Hlavní navigace

Na Tiscali hledá Google

16. 12. 2004

[Tisková zpráva]

Na Tiscali hledá Google

TISCALI a Google uzavřely dohodu, která přinese evropským uživatelům TISCALI lepší služby. Populární vyhledávač je teď dostupný i na www.tiscali.cz.

Praha, 14. prosince 2004 – Od dnešního dne bude portál společnosti TISCALI Česká republika www.tiscali.cz podporován Googlem, který je mezi Čechy jedním z nejoblíbenějších vyhledávačů. Návštěvníci portálu www.tiscali.cz tak nyní budou moci vyhledávat na internetu ještě efektivněji než dříve. Díky Googlu získají návštěvníci portálu www.tiscali.cz takové výsledky vyhledávání a sponzorované odkazy, které budou dokonale splňovat kritéria jejich vyhledávacího dotazu.

Společnost TISCALI uzavřela dohodu s vyhledávačem Google, nejznámějším vyhledávačem na světě, podle níž se budou vyhledávací služby a cílená reklama nabízet na evropských portálech TISCALI. Na základě zmíněné dohody poskytne Google uživatelům TISCALI jak vyhledávací služby, tak i cílenou reklamu v rámci Google AdWords. TISCALI a Google se společně podělí o příjmy plynoucí ze sponzorovaných odkazů ve vyhledávači, což je v současnosti jeden z hlavních zdrojů výnosů z internetové reklamy.

Podpora portálu www.tiscali.cz vyhledávačem Google je součástí strategie společnosti TISCALI nabízet uživatelům pestré a uživatelsky přívětivé internetové služby. “Pro návštěvníky našeho portálu je velmi důležitá možnost přístupu k téměř neomezenému množství informací a služeb dostupných na internetu. Tím, že společnost TISCALI podpoří vyhledávací funkci svého portálu špičkovým vyhledávačem, jako je Google, učinila velký krok vpřed ke svému cíli stát se ´nejlepším plnohodnotným´ poskytovatelem internetových služeb,” říká Ivan Chýla, ředitel oddělení Content, Programming and Advertising.

Omid Kordestani, senior viceprezident mezinárodního obchodního oddělení společnosti Google, řekl: “Dohoda se společností TISCALI, která je jednou z největších internetových firem v Evropě, demonstruje naši neustálou snahu nabízet poskytovatelům Internetu stále dokonalejší služby, a to díky novým produktům, které umožňují docílit jak větší věrnosti uživatelů, tak i vyšší ziskovosti webu. Uživatelům inzertní služby Google AdWords dohoda navíc umožňuje oslovit cílenou reklamou 17 milionů unikátních uživatelů společnosti TISCALI, a tak zvýšit dosah své reklamy v Evropě.”

----------------------------------

TISCALI Česká republika je součástí TISCALI S.p.A., se sídlem v italském Cagliari. Je jedničkou na trhu přístupu k internetu pro uživatele v domácnostech (zdroj: iPanel, září 2004), významným poskytovatelem širokopásmového připojení k internetu a výhodných hlasových služeb pro české uživatele, provozovatelem jednoho z nejuznávanějších českých internetových portálů a přední společností v poskytování internetových, datových a hlasových služeb firemním uživatelům. Informace o všech službách jsou dostupné na portále www.tiscali.cz, na webových stránkách pro firmy www.tiscali-business.cz, případně na lince Zákaznického servisu 844 184 184.

TISCALI S.p.A. (Nuovo Mercato, Miláno: TIS, Nouveau Marchè, Paříž: 005773) je evropská internetová komunikační společnost poskytující širokopásmový a vytáčený přístup pro spotřebitelské a obchodní aplikace, inovativní komunikační služby a obsah. K 30. září 2004 měla společnost TISCALI 7,7 milionů aktivních uživatelů, z nichž bylo 1,542 milionů zákazníků širokopásmových služeb, jejichž počet trvale narůstá. Firemní stránky TISCALI naleznete na www.tiscali.com.

O společnosti Google Inc.
Špičkové vyhledávací technologie společnosti Google využívají pro hledání informací každodenně miliony lidí na celém světě. Společnost byla založena v roce 1998 dvěma postgraduálními studenty Stanfordské univerzity Larrym Pagem a Sergejem Brinem a v současné době má Google přední postavení na internetu na všech hlavním světových trzích. Program cílené reklamy společnosti Google, který je největším a nejrychleji se rozvíjejícím programem v odvětví, poskytuje firmám všech velikostí měřitelné výsledky a zároveň přispívá k celkovému zvyšování kvality služeb pro uživatele internetu. Google sídlí v Silicon Valley a má pobočky v Severní Americe, Evropě a Asii. Více informací naleznete na www.google.com.

Podnikatel.cz: Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Přehledná titulka, průvodci, responzivita

Lupa.cz: Propustili je z Avastu, už po nich sahá ESET

Propustili je z Avastu, už po nich sahá ESET

Podnikatel.cz: K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

K EET. Štamgast už peníze na stole nenechá

Měšec.cz: Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Kdy vám stát dá na stěhování 50 000 Kč?

Lupa.cz: Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Google měl výpadek, nejel Gmail ani YouTube

Měšec.cz: Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Vklad na cizí účet je draze zpoplatněn (přehled)

Podnikatel.cz: Na poslední chvíli šokuje výjimkami v EET

Na poslední chvíli šokuje výjimkami v EET

DigiZone.cz: Milan Kruml: procházka TV historií

Milan Kruml: procházka TV historií

DigiZone.cz: HD programy ČT i v UPC Horizon

HD programy ČT i v UPC Horizon

DigiZone.cz: ČT má dalšího zástupce v EBU

ČT má dalšího zástupce v EBU

Podnikatel.cz: Dárky v podnikání. Jak je uplatnit v daních?

Dárky v podnikání. Jak je uplatnit v daních?

Podnikatel.cz: Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Zavře krám u #EET Malá pokladna a Teeta?

Root.cz: Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Vypadl Google a rozbilo se toho hodně

Vitalia.cz: Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

Znáte „černý detox“? Ani to nezkoušejte

120na80.cz: Rovnátka, která nejsou vidět

Rovnátka, která nejsou vidět

Vitalia.cz: Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

Chtějí si léčit kvasinky. Lék je jen v Německu

120na80.cz: Rakovina oka. Jak ji poznáte?

Rakovina oka. Jak ji poznáte?

120na80.cz: Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Stoná vaše dítě často? Upravte mu jídelníček

Root.cz: Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Telegram spustil anonymní blog Telegraph

Podnikatel.cz: Udávání kvůli EET začalo

Udávání kvůli EET začalo