Hlavní navigace

MyHeritage přebírá rodinnou sociální síť Kindo

24. 9. 2008

[Tisková zpráva] MyHeritage, jedna ze světově nejoblíbenějších rodinných internetových služeb, dnes oznámila převzetí rodinné sociální sítě Kindo. MyHeritage má celosvětově více než 25 milionů uživatelů a je známá pro svoji vyspělou technologii pomáhající rodinám objevovat své předky a posilovat vzájemné vazby, včetně technologie Smart Matching a automatického tagování fotografií. Tým Kindo, který disponuje zkušenostmi ze sociálních sítí usnadní MyHeritage realizovat její vizi být “Facebookem pro rodiny”. Součástí akvizice je vytvoření obchodní divize MyHeritage v Londýně.

“Příchod týmu Kindo do společnosti MyHeritage dostává celou firmu do silnější pozice při realizaci myšlenky umožnit propojení rodin po celém světě,” prozradil Gilad Japhet, zakladatel a výkonný ředitel MyHeritage. “Kombinace našich inovativních a sofistikovaných technologií s vyspělým a prověřeným marketingem Kindo upevní naši pozici coby lídra trhu. Kindo navíc vytvořilo službu s přívětivým rozhraním a solidní uživatelskou základnou.”

Společnost MyHeritage, založená a současně řízená Giladem Japhetem, pomáhá lidem po celém světě komunikovat se svými blízkými v rámci rodiny a zároveň objevovat rodinné předky. Tyto služby jsou unikátní svým celosvětovým rozsahem, překladem do 25 jazyků a probíhajícími pracemi na dalších jazykových verzích. Za působivým růstem počtu uživatelů stojí rostoucí poptávka rodin po jednoduché formě komunikace a sbližování se. Služba MyHeritage je zdarma přístupná prostřednictvím internetu nebo jednoduchého softwaru, který je volně ke stažení na stránkách společnosti. Spojením MyHeritage s Kindo vznikne výrazně rozsáhlejší rodinná síť a služby zároveň přinesou uživatelům ještě vyšší přidanou hodnotu.

Tým Kindo v Londýně se stane nedílnou součástí MyHeritage a přispěje tak k uskutečnování vize společnosti stát se nejlepším místem na internetu pro rodiny. Uživatelé Kindo mohou už nyní získat zjednodušeně přístup do unikátní technologie MyHeritage usnadňující odhalování a poznávání rodinné historie. Těžit mohou rovněž z inteligentního tagování fotografií, které automaticky skenuje a rozpoznává obličeje osob na fotografiích, což přináší novou úroveň zpřehledňování, vyhledávání a sdílení rodinných fotografií.

“MyHeritage a Kindo sdílejí společnou představu o budoucnosti rodin na internetu. Všichni máme zájem dát lidem snadný a zábavný nástroj ke komunikaci, plánování a organizování událostí, sdílení vzpomínek a udržování vztahů bez jakýchkoliv územních omezení,” prozradil Nils Hammar zakladatel Kindo. “Ve společnosti Skype jsme poznali, jak silným nástrojem může internet být při komunikaci v rámci rodin a naším cílem v MyHeritage nyní je všechny tyto poznatky zúročit a posunout o krok kupředu.”

O společnosti MyHeritage

Stránky MyHeritage.com byly založeny týmem lidí s vášní pro genealogii a velkými znalostmi internetových technologií. Jsou jednou z největších sociálních sítí pro rodiny na světě a zároveň druhým největším rodinným portálem věnovaným rodinné historii. Služby MyHeritage jsou dostupné v 25 jazycích a jsou domovem vice než 25 milionům obyvatel a 260 milionům profilů. Společnost sídlí v Bnei Atarot poblíž Tel Avivu v Izraeli. Pro více informací navštivte prosím www.myheritage.com. Video o nové technologii tagování fotografií naleznete zde: http://www.my­heritage.com/blog­s/companyblog/2008/09­/get_to_know_ou­r_smart_new_phot­.html

O společnosti Kindo

Londýnská společnost Kindo založená roku 2007 je mezinárodně zaměřenou internetovou společností orientující se na vytváření platformy pro tvorbu rodinných sítí napříš všemi generacemi. V Kindo si mohou uživatelé zdarma vytvářet rodokmeny a zároveň zůstávat ve spojení se svými blízkými. Kindo je dostupné v 17 světových jazycích – od arabštiny, čínštiny, přes ruštinu až například po hindštinu. Společnost je financována významnými investory z řad venture kapitálu a byznys andělů včetně The Accelerator Group (TAG), Stefana Glänzera (last.fm, myblog.de, ricardo.de) a Ambient Sound Investments (ASI), investiční společnosti zakladatelů společnosti Skype. Pro více informací navštivte prosím http://kindo.com.

Podnikatel.cz: Prodává přes internet. Kdy platí zdravotko?

Prodává přes internet. Kdy platí zdravotko?

Měšec.cz: Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Zdravotní a sociální pojištění 2017: Připlatíte

Vitalia.cz: Jak koupit Mikuláše a nenaletět

Jak koupit Mikuláše a nenaletět

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Měšec.cz: Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

Platby do zahraničí: pozor na tučné poplatky

DigiZone.cz: Recenze Westworld: zavraždit a...

Recenze Westworld: zavraždit a...

Podnikatel.cz: Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

120na80.cz: Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

Pánové, pečujte o svoje přirození a prostatu

120na80.cz: Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Lupa.cz: Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

120na80.cz: 5 poporodních problémů a jejich řešení

5 poporodních problémů a jejich řešení

Lupa.cz: Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Babiš: E-shopů se EET možná nebude týkat

Podnikatel.cz: EET zvládneme, budou horší zákony

EET zvládneme, budou horší zákony

Vitalia.cz: Pravda o přibírání na zimu

Pravda o přibírání na zimu

Měšec.cz: U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

U levneELEKTRO.cz už reklamaci nevyřídíte

Podnikatel.cz: Na poslední chvíli šokuje vyjímkami v EET

Na poslední chvíli šokuje vyjímkami v EET

Podnikatel.cz: Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Přivýdělek u Airbnb nebo Uberu? Čekejte kontrolu

Měšec.cz: Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Air Bank zruší TOP3 garanci a zdražuje kurzy

Vitalia.cz: Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Vitalia.cz: Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem

Naučí vás péct kváskový chléb bez lepku i s lepkem