ČR

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Podnikatel.cz: EET: Totálně nezvládli metodologii projektu

EET: Totálně nezvládli metodologii projektu

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Měšec.cz: Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

Za palivo zaplatíte mobilem (TEST)

Podnikatel.cz: Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

Vládu obejde, kvůli EET rovnou do sněmovny

Měšec.cz: Banky mlží o nákladech na předčasnou splátku hypotéky

Banky mlží o nákladech na předčasnou splátku hypotéky

120na80.cz: Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

Popraskané rty? Některé balzámy stav zhoršují

DigiZone.cz: ČT má dalšího zástupce v EBU

ČT má dalšího zástupce v EBU

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

DigiZone.cz: Rádio Šlágr má licenci pro digi vysílání

Rádio Šlágr má licenci pro digi vysílání

Vitalia.cz: Zeleninové jogurty prý budou hit

Zeleninové jogurty prý budou hit

Vitalia.cz: Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Mondelez stahuje rizikovou čokoládu Milka

Vitalia.cz: Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

Když přijdete o oko, přijdete na rok o řidičák

Vitalia.cz: Nahradí sluch, ale zvuk je zcela jiný

Nahradí sluch, ale zvuk je zcela jiný