Hlavní navigace

Na Tiscali hledá Google

16. 12. 2004

[Tisková zpráva]

Na Tiscali hledá Google

TISCALI a Google uzavřely dohodu, která přinese evropským uživatelům TISCALI lepší služby. Populární vyhledávač je teď dostupný i na www.tiscali.cz.

Praha, 14. prosince 2004 – Od dnešního dne bude portál společnosti TISCALI Česká republika www.tiscali.cz podporován Googlem, který je mezi Čechy jedním z nejoblíbenějších vyhledávačů. Návštěvníci portálu www.tiscali.cz tak nyní budou moci vyhledávat na internetu ještě efektivněji než dříve. Díky Googlu získají návštěvníci portálu www.tiscali.cz takové výsledky vyhledávání a sponzorované odkazy, které budou dokonale splňovat kritéria jejich vyhledávacího dotazu.

Společnost TISCALI uzavřela dohodu s vyhledávačem Google, nejznámějším vyhledávačem na světě, podle níž se budou vyhledávací služby a cílená reklama nabízet na evropských portálech TISCALI. Na základě zmíněné dohody poskytne Google uživatelům TISCALI jak vyhledávací služby, tak i cílenou reklamu v rámci Google AdWords. TISCALI a Google se společně podělí o příjmy plynoucí ze sponzorovaných odkazů ve vyhledávači, což je v současnosti jeden z hlavních zdrojů výnosů z internetové reklamy.

Podpora portálu www.tiscali.cz vyhledávačem Google je součástí strategie společnosti TISCALI nabízet uživatelům pestré a uživatelsky přívětivé internetové služby. “Pro návštěvníky našeho portálu je velmi důležitá možnost přístupu k téměř neomezenému množství informací a služeb dostupných na internetu. Tím, že společnost TISCALI podpoří vyhledávací funkci svého portálu špičkovým vyhledávačem, jako je Google, učinila velký krok vpřed ke svému cíli stát se ´nejlepším plnohodnotným´ poskytovatelem internetových služeb,” říká Ivan Chýla, ředitel oddělení Content, Programming and Advertising.

Omid Kordestani, senior viceprezident mezinárodního obchodního oddělení společnosti Google, řekl: “Dohoda se společností TISCALI, která je jednou z největších internetových firem v Evropě, demonstruje naši neustálou snahu nabízet poskytovatelům Internetu stále dokonalejší služby, a to díky novým produktům, které umožňují docílit jak větší věrnosti uživatelů, tak i vyšší ziskovosti webu. Uživatelům inzertní služby Google AdWords dohoda navíc umožňuje oslovit cílenou reklamou 17 milionů unikátních uživatelů společnosti TISCALI, a tak zvýšit dosah své reklamy v Evropě.”

----------------------------------

TISCALI Česká republika je součástí TISCALI S.p.A., se sídlem v italském Cagliari. Je jedničkou na trhu přístupu k internetu pro uživatele v domácnostech (zdroj: iPanel, září 2004), významným poskytovatelem širokopásmového připojení k internetu a výhodných hlasových služeb pro české uživatele, provozovatelem jednoho z nejuznávanějších českých internetových portálů a přední společností v poskytování internetových, datových a hlasových služeb firemním uživatelům. Informace o všech službách jsou dostupné na portále www.tiscali.cz, na webových stránkách pro firmy www.tiscali-business.cz, případně na lince Zákaznického servisu 844 184 184.

TISCALI S.p.A. (Nuovo Mercato, Miláno: TIS, Nouveau Marchè, Paříž: 005773) je evropská internetová komunikační společnost poskytující širokopásmový a vytáčený přístup pro spotřebitelské a obchodní aplikace, inovativní komunikační služby a obsah. K 30. září 2004 měla společnost TISCALI 7,7 milionů aktivních uživatelů, z nichž bylo 1,542 milionů zákazníků širokopásmových služeb, jejichž počet trvale narůstá. Firemní stránky TISCALI naleznete na www.tiscali.com.

O společnosti Google Inc.
Špičkové vyhledávací technologie společnosti Google využívají pro hledání informací každodenně miliony lidí na celém světě. Společnost byla založena v roce 1998 dvěma postgraduálními studenty Stanfordské univerzity Larrym Pagem a Sergejem Brinem a v současné době má Google přední postavení na internetu na všech hlavním světových trzích. Program cílené reklamy společnosti Google, který je největším a nejrychleji se rozvíjejícím programem v odvětví, poskytuje firmám všech velikostí měřitelné výsledky a zároveň přispívá k celkovému zvyšování kvality služeb pro uživatele internetu. Google sídlí v Silicon Valley a má pobočky v Severní Americe, Evropě a Asii. Více informací naleznete na www.google.com.

Vitalia.cz: Radlery míří do propadliště pivních dějin

Radlery míří do propadliště pivních dějin

Podnikatel.cz: DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

DameJidlo.cz má průšvih. Falšované jídlo

Vitalia.cz: Trpí syndromem MBA

Trpí syndromem MBA

Vitalia.cz: Pane doktore, je to akutní!

Pane doktore, je to akutní!

Podnikatel.cz: EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

EET od prosince. Už máte autentizační údaje?

Vitalia.cz: Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Inspekce úřadovala na Damejidlo.cz

Root.cz: „Chytré“ kamery útočí po internetu

„Chytré“ kamery útočí po internetu

DigiZone.cz: Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Labelling je uzákoněn, i když nikdo neví...

Měšec.cz: Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

Minimální mzda 2017: až 22 000 Kč měsíčně

120na80.cz: 6 opatření proti chřipce

6 opatření proti chřipce

Měšec.cz: ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

ZUNO Bank končí, „zadarmo“ už nevydělává

Podnikatel.cz: Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Padla banka působící v Česku. Jste klienty?

Root.cz: Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Firefox požírá SSD, zapisuje gigabajty denně

Vitalia.cz: dTest vybral nejlepší indukční desku

dTest vybral nejlepší indukční desku

Lupa.cz: Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

Proč nevěřít Muskovi a jeho cestám na Mars

DigiZone.cz: Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Nova dostala skoro půlmilionovou­ pokutu

Podnikatel.cz: Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Výše záloh na sociální a zdravotní OSVČ 2017

Lupa.cz: Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Děti, to je kazeta. Majitelé starých počítačů měli sraz

Podnikatel.cz: Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Nenašel, co hledal. Tak si to založil sám

Vitalia.cz: Banány z Ameriky levnější než česká jablka

Banány z Ameriky levnější než česká jablka